Wyniki 2018

Popularne 24.02.2018

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

24.02.2018 r wyniki :

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KOBIET 0 -1
1 Block Amelia Orientuś 068,52 0
2 Biniecka Małgorzata Azymut 070,23 0
3 Winczewska Beata Orientuś 076,38 0
4 Dyzio Katarzyna ind. 082,53 0
5 Dzierwa Hanna KS Kościelec Chrzanów 086,10 0
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Gryzio Łukasz Azymut 050,24 0
2 Pabich Mariusz Azymut 050,43 0
3 Tkaczuk Tomasz Azymut 053,34 0
4 Łubis Michał Azymut 063,01 0
5 Bartos Grzegorz Orientuś 065,47 0
6 Słomczyński Robert Orientuś 069,30 0
7 Płóciennik Konrad Azymut 072,14 0
8 Michalak Marcin KTR Bikeorient 072,47 0
9 Kalisiak Dawid Azymut 080,28 0
10 Bolanowski Jan ind. 081,00 0
11 Wdowiak Robert RGR 083,26 0
12 Nowak Paweł Orientuś 085,42 0
13 Trepczyński Jarosław Orientuś 086,47 0
14 Ziółkiewicz Krzysztof Orientuś 088,54 0
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Gniadek Oskar
Czekalski Michał
Kurzawińska Elżbieta
SP 122 100,13 0
2 Polanowski Gabriel
Śmigielska Anastazja
RobaszkiewiczAleksandra
SP 122 120,19 0
3 Gradek Jakub
Siemińska Patrycja
Sęk Magdalena
SP 122 107,09 3
4 Granosik Nina
Zimoń Julia
Biedczak Jakub
ind. 078,55 5
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Ziółkiewicz Jan Orientuś 045,34 0
2 Smoliński Paweł Orientuś 058,54 0
3 Bartos Ryszard Orientuś 058,54 0
4 Słomczyński Filip Orientuś 049,22 5
5 Kobus-Puchała Franciszek
Sobieszek Damian
Jakub Zarzycki
Gim. Nr 1 w Koluszkach 071,05 5
6 Trepczyński Franciszek Orientuś 9993,00 NKL
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Morawska Małgorzata Orientuś 132,00 1
2 Skorzycka Julita
Michniewska Angelika
Gim. Nr 1 w Koluszkach 080,38 5
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Malecha Rafał Gim. Nr 1 w Koluszkach 114,38 7
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 Doreń Wiktoria Orientuś 059,45 0
2 Gola Martyna Orientuś 061,28 0
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Słomczyński Ignacy Orientuś 051,22 0
2 Nowak Michał Orientuś 059,04 0
3 Bartos Zbigniew Orientuś 064,03 0
4 Kulesza Igor Orientuś 076,00 0
5 Lendzion Zbigniew ZHR 080,40 0
6 Ledzion Piotr Orientuś 082,47 0
7 Ciupa Marcin Orientuś 085,16 0
8 Mordaka Mariusz Orientuś 095,40 0
9 Deredos Andrzej Orientuś 098,22 0
10 Kręcisz Izabela
Bargieł Mateusz
ind. 125,35 4
11 Ledzion Grzegorz Orientuś 090,46 6
12 Bartos Maciej Orientuś 9928,99 NKL

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej