Wyniki 2018

Łódź Park Tour Finał 15.03.2018


Końcowe wyniki zawodów                                               2018-03-15 20:28:53
                                 Łódź Park Tour - FINAŁ
===Podkarpacki OZOS=======================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      1.1km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.ORLIK PAULINA            Indywidualnie        IND            23.32  +      0.00
  2.Grodecka Jagoda          Drużyna Cyborga      CYB            24.25  +      0.53
  3.ROSTKOWSCY EWELINA i ROBERTIndywidualnie        IND            25.14  +      1.42
  4.ZDANOWSKA ANNA           RAZEM TRENUJEMY SPOR RTS            26.57  +      3.25
  5.Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E75            29.29  +      5.57
  6.Nastała Jagoda           Indywidualnie        IND            48.30  +     24.58
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      1.1km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Knapik Łukasz            FENIKS Opoczno       FEN            17.43  +      0.00
  2.Górak Ignacy             UKS Azymut Pabianice E71            23.17  +      5.34
  3.Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75            24.40  +      6.57
  4.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75            28.15  +     10.32
  5.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            29.04  +     11.21
  6.Dalasiński Mikołaj       Znicz Pruszków       ZNI            30.26  +     12.43
  7.Dalasiński Kajetan       Kuźnia Triatlon      KUZ            34.02  +     16.19
  8.Młynarczyk Maks          UKS Orientuś Łódź    E75            35.59  +     18.16
    Żeziński Julian          UKS Azymut Pabianice E71        NKL-bPK           
    Piwoński Szymon          UKS Orientuś Łódź    E75        NKL-bPK           
    Matczak Aleksander       Indywidualnie        IND        DNF               
    Juszko Jakub             Ptc Pabianice        PTC        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      2.3km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fortuniak Weronika       UKS Orientuś Łódź    E75            20.23  +      0.00
  2.Stankiewicz Agata        UKS Orientuś Łódź    E75            21.43  +      1.20
  3.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75            22.38  +      2.15
  4.Ewiak Natalia            UKS Orientuś Łódź    E75            23.18  +      2.55
  5.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            25.09  +      4.46
  6.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71            26.01  +      5.38
  7.Gielec Zuzia             UKS Orientuś Łódź    E75            27.31  +      7.08
  8.Ewiak-Paszyńska Alicja   UKS Orientuś Łódź    E75            28.04  +      7.41
  9.Balcer Weronika          RysioTeam            RYS            28.14  +      7.51
 10.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            29.22  +      8.59
 11.Listek Marta             WKS Wawel Kraków     K30            30.34  +     10.11
 12.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            30.50  +     10.27
 13.Dyzio Katarzyna          WKS Wawel Kraków     K30            34.37  +     14.14
 14.Miksa Klaudia            Indywidualnie        IND            36.12  +     15.49
 15.Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualnie        IND            37.46  +     17.23
 16.Spułtowska Joanna        Indywidualnie        IND            37.48  +     17.25
 17.Witkowska Natalia        XXXII LO             L32            38.32  +     18.09
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      2.3km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Olejnik Michał           Olej Running Team    ORT            15.48  +      0.00
  2.Rzeńca Krzysztof         UKS Orientuś Łódź    E75            17.13  +      1.25
  3.Bedyk Michał             ITOrient             ITO            18.44  +      2.56
  4.Zajączkowski Mikołaj     UKS Orientuś Łódź    E75            18.47  +      2.59
  5.Kalisiak Dawid           UKS Azymut Pabianice E71            18.55  +      3.07
  6.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71            19.24  +      3.36
  7.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            20.51  +      5.03
  8.Fijałkowski Mateusz      MKS Metalowiec Łódź  E17            21.18  +      5.30
  9.Pałka Szymon             UKS Orientuś Łódź    E75            21.52  +      6.04
 10.Zając Dawid              UKS Azymut Pabianice E71            22.04  +      6.16
 11.Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            22.42  +      6.54
 12.Wiklak Adam              Indywidualnie        IND            22.49  +      7.01
 13.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E71            22.53  +      7.05
 14.Rzeńca Piotrek           UKS Orientuś Łódź    E75            23.11  +      7.23
 15.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71            24.27  +      8.39
 16.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            24.49  +      9.01
 17.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            25.58  +     10.10
 18.Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75            26.00  +     10.12
 19.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            26.11  +     10.23
 20.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            26.34  +     10.46
 21.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            26.35  +     10.47
 22.Antonowicz Jerzy         Indywidualnie        IND            27.32  +     11.44
 23.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            28.01  +     12.13
 24.Kryściński Sebastian     UKS Azymut Pabianice E71            29.13  +     13.25
 25.Popławski Piotr          Indywidualnie        IND            30.18  +     14.30
 26.Krzyżanowski Maciej      UKS Orientuś Łódź    E75            31.23  +     15.35
 27.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75            31.37  +     15.49
 28.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            31.49  +     16.01
 29.Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E75            32.18  +     16.30
 30.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            35.22  +     19.34
 31.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            35.29  +     19.41
 32.Kubas Łukasz             Olej Running Team    ORT            36.25  +     20.37
 33.Fastyn Marcin            MKS Metalowiec Łódź  E17            38.23  +     22.35
 34.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            39.05  +     23.17
 35.Grzyb Konrad             RysioTeam            RYS            39.52  +     24.04
 36.Dalasiński Andrzej       Kuźnia Triatlon      KUZ            46.58  +     31.10
 37.Mordaka Mariusz          UKS Orientuś Łódź    E75            55.07  +     39.19
    Chmielecki Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75        NKL-bPK           
    Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71        NKL-bPK           
    Bartos Grzegorz          UKS Orientuś Łódź    E75        NKL-bPK           
    Spułtowska Paweł         Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.1km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Witkowska Agata          SP 202 Łódź          202        0b.PK 14.27         
  2.Krzyżanowska Pola Maja   UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 15.46         
  3.Bek Olek                 Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 17.13         
  4.Stachurscy               Indywidualnie        IND        0b.PK 17.44         
  5.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 19.01         
  6.Kowalewska Małgorzata    Szakale Bałut Łódź   SBL        0b.PK 19.36         
  7.Łuczak Małgorzata        Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 20.21         
  8.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 20.49         
  9.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 23.02         
 10.Redzynia Zofia           UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 24.56         
 11.Gula Małgosia            MKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 26.23         
 12.Guzenda Ola              Indywidualnie        IND        0b.PK 26.25         
 13.Matysiak Beata i Joanna  Indywidualnie        IND        0b.PK 26.26         
 14.Karczmarz Emilia         UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 26.30         
 15.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 27.16         
 16.Smoliński Paweł          UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 28.08         
 17.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 28.09         
 18.Beata Bojanowska Lila WiśniewskaUKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 28.37         
 19.Grocholinski Jan         Indywidualnie        IND        0b.PK 29.15         
 20.Chmielecka Zofia         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 32.18         
 21.Paszyńska Klara          UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 32.23         
 22.Komsa Aleksandra         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 32.28         
 23.Ciupa Wojtek i Monika    UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 33.55         
 24.Łozowska Teresa Igor SzymIndywidualnie        IND        0b.PK 34.13         
 25.Adam z dziećmi           Indywidualnie        IND        0b.PK 37.35         
 26.Mazur Marta              UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 41.12         
    Rek Bartek               MKS Metalowiec Łódź  E17        NKL               
    Pabich-Makoska Marta     Indywidualnie        IND        NKL               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      1.5km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kołodziejczyk Marta      UKS Azymut Pabianice E71            15.38  +      0.00
  2.Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E75            19.49  +      4.11
  3.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            20.37  +      4.59
  4.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75            20.54  +      5.16
  5.Student Karolina         Indywidualnie        IND            24.38  +      9.00
  6.Idalia i Kamila          Urząd Marszałkowski  UML            25.54  +     10.16
  7.Michalak Anna            UKS Orientuś Łódź    E75            25.56  +     10.18
  8.Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E75            27.26  +     11.48
  9.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            27.33  +     11.55
 10.Wiola i Ola              Urząd Marszałkowski  UML            34.26  +     18.48
    Wypłosz Anna             RysioTeam            RYS        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      1.5km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR            15.11  +      0.00
  2.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            16.58  +      1.47
  3.Kowalewski Dominik       Szakale Bałut Łódź   SBL            17.21  +      2.10
  4.Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75            19.12  +      4.01
  5.Kostrzewa Mariusz        Klub Sportowy Alaska ALA            20.10  +      4.59
  6.LIsiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            20.36  +      5.25
  7.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            21.45  +      6.34
  8.Kulesza Igor             UKS Orientuś Łódź    E75            22.38  +      7.27
  9.Łuczak Marcin            Rodzinna Grupa Rower RGR            22.56  +      7.45
 10.Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E71            23.28  +      8.17
 11.Jastrzębski Krzysztof    NOCNY JASTRZĄB       JAS            23.51  +      8.40
 12.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71            25.24  +     10.13
 13.Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75            25.44  +     10.33
 14.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E75            25.51  +     10.40
 15.Antonowicz Jan           UNTS Warszawa        UNT            27.24  +     12.13
 16.Chmielecki Mirosław      UKS Orientuś Łódź    E75            29.29  +     14.18
 17.Zielonka Rafał           Indywidualnie        IND            29.53  +     14.42
 18.Bartek i Maksymilian     Urząd Marszałkowski  UML            31.12  +     16.01
 19.Piwoński Piotr           Indywidualnie        IND            32.16  +     17.05
 20.Tłokiński Jakub          Indywidualnie        IND            41.12  +     26.01
 21.Tłokiński Adam           MKS Metalowiec Łódź  E17            44.03  +     28.52
 22.Olasik Roman             Indywidualnie        IND            47.01  +     31.50
    Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75        NKL-bPK           
    Wąs Marcin               Fit 7                FIT        NKL-bPK           
    Doreń Przemysław         UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Bednarczyk Bartosz       RysioTeam            RYS        DNF               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej