Wyniki 2018

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 12.05.2018


Końcowe wyniki zawodów                                                2018-05-12 14:25:22
                          Mistrzostwa Woj. Łódzkiego 12.05.2018
===PRO SPORT Piotr Paszynski===============================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         2.6km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Dobrzelewska Hanna            SP 101 Łódź          S101        0b.PK 38.55         
  2.Śmigielska Weronika           SP 138 Łódź          S138        0b.PK 40.49         
  3.Kaźmierczak Julia             SP 101 Łódź          S101        0b.PK 42.52         
  4.Śmigielska Martyna            SP 138 Łódź          S138        0b.PK 53.18         
  5.Spiżewska Hanna               SP 138 Łódź          S138        0b.PK124.15         
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         3.5km    0m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Parafiniuk Hanna              SP 138 Łódź          S138            48.34  +      0.00
  2.Cegiełka Milena               SP Ochędzyn          SOCH4115        53.40  +      5.06
  3.Zarzycka Maria                SP 101 Łódź          S101            57.32  +      8.58
  4.Jarczak Marika                SP Ochędzyn          SOCH            57.33  +      8.59
  5.Malik Wiktoria                SP Sokolniki         SSOK            63.32  +     14.58
  6.Gula Małgorzata               SP 138 Łódź          S138            69.45  +     21.11
  7.Zdrojewska Weronika           SP 138 Łódź          S138           115.15  +     66.41
  8.Wierzbicka Karolina           SP 138 Łódź          S138           121.16  +     72.42
  9.Herbeć Anna                   SP Ochędzyn          SOCH           127.17  +     78.43
    Kosztowna Zuzanna             SP 101 Łódź          S101        NKl               
    Jędrzejczyk Maria             SP 101 Łódź          S101        NKl               
    Ziółkowska Nina               SP 138 Łódź          S138        NKl               
    Świerczewska Daria            SP 138 Łódź          S138        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14A        4.9km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Julia                  SP 34 Łódź           S34 3047        65.49  +      0.00
  2.Woch Natalia                  SP 34 Łódź           S34 4112        73.49  +      8.00
  3.Janik Patrycja                SP Niwiska           SNIW4117        81.49  +     16.00
    Wiśniewska Hana               SP 182 Łódź          S1824222    NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14B        3.7km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rafalska Daria                SP 189 Łódź          S189            86.27  +      0.00
  2.Feja Karolina                 Gimnazjum 1 Koluszki G1K             92.00  +      5.33
  3.Zimnicka Natalia              SP 1 Koluszki        S1K             97.51  +     11.24
    Dziewanowska Maja             SP 138 Łódź          S138        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16A        6.8km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Zuzanna                Gimnazjum 36 Łódź    G36 3046        56.02  +      0.00
  2.Block Amelia                  Gimnazjum 33 Łódź    G33 2132        58.50  +      2.48
  3.Doreń Wiktoria                Gimnazjum 29 Łódź    G29 3854        60.07  +      4.05
  4.Krempińska Julia              Gimnazjum Piątkowisk GPIA2651        62.25  +      6.23
  5.Kołodziejczyk Marta           Gimnazjum Ksawerów   GKSA2649        71.45  +     15.43
  6.Berlińska Paulina             Gimnazjum Salezjańsk GSAL3503        78.35  +     22.33
  7.Gola Martyna                  Gimnazjum 29 Łódź    G29 3048        95.39  +     39.37
 
Końcowe wyniki zawodów: K16B        3.6km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Juszczak Karolina             Gimnazjum 15 Łódź    G15             40.18  +      0.00
  2.Golińska Julia                Gimnazjum 1 Koluszki G1K             71.37  +     31.19
  3.Kalisz Kaja                   Gimnazjum Piątkowisk GPIA            77.34  +     37.16
  4.Małachowska Aleksandra        Gimnazjum 1 Koluszki G1K             80.29  +     40.11
  5.Skorzycka Julita              Gimnazjum 1 Koluszki G1K            106.29  +     66.11
  6.Piątkowska Malwina            Gimnazjum 1 Koluszki G1K            113.06  +     72.48
  7.Michniewska Angelika          Gimnazjum 1 Koluszki G1K            124.39  +     84.21
 
Końcowe wyniki zawodów: K18B        4.1km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Maciejewska Anna              III LO Łódź          LO3             67.41  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: KE          4.3km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Presińska Magdalena           Azymut Pabianice     E71             60.03  +      0.00
  2.Mordaka Magdalena             SP 189 Łódź          S189            64.13  +      4.10
 
Końcowe wyniki zawodów: KN          4.9km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Maciejewska Joanna            SP 204 Łódź          S204            82.27  +      0.00
  2.Wiatrowska Hanna              Technikum Informatyc TINF            91.22  +      8.55
  3.Miecznikowska-Pisarska Małg.  SP 101 Łódź          S101            94.18  +     11.51
  4.Mordaka Katarzyna             SP 189 Łódź          S189            98.33  +     16.06
  5.Morawska Małgorzata           Gimnazjum 33 Łódź    G33            102.15  +     19.48
  6.Kurzawińska Elżbieta          Indywidualnie        100            104.29  +     22.02
  7.Gielec Małgorzata             Gimnazjum 36 Łódź    G36            116.02  +     33.35
  8.Nowak Magda                   SP 175 Łódź          S175           167.02  +     84.35
    Zdanowska Anna                ZSP 9 Łódź           ZSP9        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: KR          2.6km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kapuściński Filip             SP 189 Łódź          S189        0b.PK 25.43         
  2.Dudek Kostek                  SP 189 Łódź          S189        0b.PK 28.08         
  3.Ledzion Joanna                Orientuś Łódź        E75         0b.PK 32.45         
  4.Karczmarz Emilia              SP 9 Pabianice       S9P         0b.PK 32.47         
  5.Łubisz Łukasz                 Azymut Pabianice     E71         0b.PK 36.16         
  6.Kosztowny, Matczak, Skorzepa  SP 101 Łódź          S101        0b.PK 37.04         
  7.Pabich Hanna                  SP 16 Pabianice      S16P        0b.PK 39.06         
  8.Gola Dagmara                  Orientuś Łódź        E75         0b.PK 40.20         
  9.Janczyk Magdalena             SP 30 Łódź           S30         0b.PK 40.32         
 10.Cielecka Maja                 SP 30 Łódź           S30         0b.PK 40.33         
 11.Płóciennik Aleksandra         MKS Metalowiec Łódź  E17         0b.PK 45.01         
 12.Roguz Zuzanna                 SP 101 Łódź          S101        0b.PK 51.16         
 13.Kowalczyk Kalina              SP 9 Pabianice       S9P         0b.PK 52.00         
 14.Lesz Nina                     Indywidualnie        100         0b.PK 55.27         
 15.Mazur Marta                   Azymut Pabianice     E71         0b.PK 56.38         
 16.Szymańska M., Fret W.         SP 101 Łódź          S101        0b.PK 57.02         
 17.Mazur Matylda                 Azymut Pabianice     E71         0b.PK 57.32         
 18.Ledzion Krzysztof             Orientuś Łódź        E75         0b.PK 57.35         
 19.Ledzion Marcelina             Orientuś Łódź        E75         0b.PK 57.40         
 20.Ledzion Maciej                Orientuś Łódź        E75         0b.PK 57.41         
 21.Wiśniewska Lila               Orientuś Łódź        E75         0b.PK 63.02         
 22.Trepczyńska Hanna             Orientuś Łódź        E75         0b.PK 63.04         
 23.Maciejczak K., Klimek A.      SP 189 Łódź          S189        0b.PK 63.47         
 23.Ciupa Wojciech                Orientuś Łódź        E75         0b.PK 63.47         
 25.Koprowski Mikołaj             Azymut Pabianice     E71         0b.PK 78.41         
 26.Baranowicz Milena             SP 41 Łódź           S41         1b.PK 36.26         
 27.Rabiega Mateusz               SP 41 Łódź           S41         1b.PK 36.36         
 28.Osuchowski Maks               SP 41 Łódź           S41         1b.PK 37.49         
 29.Baranowicz Adam               SP 41 Łódź           S41         1b.PK 38.55         
 30.Warchulski Jan                SP 41 Łódź           S41         1b.PK 39.24         
 31.Warchulski Tymon              SP 41 Łódź           S41         1b.PK 39.39         
    Łubisz Dominik                Azymut Pabianice     E71         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: KSE         6.8km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pabich Maria                  Azymut Pabianice     E71 330         48.30  +      0.00
  2.Kaźmierczak Aneta             Politechnika Łódzka  PŁ  413         54.26  +      5.56
  3.Biniecka Małgorzata           Azymut Pabianice     E71 339         59.02  +     10.32
  4.Nikitczenko Natasza           Uniwersytet Łódzki   UŁ  3250        66.18  +     17.48
 
Końcowe wyniki zawodów: KV          5.6km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Konc Katarzyna                Azymut Pabianice     E71 2953        48.54  +      0.00
  2.Mazur Katarzyna               Azymut Pabianice     E71 350         57.12  +      8.18
  3.Deredos Nina                  Orientuś Łódź        E75 3248        84.05  +     35.11
  4.Sztranek Iwona                Azymut Pabianice     E71             94.21  +     45.27
  5.Ruda-Ertel Krystyna           SP Laski             SLAS           106.49  +     57.55
  6.Rafalska Anna                 SP 189 Łódź          S189           119.37  +     70.43
  7.Stępień-Dudek Małgorzata      Rodzinna Grupa Rower RGR            152.32  +    103.38
    Krześlak Joanna               SP 189 Łódź          S189        NKl               
    Wiśniewska Małgorzata         Azymut Pabianice     E71         NKl               
    Wojtczak-Luter Anna           MKS Metalowiec Łódź  E17         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         2.6km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ciupa Jan                     SP 184 Łódź          S1843927    0b.PK 34.04         
  2.Trepczyński Franciszek        SP 120 Łódź          S1204220    0b.PK 35.01         
  3.Wiśniewski Adam               SP 17 Pabianice      S17P        0b.PK 38.59         
  4.Bartos Ryszard                SP 79 Łódź           S79 4217    0b.PK 40.17         
  5.Domagała Jakub                SP Sokolniki         SSOK        0b.PK 42.12         
  6.Makowski Cyprian              Azymut Pabianice     E71         0b.PK 44.46         
  7.Dalasiński Mikołaj            Indywidualnie        100         0b.PK 45.32         
  8.Stefaniak Mikołaj             SP Sokolniki         SSOK        0b.PK 52.20         
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         3.7km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Tomasz                 SP 34 Łódź           S34 3712        36.24  +      0.00
  2.Sztranek Maciej               SP 3 Pabianice       S3P 3562        39.26  +      3.02
  3.Młynarczyk Maksymilian        SP 35 Łódź           S35 3711        39.31  +      3.07
  4.Krempiński Franciszek         SP 17 Pabianice      S17P3559        40.38  +      4.14
  5.Kowalczyk Mateusz             SP 138 Łódź          S1384328        45.35  +      9.11
  6.Wiśniewski Jakub              SP 17 Pabianice      S17P3879        48.31  +     12.07
  7.Wolski Igor                   SP 13 Pabianice      S13P4107        49.54  +     13.30
  8.Rek Kamil                     MKS Metalowiec Łódź  E17             75.25  +     39.01
  9.Narożny Kacper                SP Niwiska           SNIW4119        80.43  +     44.19
 10.Kikosicki Marcin              SP 138 Łódź          S138           111.04  +     74.40
 11.Dalasiński Kajetan            Indywidualnie        100            123.31  +     87.07
 12.Marszałek Alan                SP Sokolniki         SSOK           125.56  +     89.32
    Matczak Wojciech              SP 101 Łódź          S101        NKl               
    Olejnik Tomasz                SP Niwiska           SNIW4334    NKl               
    Ziółkiewicz Jan               SP 122 Łódź          S1223932    NKl               
    Pińkowski Daniel              SP 101 Łódź          S101        NKl               
    Kroszczyński Michał           SP 138 Łódź          S138        NKl               
    Górak Ignacy                  Azymut Pabianice     E71         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14A        5.6km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lisiak Adam                   SP 202 Łódź          S2023049        51.07  +      0.00
  2.Małecki Marcel                SP Ochędzyn          SOCH            71.24  +     20.17
  3.Fronia Jakub                  SP Galewice          SGAL4116        97.43  +     46.36
  4.Malik Patryk                  SP Sokolniki         SSOK4109       103.38  +     52.31
 
Końcowe wyniki zawodów: M14B        3.6km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.OwczarczakMichał              SP 101 Łódź          S101            37.20  +      0.00
  2.Ertel Jacek                   SP Laski             SLAS            41.45  +      4.25
  3.Rafalski Bartosz              SP 189 Łódź          S189            46.08  +      8.48
  4.Dudek Filip                   SP 189 Łódź          S189            47.46  +     10.26
  5.Gąsiorowski Bartłomiej        SP 189 Łódź          S189            49.54  +     12.34
  6.Gibaszek Daniel               SP 138 Łódź          S138            70.31  +     33.11
  7.Sobieszek Damian              SP 1 Koluszki        S1K             71.41  +     34.21
  8.Weiss Mateusz                 Gimnazjum 36 Łódź    G36            119.32  +     82.12
    Gniewisz Szymon               SP 1 Koluszki        S1K         NKl               
    Sieroń Karol                  Azymut Pabianice     E71         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16A        7.7km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranek Jan                  Gimnazjum Ksawerów   GKSA2653        50.51  +      0.00
  2.Słomczyński Ignacy            Gimnazjum 16 Łódź    G16 2837        54.19  +      3.28
  3.Bartos Zbigniew               Gimnazjum Salezjańsk GSAL2127        61.43  +     10.52
  4.Kulesza Igor                  Gimnazjum 1 Łódź     G1  4098        67.49  +     16.58
    Andrzejczak Maciej            Gimnazjum Piątkowisk GPIA2192    NKl               
    Nowak Michał                  Gimnazjum 33 Łódź    G33 3929    NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16B        4.1km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grzelak Kamil                 Gimnazjum 1 Koluszki G1K             57.15  +      0.00
  2.Malecha Rafał                 Gimnazjum 1 Koluszki G1K             58.44  +      1.29
  3.Chejchman Bartosz             Gimnazjum 1 Koluszki G1K             61.26  +      4.11
  4.Suwalski Konrad               Gimnazjum 1 Koluszki G1K             65.54  +      8.39
  5.Barejka Kacper                Gimnazjum 36 Łódź    G36             70.21  +     13.06
  6.Krawczyk Makary               Gimnazjum 1 Koluszki G1K             70.38  +     13.23
  7.Dłabich Jan                   Gimnazjum 36 Łódź    G36             70.49  +     13.34
  8.Frączkowski Stanisław         Gimnazjum 1 Koluszki G1K             76.35  +     19.20
  9.Kobus-Puchała Szymon          Gimnazjum 1 Koluszki G1K             77.58  +     20.43
 10.Pietrzak Dawid                Gimnazjum 1 Koluszki G1K             79.33  +     22.18
 11.Lesz Jan                      Gimnazjum 36 Łódź    G36             89.01  +     31.46
 12.Dziuda Szymon                 Gimnazjum 1 Koluszki G1K             89.07  +     31.52
 
Końcowe wyniki zawodów: M18A        8.8km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Piotr                  III LO Łódź          LO3 2129        53.30  +      0.00
  2.Zając Dawid                   II LO Pabianice      LO2P2186        54.13  +      0.43
  3.Deredos Bruno                 Szkoła Muzyczna Łódź MUZ 2839        62.30  +      9.00
  4.Bartos Grzegorz               Orientuś Łódź        E75 2130        63.28  +      9.58
    Deszcz Michał                 LO Salezjańskie Łódź LSAL        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18B        5.5km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grabowski Marcin              I LO Łódź            LO1             62.19  +      0.00
  2.Gołębiewski Kamil             ZSP 9 Łódź           ZSP9            68.17  +      5.58
  3.Malinowski Maciej             Technikum Informatyc TINF           103.37  +     41.18
    Słowiński Konrad              Technikum Informatyc TINF        NKl               
    Stajuda Jakub                 Technikum Informatyc TINF        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: ME          5.8km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zajączkowski Mikołaj          Orientuś Łódź        E75             68.55  +      0.00
  2.Stusio Tomasz                 ZSP 9 Łódź           ZSP9            79.45  +     10.50
  3.Fastyn Marcin                 MKS Metalowiec Łódź  E17 3547        88.18  +     19.23
 
Końcowe wyniki zawodów: MN          5.6km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gąsiorowski Adam              Azymut Pabianice     E71 3558        54.26  +      0.00
  2.Wierciński Piotr              MKS Metalowiec Łódź  E17 1115        58.34  +      4.08
  3.Rzeńca Piotr                  Uniwersytet Łódzki   UŁ  2438        64.41  +     10.15
  4.Zendeł Piotr                  SP 1 Koluszki        S1K             72.22  +     17.56
  5.Mazurek Krzysztof             MKS Metalowiec Łódź  E17 1982        77.15  +     22.49
 
Końcowe wyniki zawodów: MSE         8.8km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pabich Mariusz                Azymut Pabianice     E71 338         47.24  +      0.00
  2.Gryzio Łukasz                 Azymut Pabianice     E71 336         48.18  +      0.54
  3.Zuchmański Przemysław         Politechnika Łódzka  PŁ  1724        53.28  +      6.04
  4.Łubis Michał                  Azymut Pabianice     E71 2657        74.13  +     26.49
  5.Krzyżostanek Jarosław         Grom Sokolniki       E11             77.47  +     30.23
 
Końcowe wyniki zawodów: MV          7.7km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krempiński Piotr              Azymut Pabianice     E71 2652        49.31  +      0.00
  2.Młynarczyk Piotr              Orientuś Łódź        E75 3294        58.43  +      9.12
  3.Słomczyński Robert            Orientuś Łódź        E75 3001        61.02  +     11.31
  4.Ziółkiewicz Krzysztof         Orientuś Łódź        E75 3966        62.33  +     13.02
  5.Wdowiak Robert                Rodzinna Grupa Rower RGR             65.29  +     15.58
  6.Ledzion Grzegorz              Orientuś Łódź        E75             66.43  +     17.12
  7.Mazur Michał                  Azymut Pabianice     E71 2952        67.01  +     17.30
  8.Nowak Paweł                   Orientuś Łódź        E75 3930        67.03  +     17.32
  9.Buchnajzer Mariusz            CX-80 Kalisz         CX80            69.34  +     20.03
 10.Trepczyński Jarosław          Orientuś Łódź        E75 4221        77.05  +     27.34
 11.Deredos Andrzej               Orientuś Łódź        E75 3247        79.42  +     30.11
 12.Witkowski Zbigniew            Indywidualnie        100             83.49  +     34.18
 13.Michalec Piotr                Indywidualnie        100             85.17  +     35.46
 14.Ertel Radosław                SP Laski             SLAS            85.40  +     36.09
 15.Meresiński Rafał              25 BKPow             25BK            86.07  +     36.36
 16.Lisiak Paweł                  Orientuś Łódź        E75 3251        86.42  +     37.11
 17.Maciejewski Sławomir          Indywidualnie        100             87.05  +     37.34
 18.Paszyński Józef               Orientuś Łódź        E75 383         89.02  +     39.31
 19.Kłos Józef                    Azymut Pabianice     E71 682         90.00  +     40.29
 20.Szurgot Przemysław            Indywidualnie        100             90.37  +     41.06
 21.Deszcz Stanisław              MKS Metalowiec Łódź  E17             96.17  +     46.46
 22.Domagała Andrzej              Grom Sokolniki       E11            114.41  +     65.10
    Wiśniewski Marcin             Azymut Pabianice     E71         NKl               
    Sztranek Paweł                Azymut Pabianice     E71         NKl               
    Ciupa Marcin                  Orientuś Łódź        E75 3927    NKl               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej