Wyniki 2018

Łódź Park Tour 14.06.2018


Końcowe wyniki zawodów                                            2018-06-14 19:45:35
                               Łódź Park Tour - etap 2
===PRO SPORT Piotr Paszynski===========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      1.1km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E17             9.43  +      0.00
  2.Morawska Małgorzata      UKS Orientuś Łódź    E75            15.30  +      5.47
  3.Kurzawińska Elżbieta     Indywidualnie        IND            19.50  +     10.07
  4.Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E17            26.15  +     16.32
  5.Ledzion Joanna           UKS Orientuś Łódź    E75            28.50  +     19.07
    Śmigielska Weronika      MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
    Kalisz Kaja              UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Gula Małgosia            MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      1.1km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75             8.25  +      0.00
  2.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75             8.55  +      0.30
  3.Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E71             9.07  +      0.42
  4.Dudek Filip              Rodzinna Grupa Rower RGR             9.12  +      0.47
  5.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71            10.04  +      1.39
  6.Rostkowscy Ewelina i RobertIndywidualnie        IND            12.43  +      4.18
  7.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            14.25  +      6.00
  8.Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            15.56  +      7.31
  9.Kroszczyński Michał      MKS Metalowiec Łódź  E17            19.12  +     10.47
 10.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75            19.13  +     10.48
 11.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75            22.08  +     13.43
 12.Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71            22.50  +     14.25
    Żeziński Julian          UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Kowalczyk Mateusz        MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      2.1km    0m 30k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Zuzia             UKS Orientuś Łódź    E75            12.24  +      0.00
  2.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71            12.41  +      0.17
  3.Ewiak Natalia            UKS Orientuś Łódź    E75            12.55  +      0.31
  4.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75            13.44  +      1.20
  5.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            14.04  +      1.40
  6.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            14.11  +      1.47
  7.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71            14.28  +      2.04
  8.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            17.23  +      4.59
  9.Witkowska Natalia        Indywidualnie        IND            18.15  +      5.51
 10.Wiecha Dominika          UKS Orientuś Łódź    E75            18.51  +      6.27
 11.Deredos Nina             UKS Orientuś Łódź    E75            19.30  +      7.06
 12.Pryjma Katarzyna         UNTS Warszawa        W87            23.02  +     10.38
    Fortuniak Weronika       UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Mazur Katarzyna          UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      2.1km    0m 30k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Krzysztof         UKS Orientuś Łódź    E75             8.36  +      0.00
  2.Rzeńca Piotrek           UKS Orientuś Łódź    E75             9.36  +      1.00
  3.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71             9.50  +      1.14
  4.Paszyński Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75            10.03  +      1.27
  5.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71            10.16  +      1.40
  6.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71            10.48  +      2.12
  7.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            10.54  +      2.18
  8.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            10.58  +      2.22
  9.Kalisiak Dawid           UKS Azymut Pabianice E71            11.11  +      2.35
 10.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            11.34  +      2.58
 11.Bartos Grzegorz          UKS Orientuś Łódź    E75            11.38  +      3.02
 12.Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75            11.47  +      3.11
 13.Pałka Szymon             UKS Orientuś Łódź    E75            12.01  +      3.25
 14.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            12.07  +      3.31
 15.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E71            12.42  +      4.06
 16.Zarzycki Piotr           ITOrient             ITO            12.48  +      4.12
 17.Popławski Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75            12.54  +      4.18
 18.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75            13.07  +      4.31
 19.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71            13.19  +      4.43
 20.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            13.47  +      5.11
 21.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            14.17  +      5.41
 22.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            15.17  +      6.41
 23.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            15.31  +      6.55
 24.Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E75            17.10  +      8.34
 25.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            19.10  +     10.34
    Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
    Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Zając Dawid              UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Pryjma Tomasz            UNTS Warszawa        W87        NKl               
    Ryminiecki Robert        UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Kowalewski Dominik       Szakale Bałut Łódź   SBL        DNF               
    Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.1km    0m 20k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Witkowska Agatka         SP 202 Łódź          202        0b.PK  9.05         
  2.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 10.38         
  3.Wiśniewska Lila          UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 11.31         
  4.Śmigielski Artur         MKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 12.05         
  5.Parafiniuk Amelia        MKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 12.54         
  6.Ciupa Wojtek             UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 13.05         
  7.Leitloff Agata           Indywidualnie        IND        0b.PK 13.19         
  8.Sakowska Katarzyna       Indywidualnie        IND        0b.PK 13.41         
  9.Wesołowski Oskar         UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 15.52         
 10.Nalepa Bartłomiej        UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 16.29         
 11.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 19.22         
 12.Paszynscy Klara i Wojtek UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 20.09         
 13.Komsa Aleksandra         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 20.13         
 14.Krawczyk Piotr           UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 20.42         
 15.Kozłowski Mikołaj        UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 24.32         
 16.Mazur Marta              UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 25.49         
 17.Trepczyńska Hanna        UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 27.08         
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      1.9km    0m 29k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ewiak-Paszynska Alicja   UKS Orientuś Łódź    E75            13.34  +      0.00
  2.Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E75            15.16  +      1.42
  3.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            15.40  +      2.06
  4.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            19.06  +      5.32
  5.Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E75            20.16  +      6.42
  6.Student Karolina         Indywidualnie        IND            21.30  +      7.56
  7.Stelmachowska Malwina    Indywidualnie        IND            21.59  +      8.25
  8.Ciupa Monika             UKS Orientuś Łódź    E75            22.09  +      8.35
  9.Grodecka Jagoda          Drużyna Cyborga      CYB            22.35  +      9.01
 10.Presińska Magdalena      UKS Azymut Pabianice E71            22.47  +      9.13
 11.Pszczoła Patrycja        Indywidualnie        IND            24.33  +     10.59
 12.Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR            26.27  +     12.53
 13.Lisiak Elżbieta          UKS Orientuś Łódź    E75            28.22  +     14.48
 14.Bojanowska Beata         UKS Orientuś Łódź    E75            29.07  +     15.33
 15.Wiercińska Anna          MKS Metalowiec Łódź  E17            29.19  +     15.45
 16.Gielec Małgorzata        UKS Orientuś Łódź    E75            29.28  +     15.54
 17.Nowak Magdalena          UKS Orientuś Łódź    E75            30.18  +     16.44
 18.Rafalska Anna            MKS Metalowiec Łódź  E17            30.34  +     17.00
    Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Błasiak Aleksandra       Indywidualnie        IND        NKl               
    Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Woch Natalia             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      1.9km    0m 29k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            11.21  +      0.00
  2.Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75            14.31  +      3.10
  3.Rzeńca Tomek             UKS Orientuś Łódź    E75            14.51  +      3.30
  4.Gula Tomek               NZOZ Multimed        MUL            15.28  +      4.07
  5.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71            15.50  +      4.29
  6.Wąs Marcin               FIT 7                FI7            16.11  +      4.50
  7.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75            16.15  +      4.54
  8.Deredos Andrzej          UKS Orientuś Łódź    E75            16.37  +      5.16
  9.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            16.46  +      5.25
 10.Wiśniewski Kuba          UKS Azymut Pabianice E71            17.23  +      6.02
 11.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17            19.45  +      8.24
    Ciećko Michał            MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
    Deszcz Michał            MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
    Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND        NKl               
    Kulesza Igor             UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Witkowski Maciej         Indywidualnie        IND        DNF               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej