Wyniki 2018

Łódź Park Tour 11.01.2018

Końcowe wyniki zawodów                                          2018-01-11 20:13:08
                                ŁÓDŹ PARK TOUR - e1
===PRO SPORT Piotr Paszynski=========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      1.5km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Czenek Alicja            UKS Orientuś Łódź    E75            23.50  +      0.00
  2.ORLIK PAULINA            Indywidualnie        IND            40.36  +     16.46
  3.Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E75            55.44  +     31.54
    Rafalska Daria           MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
    Morawska Małgorzata      UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      1.5km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Górak Ignacy             UKS Azymut Pabianice E71            26.11  +      0.00
  2.Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75            27.41  +      1.30
  3.Knapik Łukasz            LKS Feniks Opoczno   FEN            29.39  +      3.28
  4.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75            36.00  +      9.49
  5.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75            38.08  +     11.57
  6.Skurznica Oskar          UKS Azymut Pabianice E71            38.09  +     11.58
  7.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            44.44  +     18.33
  8.Piwoński Szymon          Indywidualnie        IND            46.46  +     20.35
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      2.5km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            15.17  +      0.00
  2.Fortuniak Weronika       UKS Orientuś Łódź    E75            15.40  +      0.23
  3.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            15.50  +      0.33
  4.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71            16.07  +      0.50
  5.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            19.43  +      4.26
  6.Block Amelka             UKS Orientuś Łódź    E75            21.28  +      6.11
  7.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71            21.30  +      6.13
  8.Gielec Zuzanna           UKS Orientuś Łódź    E75            25.11  +      9.54
  9.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75            29.18  +     14.01
 10.Ewiak-Paszynska Alicja   UKS Orientuś Łódź    E75            30.08  +     14.51
 11.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            35.24  +     20.07
 12.Winczewska Katarzyna     UKS Orientuś Łódź    E75            41.27  +     26.10
    Ewiak Natalia            UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      2.5km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71            11.33  +      0.00
  2.Popławski Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75            11.54  +      0.21
  3.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            12.07  +      0.34
  4.Zajączkowski Mikołaj     UKS Orientuś Łódź    E75            12.42  +      1.09
  5.Tosik Witek              AGB Torfy            AGB            12.54  +      1.21
  6.Bedyk Michał             ITOrient             ITO            14.13  +      2.40
  7.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E71            15.21  +      3.48
  7.Bartos Grzegorz          UKS Orientuś Łódź    E75            15.21  +      3.48
  9.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            15.26  +      3.53
 10.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            15.32  +      3.59
 11.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71            16.20  +      4.47
 12.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            16.38  +      5.05
 13.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            16.54  +      5.21
 14.Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            16.58  +      5.25
 15.Kalisiak Dawid           UKS Azymut Pabianice E71            17.02  +      5.29
 16.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            17.15  +      5.42
 17.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71            18.10  +      6.37
 18.Kowalewski Dominik       Szakale Bałut Łódź   SBL            18.19  +      6.46
 19.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            18.55  +      7.22
 20.Rzeńca Piotrek           UKS Orientuś Łódź    E75            19.12  +      7.39
 21.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            19.41  +      8.08
 22.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            19.51  +      8.18
 23.Krempiński Piotrek       UKS Azymut Pabianice E71            20.18  +      8.45
 24.Krzyżanowski Maciej      UKS Orientuś Łódź    E75            23.04  +     11.31
 25.Wiklak Adam              Indywidualnie        IND            23.16  +     11.43
 26.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75            23.34  +     12.01
 27.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            24.58  +     13.25
 28.Fastyn Marcin            MKS Metalowiec Łódź  E17            28.28  +     16.55
 29.Trepczyński Jarosław     UKS Orientuś Łódź    E75            34.53  +     23.20
 30.Mordaka Mariusz          UKS Orientuś Łódź    E75            40.05  +     28.32
 31.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            43.14  +     31.41
    Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Fijałkowski Mateusz      MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Antonowicz Jerzy         Indywidualnie        IND        DNF               
 PK Fastyn Marcin            UKS Orientuś Łódź    E75       PK   20.53  +      9.20
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.5km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Witkowska Agata          Indywidualnie        IND            13.00  +      0.00
  2.Kowalewska Małgorzata    Szakale Bałut Łódź   SBL            13.53  +      0.53
  3.Bek Olek                 Rodzinna Grupa Rower RGR            14.42  +      1.42
  4.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            16.25  +      3.25
  5.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71            17.37  +      4.37
  6.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75            20.15  +      7.15
  7.Sakowska Katarzyna       Indywidualnie        IND            21.51  +      8.51
  8.Karczmarz Emilia         UKS Azymut Pabianice E71            23.59  +     10.59
  9.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71            24.01  +     11.01
 10.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E71            26.19  +     13.19
 11.Leitloff Agata           Indywidualnie        IND            28.31  +     15.31
 12.Leitloff Martyna         Indywidualnie        IND            28.32  +     15.32
 13.Chmielecka Zosia         UKS Orientuś Łódź    E75            30.55  +     17.55
 14.Paszyńska Klara          UKS Orientuś Łódź    E75            31.05  +     18.05
 15.Komsa Aleksandra         UKS Orientuś Łódź    E75            31.10  +     18.10
 16.Trepczyńska Hania        UKS Orientuś Łódź    E75            40.02  +     27.02
 17.Bojanowska Beata + Lila  UKS Orientuś Łódź    E75            59.47  +     46.47
 18.Ciupa Wojtek i Monika    UKS Orientuś Łódź    E75            61.10  +     48.10
    Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      2.0km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kołodziejczyk Marta      UKS Azymut Pabianice E71            19.32  +      0.00
  2.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75            23.11  +      3.39
  3.Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E75            26.20  +      6.48
  4.Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E75            27.10  +      7.38
  5.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            27.29  +      7.57
  6.Student Karolina         Indywidualnie        IND            27.56  +      8.24
  7.Wiklak Gabriela          Indywidualnie        IND            28.53  +      9.21
  8.Szachurska Adrianna      Indywidualnie        IND            30.36  +     11.04
  9.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            31.19  +     11.47
 10.Wypłosz Anna             RYSIOTEAM            RYS            31.49  +     12.17
 11.Woch Natalia             UKS Orientuś Łódź    E75            55.40  +     36.08
    Gola Martyna             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Rafalska Anna            MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      2.0km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bek Michał               Rodzinna Grupa Rower RGR            17.14  +      0.00
  2.Wąs Marcin               Fit 7                FIT            18.33  +      1.19
  3.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            18.47  +      1.33
  4.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            22.15  +      5.01
  5.Krempiński Franek        UKS Azymut Pabianice E71            23.39  +      6.25
  6.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            24.06  +      6.52
  7.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            25.18  +      8.04
  8.Jastrzębski Krzysztof    NOCNY JASTRZĄB       JAS            27.34  +     10.20
  9.Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75            28.07  +     10.53
 10.Wiśniewski Kuba          UKS Azymut Pabianice E71            29.47  +     12.33
 11.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75            31.16  +     14.02
 12.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E75            37.02  +     19.48
 13.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17            41.49  +     24.35
    Marcinkowski Dawid       UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Juszko Jakub             PTC Pabianice        PTC        NKl               
    Bednarczyk Bartosz       RYSIOTEAM            RYS        NKl               
    Zabuski Jakub            MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Antonowicz Jan           Indywidualnie        IND        DNF              

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej