Końcowe wyniki zawodów 2018-04-21 14:06:17
Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego
===PRO SPORT Piotr Paszynski==========================Orienteering Organiser 2006===
Końcowe wyniki zawodów: K10 1.6km 0m 6k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Biskupska Julia WKS Wawel Kraków K3003646 16.13 + 0.00
2.Olejnik Jasmina WKS Wawel Kraków K3003938 23.24 + 7.11
3.Oliinyk Yelyzaveta WKS Wawel Kraków K3004023 25.29 + 9.16
4.Moszkowicz Julia WKS Wawel Kraków K3004022 25.38 + 9.25
5.Podgórska Gabriela KS Kościelec Chrzanó K4804164 31.14 + 15.01
6.Śmigielska Weronika MKS Metalowiec Łódź E17 32.20 + 16.07
Końcowe wyniki zawodów: K12 2.6km 0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Słońska Antonina WKS Wawel Kraków K3003190 31.12 + 0.00
2.Niessner Pola WKS Wawel Kraków K3003651 39.25 + 8.13
3.Podgórska Marta KS Kościelec Chrzanó K4803611 43.10 + 11.58
4.Zawada Zuzanna WKS Wawel Kraków K3003659 49.28 + 18.16
5.Łącka Julia UKS OSiR Góra Kalwar E8103573 53.44 + 22.32
6.Wojtas Julia WKS Wawel Kraków K3004262 61.37 + 30.25
7.Sikora Sandra KS Kościelec Chrzanó K4803613 65.11 + 33.59
8.Janicka Hanna KS Kościelec Chrzanó K4804166 82.55 + 51.43
9.Dziewanowska Maja MKS Metalowiec Łódź E17 139.48 + 108.36
Końcowe wyniki zawodów: K14 4.5km 0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Pułczyńska Hanna WKS Wawel Kraków K3003193 61.19 + 0.00
2.Pudełek Jowita Górzanka Nawojowa Gó L0103998 81.39 + 20.20
3.Kurtycz Natalia WKS Wawel Kraków K3004021 88.24 + 27.05
4.Wiśniewska Hana UKS Orientuś Łódź E7504222 94.50 + 33.31
5.Owsianka Wiktoria WKS Wawel Kraków K3003758 98.32 + 37.13
Końcowe wyniki zawodów: K16 5.5km 0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Kołodziejczyk Marta UKS Azymut Pabianice E7102649 55.24 + 0.00
2.Doreń Wiktoria UKS Orientuś Łódź E7503854 73.48 + 18.24
3.Gielec Julia UKS Orientuś Łódź E7503047 85.49 + 30.25
4.Gola Martyna UKS Orientuś Łódź E7503048 91.28 + 36.04
5.Berlińska Paulina UKS Orientuś Łódź E7503503 99.29 + 44.05
Końcowe wyniki zawodów: K18-21 8.1km 0m 20k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Gielec Zuzanna UKS Orientuś Łódź E7503046 72.35 + 0.00
2.Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice E7101783 73.46 + 1.11
3.Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś Łódź E7500413 78.46 + 6.11
4.Fortuniak Weronika UKS Orientuś Łódź E7502836 79.00 + 6.25
5.Pudełek Michalina Górzanka Nawojowa Gó L0103999 96.07 + 23.32
6.Nikitczenko Natasza UKS Orientuś Łódź E7503250 98.57 + 26.22
7.Fastyn Katarzyna UKS Orientuś Łódź E75 131.12 + 58.37
Końcowe wyniki zawodów: K35 6.1km 0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice E7102953 55.51 + 0.00
2.Karnia-Biskupska Anna WKS Wawel Kraków K3000828 58.53 + 3.02
3.Machowska-Łącka MagdalenaUKS OSiR Góra Kalwar E8103908 109.16 + 53.25
Łaszkowska-Płóciennik TatianaMKS Metalowiec Łódź E1703552 NKl
Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR NKl
Końcowe wyniki zawodów: K50 4.4km 0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Deredos Nina UKS Orientuś Łódź E7503248 64.35 + 0.00
2.Morawska Małgorzata UKS Orientuś Łódź E75 111.26 + 46.51
Końcowe wyniki zawodów: KM10NR 1.6km 0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Kowalczyk Kalina UKS Azymut Pabianice E7104171 0b.PK 19.59
2.Dudek Kostek Rodzinna Grupa Rower RGR 0b.PK 21.05
3.Bartos Ryszard UKS Orientuś Łódź E7504217 0b.PK 23.23
4.Karczmarz Emilia UKS Azymut Pabianice E7104172 0b.PK 26.37
5.Studziński Szymon Indywidualnie IND 0b.PK 27.21
6.Owczarek Mateusz UKS Azymut Pabianice E71 0b.PK 28.02
7.Giziński Alan UKS Azymut Pabianice E71 0b.PK 30.16
8.Mirek Tomasz Górzanka Nawojowa Gó L01 0b.PK 33.41
9.Masłowski Borys Górzanka Nawojowa Gó L01 0b.PK 48.50
10.Rutkowski Kacper Indywidualnie IND 0b.PK 56.50
11.Masłowska Marika Górzanka Nawojowa Gó L01 1b.PK 29.34
Końcowe wyniki zawodów: M10 1.6km 0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Rzeńca Tomasz UKS Orientuś Łódź E7503712 14.15 + 0.00
2.Ciupa Jan UKS Orientuś Łódź E7503926 20.01 + 5.46
3.Trepczyński Franciszek UKS Orientuś Łódź E7504220 28.26 + 14.11
4.Wiśniewski Adam UKS Azymut Pabianice E71 32.37 + 18.22
Zasadzki Tymoteusz WKS Wawel Kraków K30 NKl
Żeziński Julian UKS Azymut Pabianice E7103925 NKl
Pułczyński Jeremi WKS Wawel Kraków K3004019 NKl
Końcowe wyniki zawodów: M12 3.4km 0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice E7103559 31.59 + 0.00
2.Łącki Jakub UKS OSiR Góra Kalwar E8103296 33.31 + 1.32
3.Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice E7103562 35.50 + 3.51
4.Ludwin Jakub KS Kościelec Chrzanó K4803610 39.00 + 7.01
5.Tarnowski Przemysław WKS Wawel Kraków K3003939 45.27 + 13.28
6.Wiśniewski Jakub UKS Azymut Pabianice E7103879 46.24 + 14.25
7.Górak Ignacy UKS Azymut Pabianice E71 49.18 + 17.19
8.Wolski Igor UKS Azymut Pabianice E7104107 50.57 + 18.58
9.Chodlewski Antoni KS Kościelec Chrzanó K4803602 52.22 + 20.23
10.Ziółkiewicz Jan UKS Orientuś Łódź E7503932 58.26 + 26.27
11.Pisarek Kordian WKS Wawel Kraków K3004263 59.22 + 27.23
12.Kowalczyk Mateusz MKS Metalowiec Łódź E1704328 90.10 + 58.11
13.Słomczyński Filip UKS Orientuś Łódź E7503765 122.10 + 90.11
Skurznica Oskar UKS Azymut Pabianice E7104174 NKl
Końcowe wyniki zawodów: M14 5.3km 0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Wójcik Pawel WKS Wawel Kraków K3002991 62.23 + 0.00
2.Bublik Piotr WKS Wawel Kraków K3004018 80.02 + 17.39
3.Ślusarczyk Piotr Górzanka Nawojowa Gó L01 81.41 + 19.18
4.Żesławski Mateusz WKS Wawel Kraków K3003200 85.47 + 23.24
5.Leśniak Tomasz WKS Wawel Kraków K30 94.42 + 32.19
6.Leśniak Jan WKS Wawel Kraków K30 103.50 + 41.27
Żesławski Jakub WKS Wawel Kraków K3003201 NKl
Mirek Gracjan Górzanka Nawojowa Gó L01 NKl
Dudek Filip Rodzinna Grupa Rower RGR NKl
Końcowe wyniki zawodów: M16 6.7km 0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Słomczyński Ignacy UKS Orientuś Łódź E7502837 53.47 + 0.00
2.Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice E7102192 55.02 + 1.15
3.Nowak Michał UKS Orientuś Łódź E7503929 58.52 + 5.05
4.Bartos Zbigniew UKS Orientuś Łódź E7502127 60.30 + 6.43
5.Kulesza Igor UKS Orientuś Łódź E7504098 64.28 + 10.41
6.Pudełek Błażej Indywidualnie IND 67.49 + 14.02
7.Lisiak Adam UKS Orientuś Łódź E7503049 74.27 + 20.40
Końcowe wyniki zawodów: M18-21 11.0km 0m 23k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Zuchmański Przemysław UKS Orientuś Łódź E7501724 77.45 + 0.00
2.Zając Dawid UKS Azymut Pabianice E7102186 85.25 + 7.40
3.Kalisiak Dawid UKS Azymut Pabianice E7102027 90.55 + 13.10
4.Bartos Grzegorz UKS Orientuś Łódź E7502130 99.10 + 21.25
5.Deredos Bruno UKS Orientuś Łódź E7502839 108.47 + 31.02
6.Grochowalski Mateusz UKS Azymut Pabianice E71 113.35 + 35.50
Zarzycki Piotr ITOrient ITO NKl
PK Gryzio Łukasz UKS Azymut Pabianice E7100336 PK 68.44 + -9.01
Końcowe wyniki zawodów: M35 7.9km 0m 18k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Łącki Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar E8101673 63.23 + 0.00
2.Pudełek Paweł Górzanka Nawojowa Gó L01 72.12 + 8.49
3.Słoński Marek WKS Wawel Kraków K3003192 74.28 + 11.05
4.Słomczyński Robert UKS Orientuś Łódź E7503001 74.47 + 11.24
5.Niedźwiedziński Rafał Indywidualnie IND 76.59 + 13.36
6.Ledzion Grzegorz UKS Orientuś Łódź E75 77.15 + 13.52
7.Nowak Paweł UKS Orientuś Łódź E7503930 80.31 + 17.08
8.Buchnajzer Mariusz CX80 Kalisz C80 81.51 + 18.28
9.Olas Jacek UKS Orientuś Łódź E7500422 91.50 + 28.27
10.Tarnowski Radosław WKS Wawel Kraków K30 92.02 + 28.39
11.Wdowiak Robert Rodzinna Grupa Rower RGR 96.09 + 32.46
12.Trepczyński Jarosław UKS Orientuś Łódź E7504221 101.56 + 38.33
13.Bartos Maciej UKS Orientuś Łódź E7504218 109.10 + 45.47
14.Meresiński Rafał 25 Brygada Kawalerii B25 112.26 + 49.03
15.Fastyn Marcin MKS Metalowiec Łódź E1703547 121.51 + 58.28
16.Deszcz Stanisław MKS Metalowiec Łódź E1702638 124.05 + 60.42
Rzeńca Piotr UKS Orientuś Łódź E7502438 NKl
PK Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice E7103253 PK 47.52 + -15.31
Końcowe wyniki zawodów: M50 5.3km 0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Dyzio Włodzimierz WKS Wawel Kraków K30 44.13 + 0.00
2.Kryjomski Jerzy KS Kościelec Chrzanó K4800963 52.25 + 8.12
3.Wierciński Piotr MKS Metalowiec Łódź E1701105 62.59 + 18.46
4.Deredos Andrzej UKS Orientuś Łódź E7503247 66.53 + 22.40
5.Lewandowski Krzysztof UKS Orientuś Łódź E7500367 78.13 + 34.00
6.Witkowski Zbigniew Indywidualnie IND 78.40 + 34.27
7.Kłos Józef UKS Azymut Pabianice E7100682 79.37 + 35.24
8.Ziółkiewicz Krzysztof UKS Orientuś Łódź E7503986 94.07 + 49.54
9.Mazurek Krzysztof MKS Metalowiec Łódź E1701982 119.58 + 75.45
Końcowe wyniki zawodów: OPEN1 2.7km 0m 8k
-----------------------------------------------------------------------------------
1.Śmigielscy Martyna i ArturMKS Metalowiec Łódź E17 65.09 + 0.00
2.Gula Małgorzata MKS Metalowiec Łódź E17 66.11 + 1.02
3.Gibaszek D, Kikosicki M MKS Metalowiec Łódź E17 69.25 + 4.16
4.Gołębiowska Małgorzata Indywidualnie IND 69.38 + 4.29
4.Torzewicz Tomasz Indywidualnie IND 69.38 + 4.29
6.Moszkowicz Anna WKS Wawel Kraków K3003763 74.03 + 8.54
7.Masłowska Brygida Górzanka Nawojowa Gó L01 78.18 + 13.09
8.Trepczyńska Hanna UKS Orientuś Łódź E75 81.51 + 16.42
9.Ziółkowska N, Parafiuk H MKS Metalowiec Łódź E17 92.13 + 27.04
10.Saładajczyk Malwina UKS Azymut Pabianice E7103878 143.06 + 77.57
11.Balcerak Aleksandra UKS Azymut Pabianice E71 143.08 + 77.59
Mirek Danuta Górzanka Nawojowa Gó L01 NKl
Bartkiewicz, Ćwikła Szkoła Podstawowa nr SP8 NKl
Drobniewski, Kosmala Szkoła Podstawowa nr SP8 NKl
Końcowe wyniki zawodów: OPEN2 5.4km 0m 13k
------------------------------------------------------------------------------------
1.Gąsiorowski Adam UKS Azymut Pabianice E7103558 37.43 + 0.00
2.Michalski Daniel UKS Azymut Pabianice E71 47.17 + 9.34
3.Presińska Magdalena UKS Azymut Pabianice E71 65.39 + 27.56
4.Deszcz Michał MKS Metalowiec Łódź E1702637 74.04 + 36.21
5.Krebs Marcin Indywidualnie IND 82.00 + 44.17
Dodaj komentarz