Wyniki 2017

Łódź Park Tour 12.10.2017


Końcowe wyniki zawodów                                          2017-10-12 20:24:41
                              Łódź Park Tour - Finał
===PRO SPORT Piotr Paszynski=========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      1.6km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Rosiak Dorota            Indywidualnie        IND            22.37  +      0.00
  2.Rafalska Daria           MKS Metalowiec Łódź  E17            22.43  +      0.06
  3.Potakowa Natalia         Indywidualnie        IND            34.53  +     12.16
    Łuczak Małgosia          Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      1.6km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Tomek             UKS Orientuś Łódź    E75            13.23  +      0.00
  2.Gąsiorowski Bartłomiej   MKS Metalowiec Łódź  E17            16.26  +      3.03
  3.Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75            16.41  +      3.18
  4.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75            17.01  +      3.38
  5.Sosler Antoni            Indywidualnie        IND            22.13  +      8.50
    Jastrzębski Krzysztof    NOCNY JASTRZĄB       JAS        NKl               
    Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Winiecki Mateusz         Łódź Running Team    LRT        DNF               
    Łuczak Marcin            Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      3.6km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            30.52  +      0.00
  2.Gielec Zuzia             UKS Orientuś Łódź    E75            31.54  +      1.02
  3.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71            34.26  +      3.34
  4.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            36.28  +      5.36
  5.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            37.06  +      6.14
  6.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            41.25  +     10.33
  7.Witkowska Natalia        XXXII LO             L32            44.32  +     13.40
    Wiecha Dominika          UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      3.6km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            21.50  +      0.00
  2.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71            21.57  +      0.07
  3.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            22.23  +      0.33
  4.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            22.26  +      0.36
  5.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71            22.35  +      0.45
  6.Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            22.59  +      1.09
  7.Zajączkowski Mikołaj     UKS Orientuś Łódź    E75            23.50  +      2.00
  8.Bartos Grzegorz          UKS Orientuś Łódź    E75            25.09  +      3.19
  9.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            29.13  +      7.23
 10.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75            29.42  +      7.52
 11.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71            29.54  +      8.04
 12.Chmielecki Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            30.18  +      8.28
 13.Buchnajzer Mariusz       CX-80 Kalisz         CX8            32.01  +     10.11
 14.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            32.55  +     11.05
 15.Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E75            33.36  +     11.46
 16.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            33.46  +     11.56
 17.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            35.42  +     13.52
 18.Zalega Mateusz           MKS Metalowiec Łódź  E17            36.36  +     14.46
 19.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            36.54  +     15.04
 20.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            37.26  +     15.36
 21.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E17            44.25  +     22.35
 22.Fastyn Marcin            Indywidualnie        IND            49.06  +     27.16
    Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Stehancow Rusłan         Indywidualnie        IND        NKl               
    Bedyk Michał             ITOrient             ITO        NKl               
    Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Mordaka Mariusz          UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Zarzycki Piotr           ITOrient             ITO        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.6km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Witkowska Agata          SP 202 Łódź          202        0b.PK 15.33         
  2.Wojnar Ida               Indywidualnie        IND        0b.PK 16.25         
  3.Wojczyk Marta            Indywidualnie        IND        0b.PK 18.20         
  4.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 18.32         
  5.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 19.17         
  6.Bartosik Ignacy          Indywidualnie        IND        0b.PK 20.03         
  7.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 20.57         
  8.Magdziarz-Dyło Jan       Indywidualnie        IND        0b.PK 21.20         
  9.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 23.33         
 10.Karczmarz Emilia         UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 24.00         
 11.Paszyńska Klara i Wojtek UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 57.10         
 11.Chmielecka Zosia         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 57.10         
    Ciupa Wojtek i Monika    UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Komsa Aleksandra         UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Błoch Olek i Andrzej     Indywidualnie        IND        NKl               
    Makoskich Rodzina        Indywidualnie        IND        NKl               
    Trepczyńska Hania        ITOrient             ITO        NKl               
    Trepczyński Franciszek   ITOrient             ITO        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      2.8km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kołodziejczyk Marta      UKS Azymut Pabianice E71            24.38  +      0.00
  2.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75            26.23  +      1.45
  3.Michalak Anna            UKS Orientuś Łódź    E75            31.31  +      6.53
  4.Gola Martyna             UKS Orientuś Łódź    E75            32.06  +      7.28
  5.Gielec Julka             UKS Orientuś Łódź    E75            32.14  +      7.36
  6.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            33.24  +      8.46
  7.Presińska Magdalena      UKS Azymut Pabianice E71            35.57  +     11.19
  8.Deredos Nina             UKS Orientuś Łódź    E75            35.59  +     11.21
  9.Rosiak Ewelina           XXXII LO             L32            37.47  +     13.09
 10.Rosiak Adrianna          XXXII LO             L32            38.19  +     13.41
 11.Mordaka Magdalena        Indywidualnie        IND            39.01  +     14.23
 12.Student Karolina         UKS Orientuś Łódź    E75            42.26  +     17.48
 13.Stelmachowska Malwina    Indywidualnie        IND            44.47  +     20.09
 14.Rafalska Anna            MKS Metalowiec Łódź  E17            53.22  +     28.44
 15.Lisiak Elżbieta          Indywidualnie        IND            58.21  +     33.43
 16.Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR            61.27  +     36.49
 17.Gielec Małgorzata        UKS Orientuś Łódź    E75            71.05  +     46.27
    Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
    Orlik Paulina            Indywidualnie        IND        DNF               
    Stachurska Adrianna      Indywidualnie        IND        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      2.8km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            17.48  +      0.00
  2.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            20.32  +      2.44
  3.Bek Michał               Indywidualnie        IND            21.29  +      3.41
  4.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            22.23  +      4.35
  5.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            24.16  +      6.28
  6.Wojnar Paweł             Indywidualnie        IND            26.16  +      8.28
  7.Krempiński Franek        UKS Azymut Pabianice E71            27.28  +      9.40
  8.Deredos Andrzej          UKS Orientuś Łódź    E75            27.39  +      9.51
  9.Zabuski Jakub            MKS Metalowiec Łódź  E17            28.34  +     10.46
 10.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17            28.48  +     11.00
 11.Marcinkowski Dawid       UKS Azymut Pabianice E71            29.04  +     11.16
 12.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            30.18  +     12.30
 13.Deszcz Michał            Indywidualnie        IND            31.38  +     13.50
 14.Wojczyk Piotr            Indywidualnie        IND            34.19  +     16.31
 15.Paszyński Józef          UKS Orientuś Łódź    E75            35.38  +     17.50
 16.Wiśniewski Kuba          UKS Azymut Pabianice E71            35.52  +     18.04
 17.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            37.43  +     19.55
 18.Wąs Marcin               Fit 7 Zgierz         FIT            38.20  +     20.32
    Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Horbik Michał            Indywidualnie        IND        NKl               
    Hejduk Krzysztof         Indywidualnie        IND        DNF               
    Szymczak Jakub           Indywidualnie        IND        DNF               
    Trepczyński Jarosław     ITOrient             ITO        DNF               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej