Wyniki 2017

Mistrzostwa Załęcza 06.05.2017


Końcowe wyniki zawodów                                                  06.05.2017 19:17:45
                                  XXIV Mistrzostwa ZPK 17
===UKS Załęczak==============================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        1.7km    0m 5k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ścigała Zuzanna' 2008    UKS Załęczak Załęcze E76          0b.PK 19.19         
  2.Sokalska Oliwia' 2009    UKS Załęczak Załęcze E76          0b.PK 21.27         
  3.Stykała Izabela' 2007    UKS Załęczak Załęcze E76          0b.PK 23.16         
  4.Kowal Maria              UKS Załęczak Załęcze E76          0b.PK 24.00         
  5.Malik Wiktoria' 2007     UKS GROM Sokolniki   E11          0b.PK 24.32         
  6.Kiedos Emilia' 2008      UKS Załęczak Załęcze E76          0b.PK 25.57         
  7.Świtała Wiktoria' 2007   ZSS Dzietrzniki      DZI          0b.PK 28.51         
  8.Gajda Maja' 2009         ZSS Dzietrzniki      DZI          0b.PK 29.18         
  9.Szefer Nina' 2008        SP w Siemianicach    SIEM         0b.PK 29.35         
 10.Zadworna Malwina' 2007   ZSS Pątnów           PAT          0b.PK 32.48         
 11.Woś Patrycja' 2008       ZSS Dzietrzniki      DZI          0b.PK 35.34         
 12.Dydyna Maja' 2007        ZSS Pątnów           PAT          0b.PK 36.45         
 13.Mosiala Paulina' 2007    ZSS Dzietrzniki      DZI          0b.PK 43.30         
 14.Ptak Julia' 2007         ZSS Dzietrzniki      DZI          0b.PK 48.01         
 15.Kędzia Julia' 2007       ZSS Pątnów           PAT          0b.PK 54.20         
 16.Kasprzak Amelia' 2009    UKS Załęczak Załęcze E76          0b.PK 56.46         
 17.Jarząb Julia' 2008       UKS Załęczak Załęcze E76          0b.PK 64.56         
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         1.6km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krzyżostanek Patrycja' 2005UKS GROM Sokolniki   E11              14.11  +      0.00
  2.Domagała Emilia' 2005    UKS GROM Sokolniki   E11              15.35  +      1.24
  3.Płonka Maja' 2005        SP w Siemianicach    SIEM             23.45  +      9.34
  4.Łącka Julia' 2007        UKS OSiR Góra Kalwar W81 03573        24.34  +     10.23
  5.Płonka Amelia' 2005      SP w Siemianicach    SIEM             32.05  +     17.54
  6.Wróbel Julita' 2005      SP w Siemianicach    SIEM             33.34  +     19.23
  7.Gmerek Patrycja' 2005    ZSS Pątnów           PAT              36.53  +     22.42
  8.Poprawa Aleksandra' 2006 SP w Siemianicach    SIEM             39.44  +     25.33
  9.Kiełbik Nikola' 2006     UKS GROM Sokolniki   E11              41.12  +     27.01
 10.Żarnowska Maria' 2005    ZSS Dzietrzniki      DZI              44.59  +     30.48
 11.Ignasiak Maja' 2006      UKS Załęczak Załęcze E76              48.14  +     34.03
 12.Polak Karina' 2005       UKS Załęczak Załęcze E76              58.15  +     44.04
    Sucha Angelika' 2005     UKS GROM Sokolniki   E11          NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         3.4km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kolczarek Aleksandra' 2003ZSS Pątnów           PAT              83.26  +      0.00
  2.Cembik Daria' 2004       UKS Załęczak Załęcze E76              88.48  +      5.22
  3.Drygała Julia' 2003      ZSS Pątnów           PAT             109.25  +     25.59
    Hodur Katarzyna' 2004    UKS GROM Sokolniki   E11          NKL-bPK           
    Zdziebko Magdalena' 2003 UKS Załęczak Załęcze E76          NKL-bPK           
    Kabała Amelia' 2003      UKS Załęczak Załęcze E76          NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         3.5km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ścigała Klaudia' 1999    Zespół Szkoł nr 1 w  ZS1              38.30  +      0.00
  2.Mordal Julia' 1999       Zespół Szkoł nr 1 w  ZS1              55.40  +     17.10
  3.Dominiak Natalia' 2001   ZSS Pątnów           PAT              71.58  +     33.28
  4.Gmyrek Edyta' 2002       ZSS Dzietrzniki      DZI              72.25  +     33.55
  5.Paluszczak Zuzanna' 2001 UKS Załęczak Załęcze E76              80.18  +     41.48
  6.Graczyk Martyna' 2002    ZSS Pątnów           PAT             101.27  +     62.57
    Ścigała Karolina' 2002   UKS Załęczak Załęcze E76          NKL-bPK           
    Mach Żaneta' 2001        UKS Załęczak Załęcze E76          NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         5.5km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jaśkiewicz Magdalena' 1997UKS Azymut Pabianice E71 1783         41.53  +      0.00
  2.Biniecka Małgorzata' 1987UKS Azymut Pabianice E71 339          46.12  +      4.19
  3.Machowska-Łącka Magdalena' 1983UKS OSiR Góra Kalwar W81 3908         68.08  +     26.15
  4.Wiercińska Anna' 1988    MKS Metalowiec Łódź  E17 2670         96.35  +     54.42
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         4.6km    0m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranek Iwona' 1974     UKS Azymut Pabianice E71              60.16  +      0.00
  2.Ruda-Ertel Krystyna      ZS im. Powstańców Wi ZSP              68.48  +      8.32
  3.Kuzyk Agnieszka' 1976    WKB Meta Lubliniec   WKB              83.23  +     23.07
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        1.7km    0m 5k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Błaszczyk Hubert' 2007   SP w Siemianicach    SIEM         0b.PK 12.46         
  2.Błaszczyk Eryk' 2007     SP w Siemianicach    SIEM         0b.PK 14.57         
  3.Domagała Jakub' 2006     UKS GROM Sokolniki   E11          0b.PK 16.17         
  4.Sobera Miłosz' 2007      UKS Załęczak Załęcze E76          0b.PK 23.23         
  5.Mordal Mikołaj' 2007     UKS Załęczak Załęcze E76          0b.PK 25.49         
  6.Kalemba Eryk' 2009       ZSS Dzietrzniki      DZI          0b.PK 30.22         
  7.Łuszczyna Piotr' 2007    ZSS Dzietrzniki      DZI          0b.PK 31.43         
  8.Pochrzęst Adrian' 2009   ZSS Dzietrzniki      DZI          0b.PK 31.59         
  9.Stanek Cezary' 2008      ZSS Pątnów           PAT          0b.PK 33.34         
 10.Mucha Piotr' 2009        UKS Załęczak Załęcze E76          0b.PK 36.21         
 11.Kulawik Jan' 2008        ZSS Dzietrzniki      DZI          0b.PK 41.56         
 12.Graczyk Filip' 2007      ZSS Pątnów           PAT          0b.PK 44.18         
 13.Cieślak Cezary' 2009     UKS Załęczak Załęcze E76          0b.PK 54.41         
 14.Drab Bartosz' 2009       UKS Załęczak Załęcze E76          1b.PK 38.44         
 15.Rogala Bartłomiej' 2007  ZSS Pątnów           PAT          3b.PK 19.45         
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         1.8km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hryciuk Mikołaj' 2005    UKS GROM Sokolniki   E11              19.15  +      0.00
  2.Dubas Patryk' 2006       UKS Załęczak Załęcze E76              24.39  +      5.24
  3.Ignasiak Jakub 1' 2006   UKS Załęczak Załęcze E76              28.05  +      8.50
  4.Młynarczyk Maksymilian'07UKS Orientuś Łódź    E75 3711         32.09  +     12.54
  5.Jeziorski Konrad' 2006   UKS Załęczak Załęcze E76              34.03  +     14.48
  6.Ignasiak Piotr' 2006     UKS Załęczak Załęcze E76              39.15  +     20.00
  7.Mordal Fabian' 2006      UKS Załęczak Załęcze E76              47.57  +     28.42
  8.Kozłowski Jakub' 2005    UKS GROM Sokolniki   E11              58.46  +     39.31
  9.Kujda Tymoteusz' 2005    Indywidualnie        IND              68.03  +     48.48
    Gajda Sebastian' 2006    ZSS Dzietrzniki      DZI          NKL-bPK           
    Pęcherz Przemysław' 2006 ZSS Dzietrzniki      DZI          NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.2km    0m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Łącki Jakub' 2006        UKS OSiR Góra Kalwar W81 3296         33.54  +      0.00
  2.Gliński Jakub            ZS im. Powstańców Wi ZSP              35.37  +      1.43
  3.Kujda Bartosz' 2003      Indywidualnie        IND              45.57  +     12.03
  4.Ignasiak Jakub' 2014     UKS Załęczak Załęcze E76              48.05  +     14.11
  5.Ertel Jacek' 2004        ZS im. Powstańców Wi ZSP              56.55  +     23.01
  6.Drab Szymon' 2003        UKS Załęczak Załęcze E76              62.05  +     28.11
  7.Madeła Tobiasz' 2003     ZSS Pątnów           PAT              65.11  +     31.17
  8.Mucha Mateusz' 2003      UKS Załęczak Załęcze E76              67.15  +     33.21
  9.Malik Patryk' 2004       UKS GROM Sokolniki   E11              67.32  +     33.38
 10.Białek Szymon' 2003      UKS Załęczak Załęcze E76              74.56  +     41.02
 11.Plewa Franciszek' 2003   UKS Załęczak Załęcze E76              78.07  +     44.13
 12.Kuźbiński Aleksander' 2004UKS Załęczak Załęcze E76              98.39  +     64.45
 13.Myśko Adam' 2003         UKS Załęczak Załęcze E76             110.36  +     76.42
    Tokarski Oskar' 2004     UKS Załęczak Załęcze E76          NKL-bPK           
    Markowski Maksymilian    ZS im. Powstańców Wi ZSP          NKL-bPK           
    Nowakowski Kamil'2003    ZSS Pątnów           PAT          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         4.2km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Andrzejczak Maciej' 2002 UKS Azymut Pabianice E71 02192        26.06  +      0.00
  2.Wachnicki Michał' 2002   Indywidualnie        IND              36.44  +     10.38
  3.Nowak Patryk' 2001       UKS Załęczak Załęcze E76              36.59  +     10.53
  4.Skupiński Damian' 2000   Indywidualnie        IND              38.56  +     12.50
  5.Wojtak Jakub' 2002       UKS Załęczak Załęcze E76              47.01  +     20.55
  6.Jeziorski Adrian' 2002   UKS Załęczak Załęcze E76              51.48  +     25.42
  7.Białek Roman' 2002       UKS Załęczak Załęcze E76              55.51  +     29.45
  8.Latus Patryk' 2001       ZSS Pątnów           PAT              57.44  +     31.38
  9.Mielcarek Hubert' 2002   ZSS Dzietrzniki      DZI              58.13  +     32.07
 10.Cembik Dawid' 2002       UKS Załęczak Załęcze E76              62.10  +     36.04
 11.Walaszczyński Przemysław' 2001UKS Załęczak Załęcze E76              76.44  +     50.38
 12.Kalemba Marcel' 2002     ZSS Pątnów           PAT              93.26  +     67.20
    Strzelczak Dominik' 2002 UKS Załęczak Załęcze E76          NKL-bPK           
    Włodarczyk Kacper' 2002  UKS Załęczak Załęcze E76          NKL-bPK           
    Kolman Kamil' 2002       ZSS Pątnów           PAT          NKL-bPK           
    Mencfel Mateusz' 2001    UKS Załęczak Załęcze E76          NKL-bPK           
    Dubas Kordian' 2001      ZSS Dzietrzniki      DZI          NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         5.1km    0m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Płóciennik Konrad' 2000  UKS Azymut Pabianice E71 01785        30.29  +      0.00
  2.Zając Dawid' 2000        UKS Azymut Pabianice E71 02186        31.57  +      1.28
  3.Szczuka Patryk' 2000     UKS Załęczak Załęcze E76              67.07  +     36.38
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         6.2km    0m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Łącki Łukasz' 1982       UKS OSiR Góra Kalwar W81 1673         42.07  +      0.00
  2.Krzyżostanek Jarosław' 1973UKS GROM Sokolniki   E11              42.16  +      0.09
  3.Kiedos Hubert            UKS Załęczak Załęcze E76              83.35  +     41.28
  4.Bejm Michał' 1997        Indywidualnie        IND             101.13  +     59.06
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         5.1km    0m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kujda Arkadiusz' 1979    Indywidualnie        IND 3987         35.25  +      0.00
  2.Sztranek Paweł' 1970     UKS Azymut Pabianice E71              37.41  +      2.16
  3.Młynarczyk Piotr'1964    UKS Orientuś Łódź    E75 3294         38.59  +      3.34
  4.Ertel Radosław           ZS im. Powstańców Wi ZSP              50.43  +     15.18
  5.Wierciński Piotr' 1956   MKS Metalowiec Łódź  E17 1105         59.30  +     24.05
  6.Domagała Andrzej' 1980   UKS GROM Sokolniki   E11              68.25  +     33.00
  7.Wachnicki Jan' 1968      Indywidualnie        IND              72.21  +     36.56
 
Końcowe wyniki zawodów: RODZ        1.7km    0m 5k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kujda Remigiusz' 2012    Indywidualnie        IND          0b.PK 20.01         
  2.Cembik Elwira' 1975      UKS Załęczak Załęcze E76          0b.PK 24.41         

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej