Wyniki 2018

Łódź Park Tour 22.02.2018


Końcowe wyniki zawodów                                          2018-02-22 19:53:22
                                ŁÓDŹ PARK TOUR - e3
===PRO SPORT Piotr Paszynski=========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      0.0km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.ORLIK PAULINA            Indywidualnie        IND            13.15  +      0.00
  2.Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E75            18.58  +      5.43
  3.Nastała Jagoda           Indywidualnie        IND            19.33  +      6.18
  4.Manios Idalia            Urząd Marszałkowski  UML            20.45  +      7.30
  5.Rostkowska Ewelina RobertIndywidualnie        IND            22.24  +      9.09
  6.Kachniarz Paulina        OSD.Patriota         PAT            26.43  +     13.28
  7.Morawska Małgorzata      UKS Orientuś Łódź    E75            28.43  +     15.28
    Urban Zuzanna            Indywidualnie        IND        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      0.0km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75            10.41  +      0.00
  2.Tomasik Michał           Indywidualnie        IND            14.46  +      4.05
  3.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75            19.20  +      8.39
  4.Piwoński Szymon          UKS Orientuś Łódź    E75            22.49  +     12.08
  5.Lipski Bartłomiej        Urząd Marszałkowski  UML            23.45  +     13.04
  6.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75            24.43  +     14.02
  7.Bednarek Maksymilian     Urząd Marszałkowski  UML            25.46  +     15.05
  8.Skurznica Oskar          UKS Azymut Pabianice E71            29.54  +     19.13
  9.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            33.29  +     22.48
    Górak Ignacy             UKS Azymut Pabianice E71        DNF               
    Juszko Jakub             PTC PABIANICE        PAB        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      0.0km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Zuzia             UKS Orientuś Łódź    E75            18.05  +      0.00
  2.Fortuniak Weronika       UKS Orientuś Łódź    E75            18.12  +      0.07
  3.Balcer Weronika          Indywidualnie        IND            19.27  +      1.22
  4.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            20.27  +      2.22
  5.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            20.44  +      2.39
  6.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71            21.10  +      3.05
  7.Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualnie        IND            21.46  +      3.41
  8.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71            23.08  +      5.03
  9.Witkowska Natalia        XXXII LO             L32            24.22  +      6.17
 10.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75            25.15  +      7.10
 11.Winczewska Beata         UKS Orientuś Łódź    E75            26.08  +      8.03
 12.Dyzio Kasia              WKS Wawel Kraków     K30            27.09  +      9.04
 13.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            27.11  +      9.06
 14.Pabich Marta             UKS Azymut Pabianice E71            29.27  +     11.22
 15.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            33.27  +     15.22
 16.Dzierwa Hania            KS Kościelec Chrzanó KOS            34.13  +     16.08
    Block Amelka             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Knapik Łukasz            LKS Feniks OPOCZNO   FEN        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      0.0km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Popławski Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75            13.49  +      0.00
  2.Zając Dawid              UKS Azymut Pabianice E71            14.33  +      0.44
  3.Wiklak Adam              Indywidualnie        IND            14.35  +      0.46
  4.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            14.37  +      0.48
  5.Fijalkowski Mateusz      MKS Metalowiec Łódź  E17            15.12  +      1.23
  6.Bartos Grzegorz          UKS Orientuś Łódź    E75            15.20  +      1.31
  7.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71            15.21  +      1.32
  8.Bedyk Michał             ITOrient             ITO            15.22  +      1.33
  9.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            15.35  +      1.46
 10.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            15.56  +      2.07
 11.Kalisiak Dawid           UKS Azymut Pabianice E71            16.00  +      2.11
 12.Podziński Rafał          UKS Orientuś Łódź    E75            16.08  +      2.19
 13.Zajączkowski Mikołaj     UKS Orientuś Łódź    E75            16.13  +      2.24
 14.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            16.17  +      2.28
 14.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E71            16.17  +      2.28
 16.Rzeńca Piotrek           UKS Orientuś Łódź    E75            16.25  +      2.36
 17.Chmielecki Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            17.38  +      3.49
 18.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71            18.02  +      4.13
 19.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71            18.24  +      4.35
 20.Pałka Szymon             UKS Orientuś Łódź    E75            18.32  +      4.43
 21.Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75            18.43  +      4.54
 22.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            19.33  +      5.44
 23.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            19.34  +      5.45
 24.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            20.30  +      6.41
 25.Antonowicz Jerzy         Indywidualnie        IND            20.34  +      6.45
 26.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            20.38  +      6.49
 27.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            20.48  +      6.59
 28.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            22.31  +      8.42
 29.Kryściński Sebastian     UKS Azymut Pabianice E71            22.56  +      9.07
 30.Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            25.09  +     11.20
 31.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            25.34  +     11.45
 32.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71            27.53  +     14.04
 33.Krzyżanowski Maciej      UKS Orientuś Łódź    E75            28.10  +     14.21
 34.Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E75            29.28  +     15.39
 35.Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E75            32.53  +     19.04
    Pawełczyk Kacper         KS Celironman SA     CEL        NKl               
    Grzyb Konrad             RysioTeam            RYS        NKl               
    Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        0.0km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Witkowska Agata          SP 202               202        0b.PK  9.41         
  2.Krzyżanowska Maja Pola   UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 10.12         
  3.Stachurscy               Indywidualnie        IND        0b.PK 10.50         
  4.Kopeń Marcin             Indywidualnie        IND        0b.PK 12.42         
  5.Bek Olek                 Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 12.44         
  6.Grodecka Jagoda          Drużyna Cyborga      CYB        0b.PK 12.47         
  7.Kowalewska Małgorzata    Szakale Bałut Łódź   SBL        0b.PK 12.50         
  8.GULA Małgosia i Tomek    SP 138               138        0b.PK 14.20         
  9.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 14.36         
 10.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 16.03         
 11.Leitloff Wojciech        Indywidualnie        IND        0b.PK 16.08         
 12.Pielech-Przybylska Iga   Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 17.06         
 13.Ciupa Wojtek i Monika    UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 20.14         
 14.Chmielecki Szymon        UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 20.54         
 15.Kopeć Franek             Indywidualnie        IND        0b.PK 20.56         
 16.Sakowska Katarzyna       Indywidualnie        IND        0b.PK 21.21         
 17.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 21.22         
 18.Paszyńska Klara          UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 22.20         
 19.Komsa Aleksandra         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 22.24         
 20.Mazur Marta              UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 23.51         
 21.Chmielecki Milan         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 24.43         
 22.Mazurek Aleksander i MarcinRodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 25.02         
 23.Chmielecka Zofia         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 25.07         
 24.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 25.28         
 25.Sadowski Łukasz          Indywidualnie        IND        0b.PK 26.10         
 26.Leitloff Anna            Indywidualnie        IND        0b.PK 28.23         
 27.Łuczak Małgorzata Marta  Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 31.23         
 28.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 39.05         
 29.Grad Krzysztof Michał HaniaIndywidualnie        IND        0b.PK 41.11         
 30.Bojanowska B Wiśniewska LUKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 41.27         
 31.Grodzicki Jerzy i Szymon Indywidualnie        IND        2b.PK 28.29         
    Grodzicki Jerzy          Indywidualnie        IND        NKl               
    Ruzicki Marcin           Indywidualnie        IND        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      0.0km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75            12.22  +      0.00
  2.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            14.43  +      2.21
  3.Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E75            16.06  +      3.44
  4.Kołodziejczyk Marta      UKS Azymut Pabianice E71            17.43  +      5.21
  5.Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E75            17.55  +      5.33
  6.Wiklak Gabriela          Indywidualnie        IND            18.48  +      6.26
  7.Student Karolina         Indywidualnie        IND            20.28  +      8.06
  8.Wypłosz Anna             RysioTeam            RYS            24.43  +     12.21
  9.Spułtowska Joanna        Indywidualnie        IND            29.17  +     16.55
 10.Gola Martyna             UKS Orientuś Łódź    E75            33.49  +     21.27
 11.Wiercińska Anna          MKS Metalowiec Łódź  E17            36.25  +     24.03
    Pawluk Małgosia          Indywidualnie        IND        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      0.0km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR            10.38  +      0.00
  2.Kowalewski Dominik       Szakale Bałut Łódź   SBL            11.29  +      0.51
  3.Wąs Marcin               Fit 7                FI7            13.13  +      2.35
  4.Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75            13.21  +      2.43
  5.Kostrzewa Mariusz        KS Alaska            ALA            14.20  +      3.42
  6.Krempiński Franek        UKS Azymut Pabianice E71            14.26  +      3.48
  7.Jastrzębski Krzysztof    NOCNY JASTRZĄB       JAS            15.50  +      5.12
  8.Łuczak Marcin            Rodzinna Grupa Rower RGR            16.10  +      5.32
  9.Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75            16.20  +      5.42
 10.Wiśniewski Kuba          UKS Azymut Pabianice E71            16.36  +      5.58
 11.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            16.55  +      6.17
 12.Tomasik Piotr            Indywidualnie        IND            17.27  +      6.49
 13.Bednarczyk Bartosz       RysioTeam            RYS            17.37  +      6.59
 14.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            17.49  +      7.11
 15.Zielonka Rafał           Indywidualnie        IND            19.29  +      8.51
 16.Pawluk Piotr             Indywidualnie        IND            19.33  +      8.55
 17.Kulesza Igor             UKS Orientuś Łódź    E75            19.49  +      9.11
 18.Bandel Adam              Indywidualnie        IND            20.12  +      9.34
 19.Rzeńca Tomek             UKS Orientuś Łódź    E75            20.20  +      9.42
 20.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75            21.14  +     10.36
 21.Antonowicz Jan           UNTS Warszawa        UNT            22.27  +     11.49
 22.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            25.01  +     14.23
 23.Chmielecki Mirosław      UKS Orientuś Łódź    E75            27.05  +     16.27
 24.Jarzyna Jacek            OSD.Patriota         PAT            29.02  +     18.24
 25.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17            35.24  +     24.46
    Gąsienica-Samek Adam     UNTS Warszawa        UNT        NKl               
    Doreń Przemysław         Indywidualnie        IND        DNF               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej