Wyniki 2018

Popularne 07.04.2018

07.04.2018 r wyniki :

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Pabich Mariusz Azymut 043,43 0
2 Zarzycki Piotr Orientuś 056,02 0
3 Łubis Michał Azymut 061,53 0
4 Sztranek Paweł Azymut 064,54 0
5 Trepczyński Jarosław Orientuś 064,59 0
6 Łącki Łukasz OSiR Góra Kalwaria 069,40 0
7 Sowa Maciej Szkale Bałut LDZ 077,23 0
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Rosiak Adrianna LO 32 036,58 0
2 Rosiak Ewelina LO 32 037,23 0
3 Spiżewska Hanna Metalowiec 039,04 0
4 Rosiak Dorota ind. 039,49 0
5 Łącka Julia OSiR Góra Kalwaria 040,25 0
6 Witkowska Agata SP 202 041,22 0
7 Śmigielska Martyna
Bem Marta
Metalowiec 041,38 0
8 Dobrzelewska Hanna
Jargieło Karolina
SP 101 041,55 0
9 Szot Jarosław
Szot Anna
ind. 042,10 0
10 Śmigielska Weronika Metalowiec 042,19 0
11 Kurzawińska Elżbieta SP 122 047,31 0
12 Parafiniuk Hanna
Ziółkowska Nina
Metalowiec 049,25 0
13 Wiśniewska Lila
Bojanowska Beata
Orientuś 052,13 0
14 Kina Januszkina Alicja SP 101 054,40 0
15 Rybicka Karolina
Kałużniak Ola
Gradek Jakub
SP 122 055,54 0
16 Wierzbicka Karolina
Zdrojewska Weronika
Metalowiec 057,56 0
17 Trepczyńska Hanna
Trepczyńska Marta
Orientuś 063,47 0
18 Chutnik Małgorzata
Chutnik Zofia
Chutnik Jan
Chutnik Adam
Chutnik Katarzyna
SP 101 063,51 0
19 Nowak Natalia Metalowiec 076,38 0
20 Dziewanowska Maja Metalowiec 080,37 0
21 0 0 096,35 0
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Ziółkiewicz Jan Orientuś 029,52 0
2 Krempiński Franciszek Azymut 030,42 0
3 Dudek Kostek
Dudek Filip
RGR 032,15 0
4 Młynarczyk Maksymilian Orientuś 035,45 0
5 Smoliński Paweł ind. 036,05 0
6 Kowalczyk Mateusz Metalowiec 037,03 0
7 Ciupa Jan Orientuś 038,57 0
8 Wiśniewski Jakub
Wiśniewski Adam
Sołodajczyk Malwina
Azymut 040,09 0
9 Trepczyński Franciszek Orientuś 040,56 0
10 Gniewin Szymon SP w Koluszkach 043,41 0
11 Warszawski Edward
Pisarski Michał
SP 101 043,52 0
12 Czekalski Michał
Rytczak Damian
Majchrowski Jakub
SP 122 045,29 0
13 Słomczyński Filip Orientuś 046,28 0
14 Jach Bartosz
Jach Piotr
ind. 046,49 0
15 Bartos Ryszard ind. 046,52 0
16 Kroszczyński Michał Metalowiec 048,25 0
17 Angiel Robert Metalowiec 049,29 0
18 Smoleński Artur ind. 050,16 0
19 Ledzion Zbigniew ZHR 052,58 0
20 Zeziński Juliusz Azymut 062,50 0
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Mordaka Magdalena ind. 058,02 0
2 Krześlak Joanna
Mordaka Karolina
ind. 066,18 0
3 Kucharska julia
Ślawska Zofia
ind. 078,56 0
4 Małachowska Aleksandra Arizona 088,47 0
5 Morawska Małgorzata Orientuś 096,00 0
6 Kaczmarek Wiktoria
Golińska Julia
Zimnicka Natalia
Gim. W Koluszkach 100,57 0
7 Zimoń Julia Arizona 108,55 0
8 Łaszkowska Tatiana Metalowiec 110,54 0
9 Ciesielska Kamila
Rzymowska Edyta
Falborska Katarzyna
ind. 122,21 0
10 Wiśniewska Hanna Orientuś 081,39 7
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Łącki Jakub OSiR Góra Kalwaria 047,36 0
2 Worpus Kamil
Worpus Sławomir
ind. 049,08 0
3 Zabuski Jakub Metalowiec 050,56 0
4 Kobus-Puchała Szymon ind. 052,47 0
5 Wacławiak Michał ind. 055,40 0
6 Rzeńca Piotr Orientuś 059,16 0
7 Rzeńca Tomasz Orientuś 063,13 0
8 Pietrzak Dawid Gim. W Koluszkach 067,41 0
9 Suwalski Konrad Gim. W Koluszkach 075,08 0
10 Cygan Michał
Owczarczak Michał
Karasińska Martyna
SP 101 083,17 0
11 Cecherz Igor
Hoła Stanisław
ind. 087,09 0
12 Krawczyk Makary ind. 103,18 0
13 Malecha Rafał ind. 104,19 0
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 Konc Katarzyna Azymut 056,17 0
2 Sztranek Iwona Azymut 062,07 0
3 Machowska-Łącka Magdalena OSiR Góra Kalwaria 098,34 0
4 Wiatrowska Hanna ind. 113,00 0
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Bartos Zbigniew Orientuś 066,36 0
2 Michalec Piotr Orientuś 075,41 0
3 Ledzion Grzegorz Orientuś 076,22 0
4 Witkowski Zbigniew ind. 078,30 0
5 Kot Kacper ind. 086,38 0
6 Fastyn Marcin Metalowiec 094,00 0

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej