Wyniki 2018

Popularne 10.03.2018

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

10.03.2018 r wyniki :

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KOBIET 0 -1
1 Jaśkiewicz Magdalena Azymut 053,07 0
2 Biniecka Małgorzata Azymut 070,53 0
3 Winczewska Beata Orientuś 076,03 0
4 Nikitczenko Natasza Orientuś 076,43 0
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Pabich Mariusz Azymut 043,07 0
2 Gryzio Łukasz Azymut 049,13 0
3 Łącki Łukasz OSiR Góra Kalwaria 059,08 0
4 Zarzycki Piotr IT Orient 062,00 0
5 Bartos Grzegorz Orientuś 062,44 0
6 Słomczyński Robert Orientuś 063,20 0
7 Ziółkieiwcz Krzysztof Orientuś 065,21 0
8 Młynarczyk Piotr Orientuś 066,20 0
9 Wdowiak Robert RGR 066,45 0
10 ZuchmańskiPrzemysław Orientuś 069,25 0
11 Michalak Marcin KTR BikeOrient 072,19 0
12 Zalega Mateusz Metalowiec 074,06 0
13 Trepczyński Jarek Orientuś 074,18 0
14 Bedyk Michał IT Orient 074,40 0
15 Bartos Maciej Orientuś 078,43 0
16 Kostrzewa Mariusz KS Alaska 082,05 0
17 Lisiak Paweł Orientuś 082,59 0
18 Nowak Paweł Orientuś 093,00 0
19 Lewandowski Krzysztof Orientuś 098,00 0
20 Deszcz Stanisław Metalowiec 032,23 12
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Wierzbicka Karolina
Zdrojewska Weronnika
Metalowiec 029,51 0
2 Łącka Julia OSiR Góra Kalwaria 032,24 0
3 Śmigielska Weronika
Wojdyła Pola
Metalowiec 034,50 0
4 Wiśniewska Lila
Bojanowska Beata
Orientuś 044,17 0
5 Dziewanowska Maja
Łaszkowska Tatiana
Metalowiec 047,54 0
6 Śmigielska Martyna
Luter Anna
Metalowiec 053,35 0
7 Kamińska Monika
Kamińska Julia
SP. 65 065,16 0
8 Kurzawińska Elżbieta SP. 122 069,06 0
9 Sęk Magdalena
Drzewodek Nikola
Krzymiński Daniel
SP. 122 080,05 0
10 Trepczyńska Hanna Orientuś 085,30 0
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Ziółkiewicz Jan Orientuś 027,51 0
2 Gula Tomasz
Rek Bartosz
Metalowiec 028,12 0
3 Kowalczyk Mateusz
Kroszczyński Michał
Metalowiec 032,40 0
4 Angiel Robert Metalowiec 036,54 0
5 Młynarczyk Maksymilian Orientuś 037,14 0
6 Matczak Wojciech SP. 101 037,36 0
7 Pińkowski Daniel
Górtatowski Jakub
SP. 101 039,41 0
8 Gula Małgorzata
Rek Kamil
Metalowiec 046,26 0
9 Trepczyński Franciszek Orientuś 050,06 0
10 Czekalski Michał
Dmochowski Bartosz
SP. 122 056,26 0
11 Wolski Igor Azymut 042,02 1
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Mordaka Magdalena
Mordaka Katarzyna
ind. 056,27 0
2 Michalak Karina
Stusio Tomasz
ZSP. 9 079,54 0
3 Goślińska Ewa
Karasińska Martyna
SP. 101 093,11 0
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Łącki Jakub OSiR 046,14 0
2 Wierciński Piotr Metalowiec 052,34 0
3 Miecznikowska-Pisarska Małgorzata
Pisarski Michał
SP. 101 053,50 0
4 Cygan Michał
Owczarczak Michał
SP. 101 073,17 0
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 Machowska-Łącka Magdalena OSiR Góra Kalwaria 116,51 0
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Słomczyński Ignacy Orientuś 051,40 0
2 Bartos Zbigniew Orientuś 058,48 0
3 Lisiak Adam Orientuś 060,27 0
4 Kulesza Igor Orientuś 064,40 0
5 Deredos Andrzej Orientuś 073,43 0
6 Michalec Piotr Orientuś 078,15 0
7 Ledzion Grzegorz Orientuś 081,50 0
8 Ledzion Piotr Orientuś 082,30 0
9 Mordaka Mariusz Orientuś 085,57 0
10 Gielec Artur ind. 099,40 0
11 Ledzion Zbigniew ZHR 101,56 0
12 Fastyn Marcin Metalowiec 122,30 0
13 Nowak Michał Orientuś 069,38 3

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej