Wyniki 2017

Powitanie wiosny 25.03.2017


Końcowe wyniki zawodów                                                 2017-03-25 14:02:07
                                   XV Powitanie Wiosny
===PRO SPORT Piotr Paszynski================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         2.1km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Łącka Julia              UKS OSiR Góra Kalwar W8103573   0b.PK 30.12         
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.7km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E7503047       25.56  +      0.00
  2.Rafalska Daria           MKS Metalowiec Łódź  E17            48.50  +     22.54
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         3.4km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kołodziejczyk Marta      UKS Azymut Pabianice E7102649       34.13  +      0.00
  2.Gola Martyna             UKS Orientuś Łódź    E7503048       36.57  +      2.44
  3.Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E7503503       42.50  +      8.37
  4.Hasiura Ania             MKS Metalowiec Łódź  E1702999       47.38  +     13.25
  5.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E7503854       47.48  +     13.35
  6.Hasiura Kasia            MKS Metalowiec Łódź  E1702998       53.40  +     19.27
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         4.3km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E7102651       36.25  +      0.00
  2.Juszczak Karolina        Gimnazjum nr 15 Łódź G15            87.04  +     50.39
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         5.6km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rosiak Ewelina           XXXII LO             L32            91.22  +      0.00
  2.Rosiak Adrianna          XXXII LO             L32            92.48  +      1.26
 
Końcowe wyniki zawodów: K20         5.1km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jaskiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E7101783       50.20  +      0.00
    Bednarek Aleksandra      XXXII LO             L32        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         7.7km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E7100330       57.04  +      0.00
  2.Fortuniak Weronika       UKS Orientuś Łódź    E75            60.01  +      2.57
  3.Siess Małgorzata         UKS Azymut Pabianice E7101498       64.04  +      7.00
  4.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E7500413       70.54  +     13.50
  5.Kulicka Agata            Skierniewickie Stow  SRS            71.31  +     14.27
  6.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E7100339       73.06  +     16.02
  7.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E7503250       75.02  +     17.58
 
Końcowe wyniki zawodów: K21S        5.1km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Berecz Eva               MKS Metalowiec Łódź  E1702239       62.20  +      0.00
  2.Machowska-Łącka MagdalenaUKS OSiR Góra Kalwar W8103908       83.07  +     20.47
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         4.7km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E7102953       48.12  +      0.00
  2.Deredos Nina             UKS Orientuś Łódź    E7503248       60.53  +     12.41
  3.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            64.09  +     15.57
  4.Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR            72.56  +     24.44
  5.Morawska Małgorzata      UKS Orientuś Łódź    E75            81.09  +     32.57
  6.Łaszkowska-Płóciennik TatianaMKS Metalowiec Łódź  E1703552       93.45  +     45.33
  7.Rosiak Dorota            Indywidualnie        IND           105.51  +     57.39
  8.Wiatrowska Hanna         Indywidualnie        IND           117.39  +     69.27
    Kępińska Katarzyna       MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         2.1km    0m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E7503932   0b.PK 46.55         
  2.Ciupa Jan                UKS Orientuś Łódź    E7503926   0b.PK 50.12         
  3.Parda Franciszek         Skierniewickie Stow  SRS        0b.PK 51.49         
  4.Kubisiak Tomasz          Skierniewickie Stow  SRS        0b.PK 52.50         
  5.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E7503765   0b.PK 56.04         
  6.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E7503711   0b.PK 60.45         
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.9km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Łobas Bartosz            MKS Metalowiec Łódź  E17            35.46  +      0.00
  2.Łącki Jakub              UKS OSiR Góra Kalwar W8103296       38.30  +      2.44
  3.Krempiński Franek        UKS Azymut Pabianice E7103559       39.36  +      3.50
  4.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E7103562       45.28  +      9.42
  5.Gąsiorowski Bartłomiej   MKS Metalowiec Łódź  E1703548       47.59  +     12.13
    Łaczek Jan               MKS Metalowiec Łódź  E1703551   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         4.1km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E7502837       31.28  +      0.00
  2.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E7102653       33.02  +      1.34
  3.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E7502127       35.19  +      3.51
  4.Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E7503929       42.53  +     11.25
  5.Pijus Hubert             Skierniewickie Stow  SRS            52.07  +     20.39
  6.Parda Antoni             Skierniewickie Stow  SRS            57.00  +     25.32
  7.Sydor Hubert             UKS Orientuś Łódź    E7503928       74.24  +     42.56
    Dudek Filip              Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
    Zieliński Adrian         Skierniewickie Stow  SRS        NKl               
    Zabuski Jakub            MKS Metalowiec Łódź  E1703890   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         5.0km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E7502129       30.36  +      0.00
  2.Bartos Grzegorz          UKS Orientuś Łódź    E7502130       41.43  +     11.07
  3.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E7102192       44.50  +     14.14
  4.Olasik Roman             MKS Metalowiec Łódź  E17            62.18  +     31.42
  5.Deszcz Michał            MKS Metalowiec Łódź  E1702637       75.12  +     44.36
  6.Kubisiak Witold          Skierniewickie Stow  SRS            85.49  +     55.13
    Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E7502839   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         6.0km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalisiak Dawid           UKS Azymut Pabianice E7102027       35.17  +      0.00
  2.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E7101785       36.11  +      0.54
  3.Tłokiński Jakub          MKS Metalowiec Łódź  E1702133       56.55  +     21.38
  4.Stawaruk Michał          XXXII LO             L32            82.36  +     47.19
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         8.7km    0m 29k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E7100338       49.48  +      0.00
  2.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E7100331       52.36  +      2.48
  3.Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E7100336       54.22  +      4.34
  4.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E7102657       61.09  +     11.21
  5.Kubisiak Marek           Skierniewickie Stow  SRS            68.43  +     18.55
 PK Zalega Mateusz           MKS Metalowiec Łódź  E17       PK   89.53  +     40.05
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         7.1km    0m 23k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E7102652       60.05  +      0.00
  2.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            65.53  +      5.48
  3.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E7503001       66.06  +      6.01
  4.Olas Jacek               UKS Orientuś Łódź    E7500422       67.12  +      7.07
  5.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            74.55  +     14.50
  6.Bek Michał               Indywidualnie        IND            76.12  +     16.07
  7.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E1702638       77.23  +     17.18
  8.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E7503930       77.43  +     17.38
  9.Łobas Robert             MKS Metalowiec Łódź  E17            92.50  +     32.45
 10.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E7503927       95.30  +     35.25
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         6.2km    0m 21k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E7503294       54.17  +      0.00
  2.Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75            61.38  +      7.21
  3.Deredos Andrzej          UKS Orientuś Łódź    E7503247       72.33  +     18.16
  4.Kłos Józef               UKS Azymut Pabianice E7100682       72.58  +     18.41
  5.Lewandowski Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E7500367       76.04  +     21.47
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        4.1km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mazur Katarzyna          UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 37.16         
  2.Kapuściński Filip i MichałSP 189 Łódź          189        0b.PK 59.59         
  3.Sakowscy Katarzyna Antonina WiktorIndywidualnie        IND        0b.PK 65.23         
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        2.1km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dudek Kostek i Michał    Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 27.05         
  2.Łobas Ola  Tłokiński AdamMKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 28.27         
  3.Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 31.39         
  4.Hasiura Aneta i Alex     MKS Metalowiec Łódź  E17        0b.PK 35.49         
  5.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 53.51         
  6.Mazur Matylda Marta MichałUKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 65.16         

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej