Wyniki 2017

Nocne Mistrzostwa Łodzi 09.09.2017


Końcowe wyniki zawodów                                          2017-09-09 22:21:55
                        XIX Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO
===PRO SPORT Piotr Paszynski=========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         5.4km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Zuzanna           UKS Orientuś Łódź    E7503046       58.10  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K20-21B     6.1km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E7101783       73.27  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         7.0km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E7100330       63.14  +      0.00
  2.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E7100339       65.55  +      2.41
  3.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E7500413       66.16  +      3.02
  4.Ewiak-Paszyńska Alicja   UKS Orientuś Łódź    E7500363       71.51  +      8.37
  5.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E7503250      103.01  +     39.47
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         5.8km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Deredos Nina             UKS Orientuś Łódź    E7503248      100.05  +      0.00
  2.Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec Łódź  E1703220      134.12  +     34.07
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         5.6km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E7502127       43.19  +      0.00
  2.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E7502837       44.31  +      1.12
  3.Bartos Grzegorz          UKS Orientuś Łódź    E7502130       57.21  +     14.02
  4.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E7503930       60.15  +     16.56
  5.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E7102192       82.47  +     39.28
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         7.1km    0m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E7502839       51.42  +      0.00
  2.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E7101785       51.52  +      0.10
  3.Zając Dawid              UKS Azymut Pabianice E7102186       53.40  +      1.58
  4.Kalisiak Dawid           UKS Azymut Pabianice E7102027       55.19  +      3.37
    Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E7502129   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M20-21B     7.0km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Fastyn Marcin            MKS Metalowiec Łódź  E1703547      162.28  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         7.7km    0m 27k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Podziński Rafał          UKS Orientuś Łódź    E7500410       43.52  +      0.00
  2.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E7100338       50.15  +      6.23
  3.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E7501724       60.47  +     16.55
  4.Chmielecki Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            63.26  +     19.34
  5.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E7102657       73.03  +     29.11
    Charuba Łukasz           UKS Orientuś Łódź    E7500402   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         6.7km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E7100331       45.20  +      0.00
  2.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E7103253       47.54  +      2.34
  3.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E7102652       64.37  +     19.17
  4.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E7503001       67.07  +     21.47
  5.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            89.27  +     44.07
  6.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E7503930       93.19  +     47.59
  7.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E1702638       98.35  +     53.15
  8.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            98.46  +     53.26
  9.Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E7503251      104.43  +     59.23
 10.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E7503927      108.24  +     63.04
 11.Kowalewski Dominik       Szakale Bałut Łódź   SBL           114.31  +     69.11
    Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
    Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E7502438   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         6.2km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E7503294       64.09  +      0.00
  2.Deredos Andrzej          UKS Orientuś Łódź    E7503247       75.37  +     11.28
  3.Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E7503986      129.14  +     65.05
 
Końcowe wyniki zawodów: Open        3.7km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            28.19  +      0.00
  2.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E7102653       28.40  +      0.21
  3.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            30.17  +      1.58
  4.Gielec, Berlińska, Gola  UKS Orientuś Łódź    E75            35.08  +      6.49
  5.Zabuski Jakub            MKS Metalowiec Łódź  E17            36.18  +      7.59
  6.Sztranek Iwona i Maciej  UKS Azymut Pabianice E71            59.39  +     31.20
  7.Rosiak Ewelina           XXXII LO             L32            66.08  +     37.49
  8.Czech Konstancja         Indywidualnie        IND            77.37  +     49.18
  9.Rosiak Adrianna          XXXII LO             L32            79.08  +     50.49
 10.Rosiak Dorota            Indywidualnie        IND            84.14  +     55.55
 11.Krakowiak Maria          Indywidualnie        IND            98.30  +     70.11
    Kamińska Marta           Indywidualnie        IND        DNF               
    Prałat Dawid             Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Open R      2.3km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 26.43         
  2.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 29.28         
  3.Hasiura Ania             MKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 31.25         
  4.Łobas Bartosz            MKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 32.36         
  5.Hasiura A, K, S          MKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 35.03         
  6.Krempiński Franek        UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 36.35         
  7.Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 38.45         
  8.Rafalska Anna            MKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 49.22         
  9.Gąsiorowski B, Rafalski BMKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 50.21         
 10.Ciupa Jan                UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 51.07         
    Duda Artur i Tymon       Indywidualnie        IND        DNF               
    Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               

1 komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej