Wyniki 2018

Popularne 26.05.2018

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KOBIET 0 -1
1 Konc Katarzyna Azymut 055,54 0
2 Fortuniak Weronika Orientuś 060,55 0
3 Biniecka Małgorzata Azymut 079,55 0
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Pabich Mariusz Azymut 048,02 0
2 Tkaczuk Tomasz Azymut 056,22 0
3 Pabich Maria Azymut 058,41 0
4 Płóciennik Konrad Azymut 060,56 0
5 Łubis Michał Azymut 061,40 0
6 Deredos Bruno Orientuś 062,03 0
7 Młynarczyk Piotr Orientuś 064,23 0
8 Krempiński Piotr Azymut 065,00 0
9 Zając Dawid Azymut 067,37 0
10 Nowak Paweł Orientuś 072,22 0
11 Ziółkiewicz Krzysztof Orientuś 092,42 0
12 Pabich Tomasz Azymut 999000,00 0
13 Słomczyński Robert Orientuś 084,49 6
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Bek Pola RGR 038,54 0
2 Pabich Hanna Azymut 039,44 0
3 Łącka Julia OSiR Góra Kalwaria 046,32 0
4 Parafiniuk Hanna Metalowiec 051,23 0
5 Rashkevyvh Yelyzaveta
Pisarska Małgorzata
SP. 101 062,40 0
6 Kurzawińska Elżbieta SP. 122 066,23 0
7 Nowak Natalia Metalowiec 069,21 0
8 Dziewanowska Maja Metalowiec 071,18 0
9 Rodzina Krupińskich ind. 074,01 0
10 Śmigielska Martyna Metalowiec 076,09 0
11 Wiśniewska Liliana
Bojanowska Julia
Orientuś 081,32 0
12 Dmochowski Bartłomiej
Grzyb Klaudia
Kucińska Julia
Krzymiński Daniel
SP. 122 082,57 0
13 Przewodek Nikola
Rusinowicz Oliwia
Siemińska Patrycja
SP. 122 088,56 0
14 Spiżewska Hanna
Gula Małgorzata
Metalowiec 094,55 0
15 Śmigielska Weronika Metalowiec 058,52 1
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Młynarczyk Maksymilian Orientuś 025,40 0
2 Rzeńca Tomasz Orientuś 026,39 0
3 Krempiński Franciszek Azymut 030,15 0
4 Dudek Filip RGR 035,07 0
5 Bek Aleksander ind. 036,26 0
6 Ledzion Maciej ZHR 038,21 0
7 Dudek Kostek RGR 041,19 0
8 Matczak Wojciech SP. 101 041,30 0
9 Trepczyński Franciszek Orientuś 048,07 0
10 Kowalczyk Mateusz Metalowiec 049,12 0
11 Karol Sieroń Azymut 049,24 0
12 Kosztowny Maksymilian
Matczak Michał
Pisarski Michał
SP. 101 056,17 0
13 Łubisz Dominik Azymut 063,02 0
14 Łubisz Łukasz Azymut 063,14 0
15 Bartos Ryszard Orientuś 070,26 0
16 Ziątkowscy K. P
Szczęśniaki A. M
ind. 082,58 0
17 Nużna Nadia
Swaczyna Wiktoria
Gradke Jakub
SP 122 112,47 0
18 Ciećko Michał Metalowiec 99994,00 0
19 Giziński Alan Azymut 076,40 2
20 Owczarek Mateusz Azymut 076,40 2
21 Majchrowski Jakub
Czekalski Michał
Patryk Zabieglik
SP. 122 101,13 2
22 Rzeńca Piotr Orientuś 023,57 10
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Stępień-Dudek Małgorzata RGR 053,45 0
2 Rosiak Ewelina ind. 055,03 0
3 Wiśniewska Hana Orientuś 056,42 0
4 Rosiak Adrianna ind. 058,12 0
5 Machowska- Łącka Magdalena OSiR Góra Kalwaria 059,23 0
6 Rosiak Dorota ind. 064,14 0
7 Lisiak Elżbieta ind. 072,21 0
8 Rafalska Anna Metalowiec 082,22 0
9 Nowak Magdalena Orientuś 99997,00 0
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Ziółkiewicz Jan Orientuś 048,52 0
2 Mazurek Krzysztof Metalowiec 054,53 0
3 Stusio Tomasz
Gołębiewski Kamil
ZSP 9 095,30 0
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 Bartos Maciej Orientuś 039,00 0
2 Krempińska Julia Azymut 046,45 0
3 Doreń Wiktoria Orientuś 050,15 0
4 Kołodziejczyk Marta Azymut 080,11 0
5 KasperkowiczAdrianna
Kasperkowicz Tomasz
ind. 088,56 0
6 Wiatrowska Hanna ind. 103,00 0
7 Gielec Julia Orientuś 9978,00 0
8 Gola Martyna Orientuś 086,51 2
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Nowak Michał Orientuś 045,41 0
2 Słomczyński Ignacy Orientuś 047,57 0
3 Łącki Łukasz OSiR Góra Kalwaria 048,55 0
4 Sztranek Jan Azymut 051,41 0
5 Bartos Zbigniew Orientuś 058,20 0
6 Ledzion Piotr Orientuś 061,57 0
7 Lisiak Adam Orientuś 064,00 0
8 Ledzion Grzegorz Orientuś 064,24 0
9 Bek Michał RGR 066,11 0
10 Lisiak Paweł Orientuś 068,53 0
11 Deredos Amdrzej Orientuś 072,18 0
12 Michalec Piotr Orientuś 075,22 0
13 Witkowski Zbigniew ind. 083,43 0
14 Fastyn Marcin Metalowiec 105,55 0
15 Łącki Jakub OSiR Góra Kalwaria 999962,00 0
16 Trepczyński Jarosław Orientuś 122,07 3

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej