Wyniki 2017

Sprawdź się sam 25.02.2017

Końcowe wyniki zawodów                                          2017-02-25 12:32:05
                               Sprawdź się sam 2017
===PRO SPORT Piotr Paszynski=========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K           6.0km   50m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.KRÓLIK KINGA             UKS Azymut Pabianice E71            25.23  +      0.00
  2.Wiecha Dominika          UKS Orientuś Łódź    E75            27.43  +      2.20
  3.SIESS MAŁGORZATA         UKS Azymut Pabianice E71            29.57  +      4.34
  4.Fortuniak Weronika       UKS Orientuś Łódź    E75            31.14  +      5.51
  5.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            35.20  +      9.57
    Orlik Paulina            Indywidualnie        IND        NKl               
    Dyzio Katarzyna          WKS Wawel Kraków     K30        NKl               
    Zagłoba Agnieszka        Rajsport Active      RAJ        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         4.0km   50m 3k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Julka             UKS Orientuś Łódź    E75            21.57  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         4.0km   50m 3k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.KREMPIŃSKA JULIA         UKS Azymut Pabianice E71            20.00  +      0.00
  2.Hasiura Anna             MKS Metalowiec Łódź  E17            21.44  +      1.44
  3.Hasiura Katarzyna        MKS Metalowiec Łódź  E17            21.56  +      1.56
  4.Gola Martyna             UKS Orientuś Łódź    E75            25.03  +      5.03
    Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         6.0km   50m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Zuzia             UKS Orientuś Łódź    E75            29.03  +      0.00
  2.Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E75            31.09  +      2.06
  3.Balcer Weronika          RYSIOTEAM            RYS            33.29  +      4.26
 
Końcowe wyniki zawodów: KV          6.0km   50m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Koziróg Dagmara          Korona Pabianice     KOR            28.31  +      0.00
  2.MARCINKOWSKA KAMILA      UKS Azymut Pabianice E71            32.12  +      3.41
  3.KONC KATARZYNA           UKS Azymut Pabianice E71            33.17  +      4.46
  4.SZTRANEK IWONA           UKS Azymut Pabianice E71            40.54  +     12.23
    Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
    Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M           8.0km   50m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krygier Krzysztof        spieszsiepowoli.pl   SSP            30.31  +      0.00
  2.Fijałkowski Mateusz      MKS Metalowiec Łódź  E17            31.14  +      0.43
  3.Paszyński Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75            31.35  +      1.04
  4.GĄSIOROWSKI ADAM         UKS Azymut Pabianice E71            32.47  +      2.16
  5.GRYZIO ŁUKASZ            UKS Azymut Pabianice E71            33.16  +      2.45
  6.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            33.39  +      3.08
  7.Kubas Łukasz             Indywidualnie        IND            35.01  +      4.30
  8.Tust Kamil               Biegam Bo Lubię Zduń BBL            37.48  +      7.17
  9.Szczerbań Dimitrij       AZS WSIU             AZS            38.41  +      8.10
 10.Marciniak Patryk         UKS Azymut Pabianice E71            40.50  +     10.19
 11.Rybarczyk Damian         Biegam Bo Lubię Zduń BBL            43.07  +     12.36
 12.Baranowski Sebastian     Indywidualnie        IND            43.39  +     13.08
 13.Witusik Dariusz          Indywidualnie        IND            44.53  +     14.22
 14.Staniucha Andrzej        Biegam Bo Lubię Zduń BBL            45.48  +     15.17
 15.WÓJCIK ŁUKASZ            UKS Azymut Pabianice E71            46.23  +     15.52
    Tosik Witek              AGB Torfy            AGB        NKl               
    Arabski Piotr            Indywidualnie        IND        NKl               
    Grzywala Tomasz          Indywidualnie        IND        NKl               
    Kopacz Grzegorz          Indywidualnie        IND        NKl               
    Kozłowski Krzysztof      Indywidualnie        IND        NKl               
    Ratajczyk Tomasz         Indywidualnie        IND        NKl               
    Wiklak Adam              Indywidualnie        IND        NKl               
    Koziarski Mateusz        LKS Koluszki         KOL        NKl               
    DUDEK MICHAŁ             Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
    Ledzion Zbigniew         ZHR                  ZHR        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         4.0km   50m 3k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75            20.13  +      0.00
    Luter Michał             MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         6.0km   50m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.SZTRANEK JAN             UKS Azymut Pabianice E71            27.06  +      0.00
  2.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            28.47  +      1.41
  3.MARCINKOWSKI DAWID       UKS Azymut Pabianice E71            31.38  +      4.32
  4.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75            33.01  +      5.55
  5.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75            33.04  +      5.58
    Zabuski Jakub            MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
    Dudek Filip              Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         6.0km   50m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Piotrek           UKS Orientuś Łódź    E75            23.38  +      0.00
  2.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            26.06  +      2.28
  3.ANDRZEJCZAK MACIEJ       UKS Azymut Pabianice E71            26.54  +      3.16
  4.Bartos Grzegorz          UKS Orientuś Łódź    E75            34.50  +     11.12
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         8.0km   50m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.PŁÓCIENNIK KONRAD        UKS Azymut Pabianice E71            31.50  +      0.00
  2.KALISIAK DAWID           UKS Azymut Pabianice E71            32.59  +      1.09
    ZAJĄC DAWID              UKS Azymut Pabianice E71        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: MV          6.0km   50m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Grzegorczyk Bartosz      Długa Ścieżka        DLS            24.01  +      0.00
  2.Trociński Jacek          Indywidualnie        IND            24.39  +      0.38
  3.Makowski Maciej          Korona Pabianice     KOR            24.54  +      0.53
  4.Szmerka Mariusz          Orange Polska        ORP            25.19  +      1.18
  5.Groblewski Krzysztof     Indywidualnie        IND            26.23  +      2.22
  6.KREMPIŃSKI PIOTR         UKS Azymut Pabianice E71            28.56  +      4.55
  7.Szymborski Marek         dzieciakPLUS.pl      DPL            29.00  +      4.59
  8.PŁÓCIENNIK KRZYSZTOF     UKS Azymut Pabianice E71            29.22  +      5.21
  9.Baranowski Bogumił       Indywidualnie        IND            29.33  +      5.32
 10.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            30.00  +      5.59
 11.SZTRANEK PAWEŁ           UKS Azymut Pabianice E71            30.40  +      6.39
 12.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            33.11  +      9.10
 13.MARCINKOWSKI MICHAŁ      UKS Azymut Pabianice E71            35.29  +     11.28
 14.Balcer Łukasz            RYSIOTEAM            RYS            35.55  +     11.54
 15.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            38.03  +     14.02
 16.Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E75            38.17  +     14.16
 17.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17            41.27  +     17.26
 18.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            42.01  +     18.00
    MAZUREK KRZYSZTOF        MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
    Mroczkowski Janusz       Epoka Nordica Łódź   ENL        NKl               
    Dalasiński Andrzej       Indywidualnie        IND        NKl 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej