Wyniki 2017

Złota Igła 21.10.2017


Końcowe wyniki zawodów                                        2017-10-21 13:50:27
                                ZŁOTA IGŁA `2017
===PRO SPORT Piotr Paszynski=======================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: AK          0.0km    0m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Daria Rafalska           Indywidualnie        IND        25  61.23         
  2.Milena Belica            LUKS Impuls Szczercó IMP        25  73.09         
 
Końcowe wyniki zawodów: AM          0.0km    0m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Rzeńca            UKS Orientuś Łódź    E75        30  34.04         
  2.Franciszek Krempiński    UKS Azymut Pabianice E71        30  34.24         
  3.Wojciech Kielnerowski    UKS Azymut Pabianice E71        30  38.25         
  4.Jan Ziółkiewicz          UKS Orientuś Łódź    E75        30  42.43         
  5.Jakub Wiśniewski         UKS Azymut Pabianice E71        30  46.21         
  6.Jan Ciupa                UKS Orientuś Łódź    E75        30  51.21         
  7.Szymon Piwoński          UKS Orientuś Łódź    E75        30  65.33         
  8.Oskar Skurznica          UKS Azymut Pabianice E71        30  65.41         
    Filip Słomczyński        UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: AP          0.0km    0m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Szk. Podst. nr 1 Łódź - ASP 1 Łódź            SP1        20  49.35         
  2.LUKS Impuls Szczerców    LUKS Impuls Szczercó IMP        20  63.07         
 
Końcowe wyniki zawodów: BK          0.0km    0m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Marta Kołodziejczyk      UKS Azymut Pabianice E71        35  25.51         
  2.Julia Gielec             UKS Orientuś Łódź    E75        35  35.08         
  3.Wiktoria Doreń           UKS Orientuś Łódź    E75        35  37.09         
  4.Paulina Berlińska        UKS Orientuś Łódź    E75        35  37.21         
  5.Barbara Herczyńska       LUKS Impuls Szczercó IMP        35  63.00         
 
Końcowe wyniki zawodów: BM          0.0km    0m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Jan Sztranek             UKS Azymut Pabianice E71        40  27.18         
  2.Maciej Andrzejczak       UKS Azymut Pabianice E71        40  32.08         
  3.Adam Lisiak              UKS Orientuś Łódź    E75        40  34.58         
  4.Igor Kulesza             UKS Orientuś Łódź    E75        40  50.59         
  5.RGR Łódź                 Rodzinna Grupa Rower RGR        40  59.16         
  6.Jakub Łącki              UKS OSiR Góra Kalwar W81        40  67.29         
  7.M. Bielawski             Gim. 36 Łódź         G36        40  91.29         
  8.Antoni Sosler            Gim. 36 Łódź         G36        40  97.49         
 
Końcowe wyniki zawodów: BP          0.0km    0m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.SP nr 101 Łódź – A       SP 101 Łódź          101        30  45.04         
  2.Gim 33 Łódź              Gim.  33 Łódź        G33        30  45.21         
  3.Gim 15 / SP 101 - D      SP 101 Łódź          101        30  46.22         
  4.Gim 36 Łódź              Gim. 36 Łódź         G36        30  50.15         
  5.LUKS Impuls Szczerców – BLUKS Impuls Szczercó IMP        30  78.23         
  6.LUKS Impuls Szczerców - CLUKS Impuls Szczercó IMP        30  82.27         
  7.LUKS Impuls Szczerców – ALUKS Impuls Szczercó IMP        30  84.39         
 
Końcowe wyniki zawodów: CK          0.0km    0m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Natalia Witkowska        XXXII LO             L32        45  55.53         
  2.Anna Maciejewska         Maciejewscy          MAC        45  63.49         
 
Końcowe wyniki zawodów: CM          0.0km    0m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Konrad Płóciennik        UKS Azymut Pabianice E71        50  26.58         
  2.Dawid Zając              UKS Azymut Pabianice E71        50  27.16         
  3.Dawid Kalisiak           UKS Azymut Pabianice E71        50  42.11         
  4.Łuczak Patryk            Technikum Informatyc INF        50 295.55         
 
Końcowe wyniki zawodów: CP          0.0km    0m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kostrzewski, NiewiadomskiTechnikum Informatyc INF        40  74.13         
  2.Widera                   ZSP Kleszczów        KLE        40 103.37         
  3.Pietrzyk                 ZSP Kleszczów        KLE        40 107.51         
  4.Jeskie J, Malinowski M   Technikum Informatyc INF        40 115.06         
  5.XXIX LO Łódź – B         XXIX LO Łódź         L29        40 146.32         
  6.XXIX LO Łódź - C         XXIX LO Łódź         L29        40 164.31         
  7.XXIX LO Łódź – D         XXIX LO Łódź         L29        40 183.45         
  8.Kowalski M, Karbownik D  Technikum Informatyc INF        40 205.00         
  8.Gawroński, Różański      Technikum Informatyc INF        40 205.00         
 10.XXIX LO Łódź - A         XXIX LO Łódź         L29        40 379.01         
 11.XXIX LO Łódź – E         XXIX LO Łódź         L29        40 411.47         
 
Końcowe wyniki zawodów: KR          0.0km    0m 25k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Ryszard Bartos           UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 30.32         
  2.Smoliński Paweł          UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 30.50         
  3.LUKS Impuls Szczerców    LUKS Impuls Szczercó IMP        0b.PK 45.01         
  4.Zarzycka Maria           SP 101 Łódź          101        0b.PK 45.13         
  5.Kostek Dudek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 46.28         
  6.A, M, M Wiśniewscy       UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 47.17         
  7.Wojciech Pawenta         Indywidualnie        IND        0b.PK 48.03         
  8.Jakub Pawlik             Indywidualnie        IND        0b.PK 49.50         
  9.Szk. Podst. nr 1 Łódź - ASP 1 Łódź            SP1        0b.PK 53.37         
 10.Szk. Podst. nr 1 Łódź - BSP 1 Łódź            SP1        0b.PK 68.51         
 11.Szczepaniak Piotr        ZSP Kleszczów        KLE        0b.PK 90.49         
 12.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK104.07         
 13.Karczmarz Emilia         UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK104.15         
 14.Redzynia Zofia           UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK106.21         
 15.Bączał Maria             UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK106.25         
 16.Sworzyński Kacper        UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK106.27         
 17.Wojciech Ciupa           UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK115.56         
 
Końcowe wyniki zawodów: OK          0.0km    0m 25k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Magdalena Jaśkiewicz     UKS Azymut Pabianice E71        60  38.48         
  2.Natasza Nikitczenko      UKS Orientuś Łódź    E75        60  43.40         
  3.Katarzyna Konc           UKS Azymut Pabianice E71        60  43.49         
  4.Kasia Fastyn & Wasyl     UKS Orientuś Łódź    E75        60  55.47         
  5.Joanna Maciejewska       Maciejewscy          MAC        60  62.10         
  6.Magdalena Łącka          UKS OSiR Góra Kalwar W81        60  69.08         
  7.Małgorzata Stępień-Dudek Rodzinna Grupa Rower RGR        60  69.12         
  8.Anna Wojtczak – Luter    MKS Metalowiec Łódź  E17        60  75.07         
  9.Nina Deredos             UKS Orientuś Łódź    E75        60  76.14         
 10.Wiatrowska Hanna         Technikum Informatyc INF        60 108.34         
 
Końcowe wyniki zawodów: OM          0.0km    0m 25k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Pabich           UKS Azymut Pabianice E71        70  30.04         
  2.Łukasz Gryzio            UKS Azymut Pabianice E71        70  31.52         
  3.Tomasz Tkaczuk           UKS Azymut Pabianice E71        70  33.13         
  4.Mateusz Ciekański        UKS Azymut Pabianice E71        70  40.02         
  5.Piotr Krempiński         UKS Azymut Pabianice E71        70  41.11         
  6.Piotr Zarzycki           IT Orient            ITO        70  47.33         
  7.Dominik Kowalewski       Szakale Bałut Łódź   SBL        70  47.49         
  8.Adam Wiklak              Indywidualnie        IND        70  48.09         
  9.Robert Słomczyński       UKS Orientuś Łódź    E75        70  48.42         
 10.Krzysztof Ziółkiewicz    UKS Orientuś Łódź    E75        70  48.44         
 11.Paweł Lisiak             UKS Orientuś Łódź    E75        70  53.23         
 12.Paweł Sztranek           UKS Azymut Pabianice E71        70  58.51         
 13.Mariusz Mordaka          UKS Orientuś Łódź    E75        70  60.42         
 14.Maciej Bartos            UKS Orientuś Łódź    E75        70  61.37         
 15.Stanisław Deszcz         MKS Metalowiec Łódź  E17        70  63.14         
 16.Andrzej Deredos          UKS Orientuś Łódź    E75        70  64.04         
 17.Robert Wdowiak           Rodzinna Grupa Rower RGR        70  74.26         
 18.Józef Paszyński          UKS Orientuś Łódź    E75        70  76.33         
 19.Sławomir Maciejewski     Maciejewscy          MAC        70  78.15         
 20.Przemysław Szurgot       Indywidualnie        IND        70  79.32         
 21.Zbigniew Witkowski       Witkowscy            WIT        70  83.42         
 22.Piotr Rzeńca             UKS Orientuś Łódź    E75        70 118.35         
 23.Pisarski Michał          SP 101 Łódź          101        70 250.51         
    Mariusz Klimczak & Cień  Indywidualnie        IND        DNF               
    Szymon Pietrowski        Indywidualnie        IND        DNF               
    Czesław Bolanowski       Indywidualnie        IND        DNF               
    Grzegorz Ledzion         UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: OP          0.0km    0m 25k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Sławomir i Kamil Worpus  Indywidualnie        IND        50  45.11         
  2.Gim 36 Łódź              Gim. 36 Łódź         G36        50  61.07         
  3.Walawka M, Ryjek M       Technikum Informatyc INF        50  67.31         

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej