Wyniki 2018

Łódź Park Tour 25.10.2018

Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      1.3km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E17            17.24  +      0.00
  2.Młynarczyk Julia         UKS Orientuś Łódź    E75            18.24  +      1.00
  3.Śmigielska Weronika      MKS Metalowiec Łódź  E17            19.46  +      2.22
  4.Komorowska Marta         UKS Orientuś Łódź    E75            19.48  +      2.24
  5.Orlik Paulina            Indywidualnie        IND            25.55  +      8.31
  6.Młynarczyk Kaja          UKS Azymut Pabianice E71            44.42  +     27.18
  7.Kozuń Marika             UKS Azymut Pabianice E71            45.44  +     28.20
    Michalak Anna            UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      1.3km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71             9.46  +      0.00
  2.Dudek Filip              Rodzinna Grupa Rower RGR            10.03  +      0.17
  3.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75            10.11  +      0.25
  4.Kowalczyk Mateusz        MKS Metalowiec Łódź  E17            12.33  +      2.47
  5.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75            12.35  +      2.49
  6.Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71            12.41  +      2.55
  7.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75            12.46  +      3.00
  8.Smoliński Paweł          Indywidualnie        IND            13.36  +      3.50
  9.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            16.53  +      7.07
 10.Durma Jerzy              UKS Azymut Pabianice E71            20.16  +     10.30
    Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      4.2km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75            24.34  +      0.00
  2.Gielec Zuzanna           UKS Orientuś Łódź    E75            25.30  +      0.56
  3.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71            26.17  +      1.43
  4.Wiecha Dominika          UKS Orientuś Łódź    E75            26.48  +      2.14
  5.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            26.50  +      2.16
  6.Nikitchenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            27.10  +      2.36
  7.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            27.31  +      2.57
  8.Ewiak Natalia            UKS Orientuś Łódź    E75            28.38  +      4.04
  9.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            30.38  +      6.04
    Witkowska Natalia        Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      4.2km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Paszynski Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75            18.46  +      0.00
  2.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            19.25  +      0.39
  3.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            20.18  +      1.32
  4.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            20.48  +      2.02
  5.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            20.52  +      2.06
  6.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71            21.07  +      2.21
  7.Chmielecki Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            21.24  +      2.38
  8.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            22.45  +      3.59
  9.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            22.58  +      4.12
 10.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            23.59  +      5.13
 11.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            24.01  +      5.15
 12.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75            25.32  +      6.46
 13.Zarzycki Piotr           IT Orient            ITO            26.03  +      7.17
 14.Pałka Szymon             UKS Orientuś Łódź    E75            26.09  +      7.23
 15.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71            26.12  +      7.26
 16.Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75            26.51  +      8.05
 17.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            27.27  +      8.41
 18.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            27.58  +      9.12
 19.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            28.09  +      9.23
 20.Kowalewski Dominik       Szakale Bałut Łódź   SBL            28.30  +      9.44
 21.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR            28.51  +     10.05
 22.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            29.24  +     10.38
 23.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            29.43  +     10.57
 24.Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75            29.49  +     11.03
 25.Kryściński Sebastian     UKS Azymut Pabianice E71            32.32  +     13.46
 26.Fastyn Marcin            MKS Metalowiec Łódź  E17            44.59  +     26.13
    Rzeńca Piotrek           UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.3km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bek Pola                 Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 12.10         
  2.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 12.43         
  3.Kowalewska Małgorzata    Szakale Bałut Łódź   SBL        0b.PK 16.59         
  4.Walocha Ania, Wojciechowski Igor, PawlakIndywidualnie        IND        0b.PK 18.24         
  5.Kacperkowicz Tomasz      Indywidualnie        IND        0b.PK 22.39         
  6.Wiśniewska Lila i Bojanowska BeataUKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 23.07         
  7.Ciupa Wojtek             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 23.56         
  8.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 23.59         
  9.Łaska Amelia             Indywidualnie        IND        0b.PK 28.25         
 10.Łaski Tomasz             Indywidualnie        IND        0b.PK 28.31         
 11.Witych Jarosław, Filip, Brykalski JanIndywidualnie        IND        0b.PK 42.35         
 12.Bek Olek                 Rodzinna Grupa Rower RGR        1b.PK 12.16         
    Witkowska Agata          SP 202               202        NKl               
    Leitloff Agatka          Indywidualnie        IND        NKl               
    Zielonka Rafał           Indywidualnie        IND        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      3.7km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            21.51  +      0.00
  2.Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E75            22.09  +      0.18
  3.Paszyńska-Ewiak Alicja   UKS Orientuś Łódź    E75            22.48  +      0.57
  4.Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E75            33.46  +     11.55
  5.Deredos Nina             UKS Orientuś Łódź    E75            35.01  +     13.10
  6.Ciupa Monika             UKS Orientuś Łódź    E75            41.16  +     19.25
  7.Student Karolina         Indywidualnie        IND            41.18  +     19.27
  8.Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR            42.10  +     20.19
  9.Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E17            45.53  +     24.02
 10.Stelmachowska Malwina    Indywidualnie        IND            50.24  +     28.33
 11.Nowak Magdalena          UKS Orientuś Łódź    E75            85.29  +     63.38
 12.Gielec Małgorzata        UKS Orientuś Łódź    E75            85.53  +     64.02
    Pszczoła Patrycja        UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Chmielecka Eva           UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      3.7km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Tomasz Peterson   UKS Orientuś Łódź    E75            23.22  +      0.00
  2.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71            24.41  +      1.19
  3.Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E71            28.04  +      4.42
  3.Deredos Andrzej          UKS Orientuś Łódź    E75            28.04  +      4.42
  5.Wąs Marcin               Fit 7                FI7            28.31  +      5.09
  6.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17            28.59  +      5.37
  7.Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E71            37.48  +     14.26
  8.Kielnerowski Wojciech    UKS Azymut Pabianice E71            45.22  +     22.00
  9.Stemborowski Bartłomiej  Indywidualnie        IND            50.36  +     27.14
    Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75        NKl        

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej