Wyniki 2018

Łódź Park Tour 06.12.2018

Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      1.6km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalisz Kaja              UKS Azymut Pabianice E71            20.03  +      0.00
  2.Komorowska Marta         UKS Orientuś Łódź    E75            26.54  +      6.51
    Brędzej Matylda          UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      1.6km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71            12.59  +      0.00
  2.Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75            13.16  +      0.17
  3.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            19.58  +      6.59
  4.Pankiewicz Michał        BKS Wataha Warszawa  W11            44.45  +     31.46
    Wirowski Aleksander      Indywidualnie        IND        NKl               
    Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Tukaj Piotr i Morris     Indywidualnie        IND        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      4.1km    0m 29k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E75            23.18  +      0.00
  2.Gielec Zuzia             UKS Orientuś Łódź    E75            23.26  +      0.08
  3.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71            23.34  +      0.16
  4.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            24.16  +      0.58
  5.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71            24.22  +      1.04
  6.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            26.51  +      3.33
  7.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            28.00  +      4.42
  8.Wiecha Dominika          UKS Orientuś Łódź    E75            28.23  +      5.05
  9.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            29.17  +      5.59
 10.Witkowska Natalia        Indywidualnie        IND            37.48  +     14.30
    Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      4.1km    0m 29k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            18.22  +      0.00
  2.Galicz Karol             BKS Wataha Warszawa  W11            18.30  +      0.08
  3.Paszyński Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75            18.38  +      0.16
  4.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71            19.05  +      0.43
  5.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            19.50  +      1.28
  6.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            20.05  +      1.43
  7.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            20.15  +      1.53
  8.Zając Dawid              UKS Azymut Pabianice E71            20.24  +      2.02
  9.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            20.33  +      2.11
 10.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71            20.37  +      2.15
 11.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            21.19  +      2.57
 12.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            22.03  +      3.41
 13.Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75            22.32  +      4.10
 14.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E71            23.20  +      4.58
 15.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            24.06  +      5.44
 16.Zarzycki Piotr           IT Orient            ITO            24.54  +      6.32
 17.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            25.21  +      6.59
 18.Bedyk Michał             IT Orient            ITO            25.29  +      7.07
 19.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            25.34  +      7.12
 20.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR            26.43  +      8.21
 21.Kowalewski Dominik       Szakale Bałut Łódź   SBL            27.27  +      9.05
 22.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            27.42  +      9.20
 23.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            29.19  +     10.57
 24.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            30.00  +     11.38
 25.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            32.13  +     13.51
 26.Fastyn Marcin            MKS Metalowiec Łódź  E17            34.04  +     15.42
 27.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E17            35.01  +     16.39
    Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Rzeńca Piotruś           UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.6km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bek Pola                 Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 15.27         
  2.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 17.13         
  3.Jakubek Szymon           UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 18.25         
  4.Kowalewska Małgorzata    Szakale Bałut Łódź   SBL        0b.PK 22.18         
  5.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 23.16         
  6.Kozuń,Młynarczyk,Gosz    UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 24.13         
  7.Beata Bojanowska Lila WiśniewskaUKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 28.24         
  8.K.P.Pawlak,Greszkiewicz  SP158                158        0b.PK 28.48         
    Gie Małgi                MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
    Komsa Aleksandra         UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Nowak Hanna              UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Witkowska Agata          Indywidualnie        IND        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      3.4km    0m 24k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75            19.29  +      0.00
  2.Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E75            21.46  +      2.17
  3.Ewiak Paszynska Alicja   UKS Orientuś Łódź    E75            21.53  +      2.24
  4.Gola Martyna             UKS Orientuś Łódź    E75            25.06  +      5.37
  5.Komsa Malgorzata         UKS Orientuś Łódź    E75            28.36  +      9.07
  6.Deredos Nina             UKS Orientuś Łódź    E75            30.58  +     11.29
  7.Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E75            32.18  +     12.49
  8.Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E17            33.38  +     14.09
  9.Nowak Magdalena          UKS Orientuś Łódź    E75            37.29  +     18.00
 10.Lisiak Elżbieta          UKS Orientuś Łódź    E75            52.42  +     33.13
 11.Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E17            63.17  +     43.48
    Śmigielska Weronika      MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
    Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Rafalska Anna            MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Gielec Małgorzata        UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      3.4km    0m 24k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Maciejewski Bartłomiej   BKS Wataha Warszawa  W11            18.46  +      0.00
  2.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            19.12  +      0.26
  3.Rzeńca Tomek Peterson    UKS Orientuś Łódź    E75            22.44  +      3.58
  4.Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75            22.49  +      4.03
  5.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71            23.10  +      4.24
  6.Pankiewicz Filip         BKS Wataha Warszawa  W11            23.55  +      5.09
  7.Stopczyński Bartosz      BKS Wataha Warszawa  W11            24.20  +      5.34
  8.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            24.34  +      5.48
  9.Owsiak Stanisław         BKS Wataha Warszawa  W11            27.16  +      8.30
 10.Wąs Marcin               Fit 7                FI7            28.07  +      9.21
 11.Deredos Andrzej          UKS Orientuś Łódź    E75            28.17  +      9.31
 12.Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E71            29.19  +     10.33
 13.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75            31.37  +     12.51
 14.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75            33.06  +     14.20
 15.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            36.36  +     17.50
 16.Pachucki Tymoteusz       BKS Wataha Warszawa  W11            47.28  +     28.42
    Kielnerowski Wojciech    UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Gula Tomek               Indywidualnie        IND        DNF               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej