Wyniki 2017

Popularne 10.06.2017

M-ce Nazwisko i imię Klub Czas Brak PK
ELITA KOBIET 0 -1
1 Siess Małgorzata Azymut 057,43 0
2 Biniecka Małgorzata Azymut 060,35 0
3 Hillebrand Uta Orientuś 064,37 0
4 Nikitczenko Natasza Orientuś 065,16 0
5 Gielec Zuzia Orientuś 067,05 0
6 Konc Katarzyna Azymut 068,28 0
7 Jaskiewicz Magdalena Azymut 084,25 0
8 Deredos Nina Orientuś 092,00 0
ELITA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Pabich Mariusz Azymut 046,20 0
2 Tkaczuk Tomasz Azymut 050,01 0
3 Płóciennik Konrad Azymut 051,50 0
4 Pabich Marysia Azymut 054,33 0
5 Łubis Michał Azymut 055,14 0
6 Krempiński Piotr Azymut 058,46 0
7 Młynarczyk Piotr Orientuś 058,51 0
8 Rzeńca Krzysztof Orientuś 059,37 0
9 Wdowiak Robert RGR 072,31 0
10 Deredos Bruno Orientuś 074,27 0
11 Maciejewski Sławomir ind. 103,09 0
12 Michalak Marcin  KTR Bikeorient 091,02 8
13 Charuba Łukasz Orientuś 9943,00 nkl
ŁATWA KOBIET 0 -1
1 Malarczyk Zuzanna Orientuś 032,03 0
2 Cygan Agata
Drogosz Julia
ind. 039,57 0
3 Łącka Julia Osir Góra Kalwaria 040,45 0
4 Woch Natalia Orientuś 048,32 0
5 Kowalczyk Kalina Azymut 048,54 0
6 Pabich Hanna Azymut 059,33 0
7 Kupisiak Natalia
Jędraszek Oliwia
Azymut 065,39 0
8 Karczmarz Emilia Azymut 068,40 0
ŁATWA MĘŻCZYZN 0 0
1 Krempiński Franciszek Azymut 023,03 0
2 Nowogrodzki Jakub Azymut 024,26 0
3 Rzeńca Tomasz Orientuś 025,18 0
4 Młynarczyk Maks Orientuś 029,27 0
5 Bartos Ryszard Orientuś 029,42 0
6 Dudek Kostek RGR 034,55 0
7 Dudek Filip RGR 037,35 0
8 Ciupa Jan Orientuś 043,10 0
9 Słomczyński Filip Orientuś 045,35 0
10 Malarczyk Michał Orientuś 057,53 0
11 Sworzyński Kacper Azymut 062,49 0
12 Ciupa Wostek
Ciupa Monika
Orientuś 087,07 0
ŚREDNIA KOBIET 0 -1
1 Rosiak Adrianna 32 Lo 054,35 0
2 Rosiak Ewelina 32 Lo 063,31 0
3 Kurzawińska Elżbieta ind. 082,52 0
4 Popewa Natalia
Popewa Walentina
Rosiak Dorota
ind. 098,02 0
ŚREDNIA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Lisiak Adam Orientuś 029,02 0
2 Gąsiorowski Adam Azymut 034,24 0
3 Knabe Tymoteusz ZSP 9 034,43 0
4 Łącki Jakub Osir Góra Kalwaria 045,33 0
5 Gielec Małgorzta
Gielec Artur
Orientuś 065,27 0
6 Grzelczak Adrian
Jabłoński Konrad
Lokos 089,08 0
7 Niewiadomski Dominik
Bartczak Bartek
Piszczałkowska
Lokos 112,26 5
TRUDNA KOBIET 0 -1
1 Krempińska Julia Azymut 034,44 0
2 Doreń Wiktoria Orientuś 053,05 0
3 Gielec Julia Orientuś 057,08 0
4 Stępień- Dudek Małgorzata RGR 060,37 0
5 Maciejewska Joanna SP 204 074,28 0
6 Maciejewska Anna III Lo 078,18 0
7 Machowska -Łącka Magdalena Osir Góra Kalwaria 093,34 0
8 Wiatrowska Hanna
Golau Paweł
Lokos 099,59 0
TRUDNA MĘŻCZYZN 0 -1
1 Bartos Zbigniew Orientuś 052,45 0
2 Andrzejczak Maciej Azymut 057,22 0
3 Nowak Paweł Orientuś 064,34 0
4 Ziółkiewicz Krzysztof Orientuś 067,02 0
5 Rzeńca Piotr Orientuś 067,09 0
6 Ciupa Marcin Orientuś 069,25 0
7 Wierciński Piotr Metalowiec 076,42 0
8 Fastyn Mariusz Metalowiec 128,30 0
9 Wilgocki Tomasz ind. 107,41 3
10 S Michał 32 Lo 079,59 8

 

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej