Wyniki 2018

Popularne 13.01.2018

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KOBIET 0 -1
1 Fortuniak Weronika Orientuś 062,20 0
2 Jaśkiewicz Magdalena Azymut 064,25 0
3 Konc Katarzyna Azymut 066,10 0
4 Biniecka Małgorzata Azymut 066,38 0
5 Block Amelia Orientuś 073,37 0
6 Nikitczenko Natasza Orientuś 082,24 0
7 Gielec Zuzanna Orientuś 096,00 2
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Płóciennik Konrad Azymut 042,24 0
2 Pabich Mariusz Azymut 044,24 0
3 Kalisiak Dawid Azymut 046,50 0
4 Zając Dawid Azymut 050,33 0
5 Krempiński Piotr Azymut 054,01 0
6 Tkaczuk Tomasz Azymut 054,17 0
7 Młynarczyk Piotr Orientuś 055,43 0
8 Łubis Michał Azymut 057,49 0
9 Pabich Maria Azymut 060,43 0
10 Słomczyński Robert Orientuś 063,10 0
11 Popławski Piotr Orientuś 063,25 0
12 Wdowiak Robert RGR 063,36 0
13 Michalak Marcin KTR Bikeorient 066,38 0
14 Bartos Grzegorz Orientuś 068,40 0
15 Trepczyński Jarosław Orientuś 069,30 0
16 Lisiak Paweł Orientuś 073,25 0
17 Mazur Michał Azymut 074,15 0
18 ZuchmańskiPrzemysław Orientuś 057,49 9
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Woźny Aleksandra
Domańska Oliwia
Spiżewska Hanna
Metalowiec 051,39 0
2 Kowalczyk Kalina Azymut 052,33 0
3 Karczmarz Emilia Azymut 053,32 0
4 Bojanowska Beata
Wiśniewska Liliana
Orientuś 059,49 0
5 Michalak Martyna
Kaźmierczak Aleksandra
Stokowisz Natalka
SP nr 1 w Koluszkach 102,18 0
6 Parafinuk Hanna
Świerczewska Daria
Metalowiec 106,37 0
7 Dziewanowska Maja Metalowiec 110,51 0
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Krempiński Franciszek Azymut 029,05 0
2 Bartos Ryszard
Smoliński Paweł
Orientuś 030,27 0
3 Ciupa Jan Orientuś 033,03 0
4 Marcjanek Dominik Orientuś 033,16 0
5 Dudek Kostek RGR 043,34 0
6 Kowalczyk Mateusz Metalowiec 049,43 0
7 Woźny Maciej Metalowiec 049,55 0
8 Angiel Robert Metalowiec 054,04 0
9 Słomczyński Filip Orientuś 058,21 0
10 Dudek Filip RGR 072,06 0
11 Gradek Jakub
Polanowski Gabriel
Kurzawińska Elżbieta
SP 122 077,12 0
12 Młynarczyk Maksymilian Orientuś 073,48 3
13 Górtatowski Jakub SP 101 9977,00 NKL
14 Trepczyński Franciszek Orientuś 999975,00 NKL
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Pisarska Małgorzata
Pisarski Michał
SP 101 064,05 0
2 Morawska Małgorzata Orientuś 093,40 0
3 Spała Julia ZS nr 1 Koluszki 104,28 0
4 Granosik Nina
Zimoń Julia
Małachowska Aleksandra
ind. 104,06 1
5 Zimnicka Natalia
Golińska Julia
Fijałkowska Kinga
ind 106,13 4
6 Wiśniewska Hanna Orientuś 9979,00 NKL
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Kobus-Puchała Szymon
Pietrzaj Dawid
Gim. Nr 1 w Koluszkach 078,39 0
2 Malecha Rafał Gim. Nr 1 w Koluszkach 102,57 0
3 Krawczyk Makary ind 107,12 0
4 Suwalski Konrad Gim. Nr 1 w Koluszkach 111,11 0
5 Bartos Zbigniew Orientuś 064,52 1
6 Solieszek Damian
Kolus-Puchała Franciszek
Gim. Nr 1 w Koluszkach 145,10 2
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 Krempińska Julia Azymut 046,50 0
2 Kołodziejczyk Marta Azymut 051,12 0
3 Doreń Wiktoria Orientuś 077,38 0
4 Sztranek Iwona Azymut 082,36 0
5 Gielec Julia Orientuś 083,39 0
6 Berlińska Paulina Orientuś 085,40 0
7 Mazur Katarzyna Azymut 049,02 2
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Sztranek Jan Azymut 044,42 0
2 Słomczyński Ignacy Orientuś 048,24 0
3 Lisiak Adam Orientuś 055,06 0
4 Nowak Michał Orientuś 056,25 0
5 Nowak Paweł Orientuś 060,28 0
6 Ledzion Piotr Orientuś 062,57 0
7 Gąsiorowski Adam Azymut 062,58 0
8 Ledzion Grzegorz Orientuś 067,16 0
9 Wierciński Piotr Metalowiec 069,48 0
10 Witkowski Zbigniew ind. 074,26 0
11 Deredos Andrzej Orientuś 083,45 0
12 Ciupa Marcin Orientuś 089,39 0
13 Fastyn Marcin Metalowiec 092,18 0
14 Gielec Artur ind 095,34 0
15 Adamczyk Jarosław ind. 097,26 0
16 Zendeł Piotr SP. Nr 1 Koluszki 116,56 0
17 Bartos Maciej Orientuś 070,03 3

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Adamed   
 
Ekoregion
 
ZEC
 
Medax 
 
Lasy Panstwowe 
 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej