Wyniki 2017

Popularne 28.10.2017

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KOBIET 0 -1
1 Konc Katarzyna Azymut 059,05 0
2 Gielec Zuzanna Orientuś 059,16 0
3 Biniecka Małgorzata Azymut 063,04 0
4 Jaśkiewicz Magdalena Azymut 067,15 0
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Pabich Mariusz Azymut 046,06 0
2 Pabich Tomasz Azymut 050,06 0
3 Bartos Grzegorz Orientuś 052,48 0
4 Krempiński Piotr Azymut 058,31 0
5 Słomczyński Robert Orientuś 060,26 0
6 Słomczyński Ignacy Orientuś 060,42 0
7 Płuciennik Konrad Azymut 061,06 0
8 Kalisiak Dawid Azymut 061,30 0
9 Zając Dawid Azymut 062,25 0
10 Deredos Bruno Orientuś 066,28 0
11 Młynarczyk Piotr Orientuś 066,45 0
12 Sztranek Paweł Azymut 068,50 0
13 Wdowiak Robert RGR 072,24 0
14 Pabich Maria Azymut 99946,00 0
15 Bartos Maciej Orientuś 062,38 9
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Witkowska Agata SP 202 039,50 0
2 Pabich Hanna Azymut 050,07 0
3 Bek Pola RGR 057,44 0
4 Zdrojewska Weronika
Parafiniuk Hanna
SP 138 062,18 0
5 Karasińska Martyna
Jędrzejczyk Maria
SP 101 080,03 0
6 Granosik Nina
Zimoń Julia
Gim. w Koluszkach 082,29 0
7 Bączat Maria Azymut 091,07 0
8 Balcerak Aleksandra Azymut 091,08 0
9 Zimnicka Natalia
Jeżyna Katarzyna
Gim. w Koluszkach 110,00 0
10 Matczak Michał
Miecznikowska-Pisarska Małgorzata
SP 101 057,34 1
11 Dziewanowska Natalia
Nowak
SP 138 063,11 4
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Owczarczak Michał
Cygan Michał
SP 101 035,29 0
2 Krempiński Franciszek Azymut 035,44 0
3 Ciupa Jan Orientuś 041,38 0
4 Bartos Ryszard
Smoliński Paweł
Orientuś 042,30 0
5 Tomaszewski
Kowalczyk
Matyjaszczyk
SP 138 043,44 0
6 Wolski Igor Azymut 043,53 0
7 Matczak Wojciech SP 101 044,22 0
8 Angiel Robert SP 138 044,49 0
9 Gortatowski Jakub
Pisarski Michał
SP 101 049,21 0
10 Piwoński Szymon ind. 066,24 0
11 Suligowski Damian Gim. w Koluszkach 121,46 0
12 Smoler Maria Gim. w Koluszkach 123,46 0
13 Żeziński Juliusz Azymut 999987,00 0
14 Młynarczyk Maks Orientuś 063,31 2
15 Słomczyński Filip Orientuś 065,59 2
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Gąsiorowski Adam Azymut 045,24 0
2 Środa Jagoda
Kaczmarek Wiktoria
Spuła Julia
Golińska Julia
ind. 9997,00 0
3 Lidka Mela
Ola Małachowska
Karolina Feja
Julita Skorzycka
Gim. w Koluszkach 137,40 3
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Lisiak Adam Orientuś 038,49 0
2 Kulesza Igor Orientuś 050,54 0
3 Łącki Jakub OSiR Góra Kalwaria 056,49 0
4 Deszcz Michał Metalowiec 057,31 0
5 Wierciński Piotr Metalowiec 058,20 0
6 Krawczyk Makary Gim. w Koluszkach 113,16 0
7 Pietrzak Dawid Gim. w Koluszkach 9977,00 0
8 Grzelak Kamil
Chądzyński Krystian
Piasecki Marcel
Sobczyk Sebastian
Gim. w Koluszkach 99991,00 0
9 Molecha Rafał Gim. w Koluszkach 117,14 1
10 Suwalski Konrad Gim. w Koluszkach 121,15 1
11 Banisdziewicz Jan
Dyrała Kacper
Dąbrowski Filip
Bieńczak Kuba
Gim. w Koluszkach 99983,00 NKL
12 Marcinkowski Dawid Azymut 999993,90 NKL
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 Block Amelia Orientuś 048,21 0
2 Krempińska Julia Azymut 048,55 0
3 Kołodziejczyk Marta Azymut 053,00 0
4 Gielec Julia Orientuś 076,11 0
5 Wojtczak-Luter Anna, Stanisław Deszcz Metalowiec 076,39 0
6 Sztranek Iwona Azymut 079,26 0
7 Wiatrowska Hanna Tech. Inf. 104,47 0
8 Machowska-Łącka Magdalena UKS OSiR 999992,90 NKL
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Nowak Paweł Orientuś 058,09 0
2 Bartos Zbigniew Orientuś 060,32 0
3 Lisiak Paweł Orientuś 066,30 0
4 Deredos Andrzej Orientuś 068,37 0
5 Ciupa Marcin Orientuś 069,38 0
6 Witkowski Zbigniew ind. 072,37 0
7 Bek Michał RGR 076,42 0
8 Paszyński Józef ind. 083,04 0
9 Michalec Piotr Orientuś 083,54 0
10 Malinowski Maciej
Jeskie Jakub
Tech. Inf. 146,09 7

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej