Wyniki 2017

Łódź Park Tour 14.09.2017


Końcowe wyniki zawodów                                          2017-09-14 20:16:26
                             Łódź Park Tour - III Etap
===PRO SPORT Piotr Paszynski=========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      0.0km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Łącka Julia              UKS OSiR Góra Kalwar W81            15.19  +      0.00
  2.Rafalska Daria           MKS Metalowiec Łódź  E17            20.10  +      4.51
  3.Rosiak Dorota            Indywidualnie        IND            22.37  +      7.18
  4.Łuczak Maria             Rodzinna Grupa Rower RGR            30.57  +     15.38
  5.Bąbka-Horbacz Elżbieta   Indywidualnie        IND            33.00  +     17.41
    Rzymowska Edyta          Indywidualnie        IND        DNF               
    Wojnar Hanna             Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      0.0km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E75            11.26  +      0.00
  2.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75            14.02  +      2.36
  3.Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75            14.11  +      2.45
  4.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75            14.30  +      3.04
  5.Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75            14.54  +      3.28
  6.Knapik Łukasz            Indywidualnie        IND            15.33  +      4.07
  7.Sosler Antoni            Indywidualnie        IND            15.56  +      4.30
  8.Jastrzębski Krzysztof    NOCNY JASTRZĄB       JAS            16.26  +      5.00
  9.Trepczyński Franciszek   ITOrient             ITO            23.10  +     11.44
 10.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            29.18  +     17.52
 11.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            30.46  +     19.20
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      0.0km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            20.31  +      0.00
  2.Gielec Zuzia             UKS Orientuś Łódź    E75            21.33  +      1.02
  3.Block Amelka             UKS Orientuś Łódź    E75            21.50  +      1.19
  4.Fortuniak Weronika       UKS Orientuś Łódź    E75            21.58  +      1.27
  5.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71            22.05  +      1.34
  6.Siess Małgorzata         UKS Azymut Pabianice E71            22.06  +      1.35
  7.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71            23.02  +      2.31
  8.Wiecha Dominika          UKS Orientuś Łódź    E75            24.32  +      4.01
  9.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            25.13  +      4.42
 10.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            26.24  +      5.53
 11.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            26.55  +      6.24
 12.Szmyt Barbara            Klub InO Stowarzysze INO            27.06  +      6.35
 13.Witkowska Natalia        XXXII LO             L32            31.42  +     11.11
    Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      0.0km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Krzysztof         UKS Orientuś Łódź    E75            14.47  +      0.00
  2.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71            16.52  +      2.05
  3.Rzeńca junior Piotr      UKS Orientuś Łódź    E75            18.06  +      3.19
  4.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            18.16  +      3.29
  5.Kalisiak Dawid           UKS Azymut Pabianice E71            19.01  +      4.14
  6.Chmielecki Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            19.07  +      4.20
  7.Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            19.28  +      4.41
  8.Zajączkowski Mikołaj     UKS Orientuś Łódź    E75            19.41  +      4.54
  9.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            20.13  +      5.26
 10.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            20.40  +      5.53
 11.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71            20.42  +      5.55
 12.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            20.43  +      5.56
 13.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            20.45  +      5.58
 14.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            21.22  +      6.35
 15.Kordala Michał           UKS Orientuś Łódź    E75            23.12  +      8.25
 16.Zarzycki Piotr           ITOrient             ITO            23.24  +      8.37
 17.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75            24.30  +      9.43
 18.Buchnajzer Mariusz       CX-80 Kalisz         CX8            24.36  +      9.49
 19.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            26.27  +     11.40
 20.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            27.37  +     12.50
 21.Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E75            28.52  +     14.05
 22.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E17            29.55  +     15.08
 23.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            30.07  +     15.20
 24.Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E75            30.25  +     15.38
 25.Fastyn Marcin            MKS Metalowiec Łódź  E17            34.20  +     19.33
 26.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            35.41  +     20.54
    Bartos Grzegorz          UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Łaski Tomasz             Klub InO Stowarzysze INO        NKl               
    Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
    Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Wojnar Paweł             Indywidualnie        IND        DNF               
    Bedyk Michał             ITOrient             ITO        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        0.0km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bek Aleksander           Indywidualnie        IND        0b.PK 16.12         
  2.Wojczyk Marta            Indywidualnie        IND        0b.PK 16.18         
  3.Magdziarz-Dyło Jan       Indywidualnie        IND        0b.PK 16.35         
  4.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 16.39         
  5.Witkowska Agata          Indywidualnie        IND        0b.PK 17.39         
  6.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 20.40         
  7.Zys Antonina i Marcin    Indywidualnie        IND        0b.PK 21.19         
  8.Zys Bącela               Indywidualnie        IND        0b.PK 21.27         
  9.Karczmarz Emilia         UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 21.51         
 10.Ciupa Wojtek i Monika    UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 24.41         
 11.Redzynia Zofia           UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 28.00         
 12.Komsa Aleksandra         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 28.33         
 13.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 30.43         
 14.Chmielecka Zosia         UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK-680.11         
    Łuczak Małgosia          Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
    Bartosik Ignacy          Indywidualnie        IND        NKl               
    Berlińska Agnieszka i NataliaIndywidualnie        IND        NKl               
    Wojnar Ida               Indywidualnie        IND        NKl               
    Trepczyńska Hania        ITOrient             ITO        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      0.0km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kołodziejczyk Marta      UKS Azymut Pabianice E71            24.49  +      0.00
  2.Gola Martyna             UKS Orientuś Łódź    E75            26.53  +      2.04
  3.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75            28.08  +      3.19
  4.Michalak Anna            UKS Orientuś Łódź    E75            28.24  +      3.35
  5.Gielec Julka             UKS Orientuś Łódź    E75            29.19  +      4.30
  6.Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec Łódź  E17            32.17  +      7.28
  7.Rosiak Adrianna          XXXII LO             L32            32.22  +      7.33
  8.Rosiak Ewelina           XXXII LO             L32            35.16  +     10.27
  9.Presińska Magdalena      UKS Azymut Pabianice E71            35.28  +     10.39
 10.Winczewska Beata         UKS Orientuś Łódź    E75            36.58  +     12.09
 11.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            40.12  +     15.23
 12.Spułtowska Joanna        Indywidualnie        IND            47.09  +     22.20
 13.Gielec Małgorzata        UKS Orientuś Łódź    E75            56.57  +     32.08
 14.Lisiak Elżbieta          UKS Orientuś Łódź    E75            62.14  +     37.25
 15.Machowska-Łącka MagdalenaUKS OSiR Góra Kalwar W81            64.38  +     39.49
    Deredos Nina             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Student Karolina         UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Orlik Paulina            Indywidualnie        IND        NKl               
    Stelmachowska Malwina    Indywidualnie        IND        NKl               
    Kępińska Katarzyna       MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Rafalska Anna            MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      0.0km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            19.12  +      0.00
  2.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            21.07  +      1.55
  3.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            22.24  +      3.12
  4.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            23.16  +      4.04
  5.Łącki Jakub              UKS OSiR Góra Kalwar W81            25.37  +      6.25
  6.Zabuski Jakub            MKS Metalowiec Łódź  E17            26.02  +      6.50
  7.Bek Michał               Indywidualnie        IND            26.20  +      7.08
  8.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            26.53  +      7.41
  9.Krempiński Franek        UKS Azymut Pabianice E71            28.06  +      8.54
 10.Deredos Andrzej          UKS Orientuś Łódź    E75            28.26  +      9.14
 11.Hejduk Krzysztof         Indywidualnie        IND            28.49  +      9.37
 12.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            29.26  +     10.14
 13.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17            31.27  +     12.15
 14.Wiśniewski Kuba          UKS Azymut Pabianice E71            32.02  +     12.50
 15.Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75            32.42  +     13.30
 16.Spułtowski Paweł         Indywidualnie        IND            36.08  +     16.56
 17.MAZUREK Krzysztof        MKS Metalowiec Łódź  E17            40.26  +     21.14
    Wojczyk Piotr            Indywidualnie        IND        NKl               
    Kowalewski Dominik       Indywidualnie        IND        DNF               
    Słomczyński Krzysztof    Indywidualnie        IND        DNF               
    Szymczak Jakub           Indywidualnie        IND        DNF               
    Trepczyński Jarosław     ITOrient             ITO        DNF               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej