Wyniki 2018

Łódź Park Tour 13.09.2018

Końcowe wyniki zawodów                                               2018-09-13 19:47:10
                                Łódź Park Tour - etap 3
===PRO SPORT Piotr Paszynski==============================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      1.4km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Łącka Julia              UKS OSiR Góra Kalwar W81            11.56  +      0.00
  2.Miko Julia               Rodzinna Grupa Rower RGR            12.55  +      0.59
  3.Kalisz Kaja              UKS Azymut Pabianice E71            14.06  +      2.10
  4.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E71            19.01  +      7.05
  5.ORLIK PAULINA            Indywidualnie        IND            19.09  +      7.13
  6.Śmigielska Weronika      MKS Metalowiec Łódź  E17            19.54  +      7.58
  7.Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E17            31.09  +     19.13
    Komorowska Marta         UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Ledzion Joanna           UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Michalak Anna            Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      1.4km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dudek Filip              Rodzinna Grupa Rower RGR             9.50  +      0.00
  2.Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75             9.54  +      0.04
  3.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75            10.57  +      1.07
  4.Wisniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71            11.06  +      1.16
  5.Smoliński Paweł          UKS Orientuś Łódź    E75            12.35  +      2.45
  6.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            12.54  +      3.04
  7.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75            14.01  +      4.11
  8.Błoch Aleksander, Rodzik NinaIndywidualnie        IND            20.50  +     11.00
  9.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75            21.43  +     11.53
    Kozłowski Mikołaj        UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Matyjaszczyk Olaf        Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      3.3km    0m 22k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75            16.25  +      0.00
  2.Fortuniak Weronika       UKS Orientuś Łódź    E75            16.36  +      0.11
  3.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71            18.01  +      1.36
  3.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            18.01  +      1.36
  5.Wiecha Dominika          UKS Orientuś Łódź    E75            18.23  +      1.58
  6.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            19.20  +      2.55
  7.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            20.27  +      4.02
    Gielec Zuzia             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      3.3km    0m 22k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Piotrek           UKS Orientuś Łódź    E75            13.20  +      0.00
  2.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71            14.54  +      1.34
  3.Łącki Łukasz             UKS OSiR Góra Kalwar W81            14.57  +      1.37
  4.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            15.12  +      1.52
  5.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            15.27  +      2.07
  6.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            15.46  +      2.26
  7.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            16.06  +      2.46
  8.Chmielecki Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            16.36  +      3.16
  9.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            16.56  +      3.36
 10.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            17.21  +      4.01
 11.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            17.24  +      4.04
 12.Zarzycki Piotr           IT Orient            ITO            17.26  +      4.06
 13.Pałka Szymon             UKS Orientuś Łódź    E75            17.35  +      4.15
 14.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75            17.44  +      4.24
 15.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E71            17.52  +      4.32
 16.Zalega Mateusz           MKS Metalowiec Łódź  E17            18.17  +      4.57
 17.Mazur Michał             UKS Azymut Pabianice E71            18.47  +      5.27
 18.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR            19.33  +      6.13
 19.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            19.50  +      6.30
 20.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            20.44  +      7.24
 21.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            20.48  +      7.28
 22.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            20.52  +      7.32
 23.Kordala Michał           UKS Orientuś Łódź    E75            21.40  +      8.20
 24.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            23.46  +     10.26
 25.Fastyn Marcin            MKS Metalowiec Łódź  E17            25.42  +     12.22
 26.Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E75            25.47  +     12.27
    Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Zając Dawid              UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Bedyk Michał             IT Orient            ITO        NKl               
    Gielec Artur             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Fijałkowski Mateusz      MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71        DNF               
    Ruciński Krzysztof       Indywidualnie        IND        DNF               
    Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Kowalewski Dominik       Szakale Bałut Łódź   SBL        NKl               
 PK Paszyński Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75       PK   13.34  +      0.14
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.4km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 11.01         
  2.Wirowski Artur i Wojtek  Indywidualnie        IND        0b.PK 11.36         
  3.Witkowska Agatka         SP 202               202        0b.PK 12.06         
  4.Bek Olek                 Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 12.50         
  5.Bek Pola                 Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 12.53         
  6.Bedyk Grzegorz           Szakale Bałut Łódź   SBL        0b.PK 13.24         
  7.Kowalewska Magorzata     Szakale Bałut Łódź   SBL        0b.PK 13.26         
  8.Bedyk Natalia i Tata     Szakale Bałut Łódź   SBL        0b.PK 14.26         
  9.Szymańska Daria i Tymon  Indywidualnie        IND        0b.PK 15.02         
 10.Dziewanowska Maja Nowak NataliaMKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 16.52         
 11.Beata Bojanowska Lila WiśniewskaUKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 17.00         
 12.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 17.06         
 13.Witek Artur i Kuba       Indywidualnie        IND        0b.PK 18.34         
 14.Sokolnicka Klaudia       Indywidualnie        IND        0b.PK 19.43         
 15.Trepczyńska Hanna        UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 20.37         
 16.Gola Dagmara             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 20.39         
 17.Ciupa Wojtek             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 20.42         
 18.Zielonka Rafał, Ewelina, NataliaIndywidualnie        IND        0b.PK 25.00         
 19.Chmielecka Zofia         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 29.36         
 20.Mazur Marta i Matylda    UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 30.50         
 21.Gula Małgosia            MKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 31.14         
 22.Parafiniuk Amelia        MKS Metalowiec Łódź  E17        1b.PK 26.54         
    Komsa Aleksandra         UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Lorenc Arnold            Indywidualnie        IND        NKl               
    Matyjaszczyk Olaf        Indywidualnie        IND        NKl               
    Titz koza Julita         Szakale Bałut Łódź   SBL        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      3.1km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E75            16.01  +      0.00
  2.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            16.03  +      0.02
  3.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75            16.43  +      0.42
  4.Gola Martyna             UKS Orientuś Łódź    E75            18.40  +      2.39
  5.Mazur Katarzyna          UKS Azymut Pabianice E71            19.49  +      3.48
  6.Stelmachowska Malwina    Indywidualnie        IND            20.32  +      4.31
  7.Woch Natalia             UKS Orientuś Łódź    E75            21.11  +      5.10
  8.Machowska-Łącka MagdalenaUKS OSiR Góra Kalwar W81            21.47  +      5.46
  9.Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E75            22.12  +      6.11
 10.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            23.30  +      7.29
 11.Gielec Małgorzata        UKS Orientuś Łódź    E75            24.20  +      8.19
 12.Deredos Nina             UKS Orientuś Łódź    E75            24.51  +      8.50
 13.Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E17            26.38  +     10.37
 14.Student Karolina         Indywidualnie        IND            27.15  +     11.14
 15.Ciupa Monika             UKS Orientuś Łódź    E75            28.10  +     12.09
 16.Grodecka Jagoda          Drużyna Cyborga      CYB            28.49  +     12.48
 17.Błasiak Aleksandra       Indywidualnie        IND            29.33  +     13.32
 18.Stangenberg Joanna       Indywidualnie        IND            30.47  +     14.46
 19.Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR            32.47  +     16.46
 20.Lisiak Elżbieta          Indywidualnie        IND            34.08  +     18.07
 21.Michalak Oliwia          Indywidualnie        IND            36.01  +     20.00
 22.Stangenberg Oliwia       Indywidualnie        IND            36.06  +     20.05
    Stangenberg Monika       Indywidualnie        IND        NKl               
    Słomczyńska Ewa          Indywidualnie        IND        NKl               
    Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Presińska Magdalena      UKS Azymut Pabianice E71        DNF               
    Komsa Malgorzata         UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      3.1km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75            14.46  +      0.00
  2.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            15.26  +      0.40
  3.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            16.10  +      1.24
  4.Rzeńca Tomasz Peterson   UKS Orientuś Łódź    E75            17.08  +      2.22
  5.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71            17.34  +      2.48
  6.Gula Tomek               NZOZ MULTIMED        MUL            17.53  +      3.07
  7.Błoch Andrzej            Indywidualnie        IND            18.40  +      3.54
  8.Stemborowski Bartłomiej  Indywidualnie        IND            20.23  +      5.37
  9.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17            22.18  +      7.32
 10.Deredos Andrzej          UKS Orientuś Łódź    E75            22.43  +      7.57
 11.Wiśniewski Kuba          UKS Azymut Pabianice E71            22.53  +      8.07
 12.Sierad Karol             UKS Azymut Pabianice E71            24.07  +      9.21
 13.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75            25.07  +     10.21
 14.Piwoński Piotr           Indywidualnie        IND            36.10  +     21.24
 15.Piwoński Szymon          UKS Orientuś Łódź    E75            42.10  +     27.24
    Łącki Jakub              UKS OSiR Góra Kalwar W81        NKl               
    Knapik Lukasz            LKS Feniks Opoczno   FEN        DNF               
    Wąs Marcin               Fit 7                FI7        DNF               
    Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75        NKl       

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej