Wyniki 2018

Nocne Mistrzostwa Łodzi 15.09.2018

Końcowe wyniki zawodów                                              2018-09-15 22:47:46
                           XX Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO
===PRO SPORT Piotr Paszynski=============================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         4.5km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E7102651       42.12  +      0.00
  2.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E7503854       57.53  +     15.41
  3.Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E7504222       62.36  +     20.24
  4.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E7503047       66.30  +     24.18
    Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E7503503   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         5.0km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Zuzanna           UKS Orientuś Łódź    E7503046       66.17  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K21E        7.9km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jaskiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E7101783       68.54  +      0.00
  2.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E7100339       71.29  +      2.35
  3.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E7503250       75.23  +      6.29
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         5.1km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Deredos Nina             UKS Orientuś Łódź    E7503248       90.19  +      0.00
  2.Wojtczat-Luter  Anna     MKS Metalowiec Łódź  E1703220      117.04  +     26.45
    Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         5.8km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E7503049       60.57  +      0.00
  2.Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E7504111       68.55  +      7.58
    Kulesza Igor             UKS Orientuś Łódź    E7504098   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         6.3km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E7503929       42.16  +      0.00
  2.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E7502837       46.26  +      4.10
  3.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E7102653       50.25  +      8.09
    Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E7502127   NKl               
    Bartos Grzegorz          UKS Orientuś Łódź    E7502130   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21E       10.3km    0m 25k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E7100338       58.57  +      0.00
  2.Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E7502129       63.35  +      4.38
  3.Charuba Łukasz           UKS Orientuś Łódź    E7500402       65.44  +      6.47
  4.Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E7100336       67.04  +      8.07
  5.Marcjanek Maciej         UKS Orientuś Łódź    E75            74.25  +     15.28
  6.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E7502839       88.47  +     29.50
  7.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E7102657       92.42  +     33.45
    Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E7101785   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35-40      7.0km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E7103253       51.14  +      0.00
  2.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E7102652       56.05  +      4.51
  3.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E7503930       66.58  +     15.44
  4.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E7503927      122.53  +     71.39
    Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E7503251   NKl               
    Kowalewski Dominik       Szakale Bałut Łódź   SBL        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         6.4km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E7503001       60.37  +      0.00
  2.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            63.49  +      3.12
  3.Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75            64.31  +      3.54
  4.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E7503294       70.10  +      9.33
  5.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            99.57  +     39.20
  6.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E1702638      105.56  +     45.19
    Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         5.9km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Deredos Andrzej          UKS Orientuś Łódź    E7503247      100.58  +      0.00
  2.Paszyński Józef          UKS Orientuś Łódź    E7500383      111.07  +     10.09
 
Końcowe wyniki zawodów: Open A      4.3km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Konc K, Krempiński F     UKS Azymut Pabianice E7102953       50.52  +      0.00
  2.Olasik Roman             MKS Metalowiec Łódź  E17            54.05  +      3.13
  3.Tłokiński Jakub          MKS Metalowiec Łódź  E17            57.37  +      6.45
  4.Sztranek Maciej i Iwona  UKS Azymut Pabianice E7103562       57.42  +      6.50
  5.Wiśniewski Jakub i MałgorzataUKS Azymut Pabianice E7103879       74.23  +     23.31
  6.Wiatrowska Hanna i Ola   Tech. Inf-Logist.    TIL            94.36  +     43.44
  7.Morawska  Małgorzata     UKS Orientuś Łódź    E75           133.51  +     82.59
    Wiśniewski Adam i Marcin UKS Azymut Pabianice E7104406   NKl               
    Zakrzewski Niewiadomski OsetTech. Inf-Logist.    TIL        NKl               
    Pawluszyn Malinowski SłowińskiTech. Inf-Logist.    TIL        NKl               
    Kowalski Różalski GawrońskiTech. Inf-Logist.    TIL        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Open B      3.4km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E7503711       35.02  +      0.00
  2.Rafalscy A, B, Kostek    MKS Metalowiec Łódź  E17            52.14  +     17.12
  3.Pawenta B, W             Indywidualnie        IND            56.56  +     21.54
  4.Trepczyński F, J         UKS Orientuś Łódź    E75            59.45  +     24.43
  5.Goździkiewicz, Berecz    MKS Metalowiec Łódź  E17            60.34  +     25.32
  6.Ciećko Michał            Indywidualnie        IND            69.56  +     34.54
  7.Ledzion Zbigniew         UKS Orientuś Łódź    E75            71.16  +     36.14
  8.Śmigielska W, M, M       MKS Metalowiec Łódź  E17            76.32  +     41.30
  9.Jaworski Roman, Pola     Czerwona             CZE            83.58  +     48.56
 10.Miko Julia i Renata      Rodzinna Grupa Rower RGR            87.55  +     52.53
 11.Szcześniak M, A, M       Czerwona             CZE            99.17  +     64.15
 12.Selma M, M, I, J         Czerwona             CZE           103.48  +     68.46
 13.Banasiak D, K, O, G      Czerwona             CZE           104.45  +     69.43
 14.Śmigielski Artur         MKS Metalowiec Łódź  E17           107.04  +     72.02
 15.Puzder P, A, Z           Czerwona             CZE           107.44  +     72.42
 16.Dziewanowska, MItuta     MKS Metalowiec Łódź  E17           119.34  +     84.32
 17.Pepaś R, M, P            Czerwona             CZE           127.05  +     92.03
 18.Słomczynski Filip        UKS Orientuś Łódź    E7503765      132.10  +     97.08
    Szcześniak Jakub, Marta  Czerwona             CZE        NKl               
    Ziętkowski M, K, P       Czerwona             CZE        NKl               
    Bauer J, M, B            Czerwona             CZE        NKl               
    Chudzik, Pokora          Czerwona             CZE        DNF               
    Sztobryn, Szewczyk       Czerwona             CZE        DNF               
    Szymański Wojciech WiktorCzerwona             CZE        DNF               
    Zalewska M, Raj Z, M     Czerwona             CZE        DNF               
    Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
    Malinowski Maciej        UKS Orientuś Łódź    E75        DNF    

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej