Wyniki 2018

Łódź Part Tour 25.01.2018


Końcowe wyniki zawodów                                             2018-01-25 20:15:58
                                 ŁÓDŹ PARK TOUR - e2
===PRO SPORT Piotr Paszynski============================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      0.0km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.ORLIK PAULINA            Indywidualnie        IND            21.20  +      0.00
  2.Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E75            25.33  +      4.13
  3.Bek Pola                 Rodzinna Grupa Rower RGR            32.24  +     11.04
  4.Nastała Jagoda           Indywidualnie        IND            44.21  +     23.01
  5.Łuczak Małgosia          Rodzinna Grupa Rower RGR            50.41  +     29.21
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      0.0km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.ŁUCZAK MARCIN            Rodzinna Grupa Rower RGR            15.08  +      0.00
  2.Ciupa Jan                UKS Orientuś Łódź    E75            17.41  +      2.33
  3.Juszko Jakub             PTC PABIANICE        PTC            23.59  +      8.51
  4.Knapik Łukasz            LKS Feniks OPOCZNO   FEN            26.15  +     11.07
  5.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75            36.53  +     21.45
  6.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            42.53  +     27.45
  7.Piwoński Szymon          UKS Orientuś Łódź    E75            44.22  +     29.14
  8.Skurznica Oskar          UKS Azymut Pabianice E71            50.38  +     35.30
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      0.0km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Fortuniak Weronika       UKS Orientuś Łódź    E75            20.51  +      0.00
  2.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71            21.21  +      0.30
  3.Gielec Zuzia             UKS Orientuś Łódź    E75            21.48  +      0.57
  4.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            22.03  +      1.12
  5.Paszyńska-Ewiak Alicja   UKS Orientuś Łódź    E75            22.44  +      1.53
  6.Ewiak Natalia            UKS Orientuś Łódź    E75            23.29  +      2.38
  7.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            24.39  +      3.48
  8.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71            25.20  +      4.29
  9.Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualnie        IND            26.25  +      5.34
 10.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75            27.19  +      6.28
 11.Mądra Paulina            WKS Śląsk Wrocław    WKS            28.05  +      7.14
 12.Balcer Weronika          Indywidualnie        IND            31.04  +     10.13
 13.Winczewska Kasia         UKS Orientuś Łódź    E75            37.35  +     16.44
 14.Winczewska Beata         UKS Orientuś Łódź    E75            41.05  +     20.14
 15.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            50.00  +     29.09
 16.Pabich Marta             UKS Azymut Pabianice E71            50.05  +     29.14
    Block Amelka             UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      0.0km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71            14.41  +      0.00
  2.Rzeńca Piotrek           UKS Orientuś Łódź    E75            15.04  +      0.23
  3.Chmielecki Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            15.52  +      1.11
  4.Kalisiak Dawid           UKS Azymut Pabianice E71            16.24  +      1.43
  5.Bartos Grzegorz          UKS Orientuś Łódź    E75            17.15  +      2.34
  6.Popławski Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75            17.30  +      2.49
  7.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            17.41  +      3.00
  8.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E71            18.01  +      3.20
  9.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            18.14  +      3.33
 10.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            18.22  +      3.41
 11.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            18.43  +      4.02
 12.Galicz Karol             BKS Wataha Warszawa  BKS            18.47  +      4.06
 13.Wiklak Adam              Indywidualnie        IND            19.02  +      4.21
 14.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            19.07  +      4.26
 15.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71            19.14  +      4.33
 16.Bedyk Michał             IT Orient            ITO            19.33  +      4.52
 17.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            20.32  +      5.51
 18.Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E75            20.34  +      5.53
 18.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            20.34  +      5.53
 20.Łaski Tomasz             KInO Stowarzysze     KIS            20.38  +      5.57
 21.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71            20.45  +      6.04
 22.Antonowicz Jerzy         Indywidualnie        IND            21.14  +      6.33
 23.Tosik Witold             AGB Torfy            TOR            21.40  +      6.59
 24.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            21.42  +      7.01
 25.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75            21.54  +      7.13
 26.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            23.15  +      8.34
 27.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            26.40  +     11.59
 28.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            28.06  +     13.25
 29.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            29.07  +     14.26
 30.Grzyb Konrad             Indywidualnie        IND            35.51  +     21.10
 31.Krzyżanowski Maciej      UKS Orientuś Łódź    E75            37.27  +     22.46
 32.Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E75            39.15  +     24.34
 33.Mordaka Mariusz          UKS Orientuś Łódź    E75            50.54  +     36.13
    Zajączkowski Mikołaj     UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Fijałkowski Mateusz      MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 PK Fastyn Marcin            UKS Orientuś Łódź    E75       PK   25.53  +     11.12
 PK Olejnik Michał           UKS Azymut Pabianice E71       PK   12.42  +     -1.59
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        0.0km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krzyżanowska Pola, Maja  UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 13.19         
  2.Kowalewska Małgorzata    Szakale Bałut Łódź   SBL        0b.PK 14.56         
  3.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 16.17         
  4.Bek Olek                 Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 17.13         
  5.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 18.59         
  6.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 19.24         
  7.Stachurscy Adrianna i KrystianIndywidualnie        IND        0b.PK 23.34         
  8.Sakowska Katarzyna       Indywidualnie        IND        0b.PK 24.00         
  9.Leitloff Wojciech        Indywidualnie        IND        0b.PK 24.37         
 10.Leitloff Anna            Indywidualnie        IND        0b.PK 25.21         
 11.Trepczyńska Hania        UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 27.20         
 12.Nowakowska Weronika      BKS Wataha Warszawa  BKS        0b.PK 27.58         
 13.Chmielecka Zosia         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 28.50         
 14.Paszyńska Klara          UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 28.55         
 15.Bojanowska B, Wiśniewska LUKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 38.13         
 16.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 43.36         
 17.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 44.18         
 18.Shepherd Lucas           Indywidualnie        IND        1b.PK 34.45         
    Witkowska Agata          Indywidualnie        IND        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      0.0km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kołodziejczyk Marta      UKS Azymut Pabianice E71            14.33  +      0.00
  2.Misiaczek Ewa            Indywidualnie        IND            20.05  +      5.32
  3.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75            21.58  +      7.25
  4.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            22.47  +      8.14
  5.Łaska Renata             KInO Stowarzysze     KIS            32.31  +     17.58
  6.Adamczyk Ewa             Zbieranina z Niesięc ZBI            35.44  +     21.11
  7.Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E75            37.35  +     23.02
  8.Wypłosz Anna             RysioTeam            RYS            37.59  +     23.26
  9.Student Karolina         Indywidualnie        IND            38.28  +     23.55
 10.Spułtowska Joanna        Indywidualnie        IND            43.40  +     29.07
    Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Krzywdzińska Monika      AZS UMED Łódź        AZS        DNF               
    Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Wiklak Gabriela          Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      0.0km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR            14.06  +      0.00
  2.Kowalewski Dominik       Szakale Bałut Łódź   SBL            14.08  +      0.02
  3.Bednarczyk Bartosz       RysioTeam            RYS            14.55  +      0.49
  4.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            18.07  +      4.01
  5.Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75            18.37  +      4.31
  6.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            18.59  +      4.53
  7.Nowakowski Maciej        BKS Wataha Warszawa  BKS            19.13  +      5.07
  8.Kulesza Igor             UKS Orientuś Łódź    E75            20.07  +      6.01
  9.Wąs Marcin               Fit 7                FIT            20.24  +      6.18
 10.Kostrzewa Mariusz        Klub Sportowy "Alask ALA            23.25  +      9.19
 11.Antonowicz Jan           Indywidualnie        IND            25.07  +     11.01
 12.Jastrzębski Krzysztof    NOCNY JASTRZĄB       JAS            25.32  +     11.26
 13.Wiśniewski Kuba          UKS Azymut Pabianice E71            27.25  +     13.19
 14.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75            27.35  +     13.29
 15.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            28.06  +     14.00
 16.Zielonka Rafał           Indywidualnie        IND            30.31  +     16.25
 17.Górak Ignacy             Indywidualnie        IND            30.54  +     16.48
 18.Krempiński Franek        UKS Azymut Pabianice E71            32.31  +     18.25
 19.Nowakowski Sławomir      BKS Wataha Warszawa  BKS            38.34  +     24.28
 20.Adamczyk Jarek           Zbieranina z Niesięc ZBI            38.43  +     24.37
 21.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E75            38.55  +     24.49
    Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Nowakowski Sebastian     RysioTeam            RYS        DNF               
    Kotelnicki Mariusz       Indywidualnie        IND        NKl               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej