Wyniki 2017

Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego 22.04.2017


Końcowe wyniki zawodów                                                 2017-04-22 14:47:44
                         XIX MISTRZOSTWA POWIATU WIERUSZOWSKIEGO
===PRO SPORT Piotr Paszynski================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        2.3km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Olejnik Jasmina                 WKS Wawel Kraków     K30            21.00  +      0.00
  2.Belica Milena                   Impuls Szczerców     IMP            22.08  +      1.08
  3.Moszkowicz Julia                WKS Wawel Kraków     K30            25.45  +      4.45
  4.Szefer Nina                     SP w Siemianicach    SPS            27.47  +      6.47
  5.Jarczak Marika                  MUKS Junior Ochędzyn E70            28.23  +      7.23
  6.Żuczkowska Oliwia               UKS GOK Galewice     E73            34.13  +     13.13
  7.Malik Wiktoria                  UKS Grom Sokolniki   E11            34.34  +     13.34
  8.Cygan Julia                     MUKS Junior Ochędzyn E70            40.39  +     19.39
  9.Sztuk Zofia                     Impuls Szczerców     IMP            41.32  +     20.32
 10.Herbeć Anna                     MUKS Junior Ochędzyn E70            43.41  +     22.41
 11.Belica Karolina                 Impuls Szczerców     IMP            43.45  +     22.45
 12.Krasoń Julia                    MUKS Junior Ochędzyn E70            49.42  +     28.42
 13.Puchalska Maria                 SP Pieczyska         SPP            70.20  +     49.20
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.4km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Niessner Pola                   WKS Wawel Kraków     K30            19.17  +      0.00
  2.Królikiewicz Hanna              WKS Wawel Kraków     K30            22.12  +      2.55
  3.Krzyżostanek Patrycja           UKS Grom Sokolniki   E113838        23.59  +      4.42
  4.Domagała Emilia                 UKS Grom Sokolniki   E113835        27.30  +      8.13
  5.Lamparska Maja                  WKS Wawel Kraków     K30            28.06  +      8.49
  6.Siek Barbara                    WKS Wawel Kraków     K30            28.16  +      8.59
  7.Cegiełka Milena                 UKS GOK Galewice     E73            31.49  +     12.32
  8.Słońska Antonina                WKS Wawel Kraków     K30            32.41  +     13.24
  9.Michno Marta                    WKS Wawel Kraków     K30            34.19  +     15.02
 10.Łącka Julia                     UKS OSiR Góra Kalwar W81            34.53  +     15.36
 11.Sucha Andżelika                 UKS Grom Sokolniki   E11            36.53  +     17.36
 12.Płonka Amelia                   SP w Siemianicach    SPS            38.49  +     19.32
 13.Kurtycz Natalia                 WKS Wawel Kraków     K30            41.46  +     22.29
 14.Owsianka Wiktoria               WKS Wawel Kraków     K30            49.13  +     29.56
 15.Moszkowicz Anna                 WKS Wawel Kraków     K30            49.25  +     30.08
 16.Wróbel Julita                   SP w Siemianicach    SPS            55.28  +     36.11
    Poprawa Aleksandra              SP w Siemianicach    SPS        NKl               
    Konat Malwina                   UKS GOK Galewice     E73        NKl               
    Stasiak Aleksandra              UKS GOK Galewice     E73        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         3.9km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mikołajczyk Klaudia             MUKS Junior Ochędzyn E702663        42.41  +      0.00
  2.Strózik Sandra                  MUKS Junior Ochędzyn E702665        46.23  +      3.42
  3.Berlińska Paulina               UKS Orientuś Łódź    E753503        50.02  +      7.21
  4.Gola Martyna                    UKS Orientuś Łódź    E753048        72.49  +     30.08
  5.Janik Patrycja                  UKS GOK Galewice     E73            82.18  +     39.37
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         5.0km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Block Amelia                    UKS Orientuś Łódź    E752132        38.53  +      0.00
  2.Rybczyńska Martyna              Gimnazjum nr 2 Kępno GKE            72.03  +     33.10
  3.Herbeć Ewelina                  MUKS Junior Ochędzyn E70            83.02  +     44.09
    Nogaj Maja                      MUKS Junior Ochędzyn E703089    NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         6.2km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Narożna Natalia                 LO nr 1 w Kępnie     LOK            60.50  +      0.00
  2.Polańska Matylda                LO nr 1 w Kępnie     LOK            63.52  +      3.02
  3.Tuz Jagoda                      LO nr 1 w Kępnie     LOK            75.54  +     15.04
  4.Hołoś Justyna                   LO nr 1 w Kępnie     LOK           124.44  +     63.54
  5.Wróbel Weronika                 LO nr 1 w Kępnie     LOK           133.41  +     72.51
 
Końcowe wyniki zawodów: K20-21      6.6km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karnia-Biskupska Anna           WKS Wawel Kraków     K30            56.49  +      0.00
  2.Kaźmierczak Aneta               UKS Orientuś Łódź    E75413         56.56  +      0.07
  3.Hillebrand Uta                  UKS Orientuś Łódź    E75            73.15  +     16.26
  4.Nikitczenko Natasza             UKS Orientuś Łódź    E753250        73.45  +     16.56
  5.Szczepaniak Zuzanna             LO nr 1 w Kępnie     LOK            93.09  +     36.20
  6.Wiercińska Anna                 MKS Metalowiec Łódź  E1702670      106.33  +     49.44
  7.Machowska-Łącka Magdalena       UKS OSiR Góra Kalwar W81           111.11  +     54.22
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         4.9km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Deredos Nina                    UKS Orientuś Łódź    E753248        71.00  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K40         4.0km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranek Iwona                  UKS Azymut Pabianice E71            66.01  +      0.00
  2.Dyzio Anna                      WKS Wawel Kraków     K30            67.13  +      1.12
  3.Teper Katarzyna                 Indywidualnie        IND           160.05  +     94.04
 
Końcowe wyniki zawodów: K45         3.8km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cych Ewa                        MLKS Echo Twardogóra D45            39.24  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K-OPEN      2.6km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hodur Katarzyna                 UKS Grom Sokolniki   E11            52.26  +      0.00
  2.Wójciak Julita                  UKS Grom Sokolniki   E11            52.39  +      0.13
  3.Mrugała Roksana                 UKS Grom Sokolniki   E11           125.46  +     73.20
  4.Sroka Martyna                   UKS Grom Sokolniki   E11           125.48  +     73.22
    Galińska Roksana                UKS Grom Sokolniki   E11        NKl               
    Borucka Julia                   UKS Grom Sokolniki   E11        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        2.3km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Narożny Kacper                  UKS GOK Galewice     E73            20.50  +      0.00
  2.Błaszczyk Hubert                SP w Siemianicach    SPS            21.08  +      0.18
  3.Olejnik Tomasz                  UKS GOK Galewice     E73            21.28  +      0.38
  4.Rzeńca Tomasz                   UKS Orientuś Łódź    E753712        23.10  +      2.20
  5.Domagała Jakub                  UKS Grom Sokolniki   E11            24.59  +      4.09
  6.Strózik Tomasz                  MUKS Junior Ochędzyn E70            26.03  +      5.13
  7.Ziółkiewicz Jan                 UKS Orientuś Łódź    E753932        27.13  +      6.23
  8.Słomczyński Filip               UKS Orientuś Łódź    E753765        27.25  +      6.35
  9.Bartos Ryszard                  UKS Orientuś Łódź    E75            27.32  +      6.42
 10.Cegiełka Konrad                 UKS GOK Galewice     E73            29.44  +      8.54
 11.Królikiewicz Jeremi             WKS Wawel Kraków     K30            32.32  +     11.42
 12.Ciupa Jan                       UKS Orientuś Łódź    E753926        35.11  +     14.21
    Błaszczyk Eryk                  SP w Siemianicach    SPS        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.6km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Konat Michał                    UKS GOK Galewice     E73            25.19  +      0.00
  2.Jelewski Karol                  MLKS Echo Twardogóra D45            25.42  +      0.23
  3.Wójcik Paweł                    WKS Wawel Kraków     K30            26.01  +      0.42
  4.Strózik Szymon                  MUKS Junior Ochędzyn E70            27.05  +      1.46
  5.Tarnowski Przemysław            WKS Wawel Kraków     K30            30.12  +      4.53
  6.Dziubek Jakub                   MUKS Junior Ochędzyn E70            32.59  +      7.40
  7.Hryciuk Mikołaj                 UKS Grom Sokolniki   E113836        33.42  +      8.23
  8.Żesławski Jakub                 WKS Wawel Kraków     K30            35.31  +     10.12
  9.Fronia Jakub                    UKS GOK Galewice     E73            38.44  +     13.25
 10.Majchrzyk Mikołaj               UKS GOK Galewice     E73            47.41  +     22.22
 11.Leśniak Jan                     WKS Wawel Kraków     K30            50.54  +     25.35
 12.Młynarczyk Maksymilian          UKS Orientuś Łódź    E753711        52.35  +     27.16
 13.Łobas Bartosz                   MKS Metalowiec Łódź  E17            55.34  +     30.15
 14.Leśniak Tomasz                  WKS Wawel Kraków     K30            66.47  +     41.28
 15.Korek Kacper                    UKS Grom Sokolniki   E113837        71.44  +     46.25
 16.Kozłowski Jakub                 UKS Grom Sokolniki   E11            86.49  +     61.30
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         4.1km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Słomczyński Ignacy              UKS Orientuś Łódź    E752837        32.42  +      0.00
  2.Lisiak Adam                     UKS Orientuś Łódź    E753049        39.11  +      6.29
  3.Gondek Janek                    WKS Wawel Kraków     K30            41.05  +      8.23
  4.Żesławski Mateusz               WKS Wawel Kraków     K30            41.54  +      9.12
  5.Bartos Zbigniew                 UKS Orientuś Łódź    E752127        45.45  +     13.03
  6.Nowak Michał                    UKS Orientuś Łódź    E753929        46.34  +     13.52
  7.Łącki Jakub                     UKS OSiR Góra Kalwar W81            53.23  +     20.41
  8.Zabuski Jakub                   MKS Metalowiec Łódź  E1703890       54.13  +     21.31
  9.Cych Maksymilian                MLKS Echo Twardogóra D45            54.24  +     21.42
 10.Sydor Hubert                    UKS Orientuś Łódź    E753928        54.48  +     22.06
 11.Malik Patryk                    UKS Grom Sokolniki   E11            56.08  +     23.26
 12.Małecki Marcel                  MUKS Junior Ochędzyn E703086        57.21  +     24.39
 13.Tarnawski Jan                   WKS Wawel Kraków     K30            60.49  +     28.07
 14.Gliński Jakub                   ZS Baranów           ZSB            88.22  +     55.40
    Puchalski Kacper                ZS Baranów           ZSB        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         5.9km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bartos Grzegorz                 UKS Orientuś Łódź    E752130        45.51  +      0.00
  2.Wiśniewski Bartosz              Gimnazjum nr 2 Kępno GKE            59.18  +     13.27
  3.Łuczak Damian                   MUKS Junior Ochędzyn E703087        62.06  +     16.15
  4.Olasik Roman                    MKS Metalowiec Łódź  E17            74.40  +     28.49
  5.Czarczyński Bartłomiej          Gimnazjum nr 2 Kępno GKE            89.15  +     43.24
    Wojtkowski Jakub                Gimnazjum nr 2 Kępno GKE        NKl               
    Kamiński Dominik                MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         6.8km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Piotr                    UKS Orientuś Łódź    E752129        43.48  +      0.00
  2.Deredos Bruno                   UKS Orientuś Łódź    E752839        47.57  +      4.09
  3.Mania Patryk                    MUKS Junior Ochędzyn E702666        58.45  +     14.57
  4.Rybczyński Wiktor               LO nr 1 w Kępnie     LOK            63.04  +     19.16
  5.Tłokiński Jakub                 MKS Metalowiec Łódź  E1702133       64.43  +     20.55
  6.Musiała Hubert                  UKS Grom Sokolniki   E112541        65.49  +     22.01
  7.Gibek Bartosz                   LO nr 1 w Kępnie     LOK            66.21  +     22.33
  8.Sikorski Jakub                  LO nr 1 w Kępnie     LOK            82.40  +     38.52
  9.Sodomski Dawid                  LO nr 1 w Kępnie     LOK            88.08  +     44.20
 
Końcowe wyniki zawodów: M20-21      9.0km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Charuba Łukasz                  UKS Orientuś Łódź    E75402         51.59  +      0.00
  2.Moszkowicz Paweł                WKS Wawel Kraków     K30            55.53  +      3.54
  3.Zuchmański Przemysław           UKS Orientuś Łódź    E751724        56.34  +      4.35
  4.Belica Krzysztof                Impuls Szczerców     IMP            77.08  +     25.09
  5.Musiała Bartosz                 UKS Grom Sokolniki   E112544        82.18  +     30.19
  6.Jerzyk Dawid                    LO nr 1 w Kępnie     LOK            98.55  +     46.56
  7.Gałecki Wojciech                LO nr 1 w Kępnie     LOK           113.16  +     61.17
  8.Janikowski Piotr                LO nr 1 w Kępnie     LOK           117.39  +     65.40
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         6.7km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Młynarczyk Piotr                UKS Orientuś Łódź    E753294        54.19  +      0.00
  2.Ciupa Marcin                    UKS Orientuś Łódź    E753927        93.39  +     39.20
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         5.9km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Słoński Marek                   WKS Wawel Kraków     K30            48.00  +      0.00
  2.Lisiak Paweł                    UKS Orientuś Łódź    E753251        58.16  +     10.16
  3.Nowak Paweł                     UKS Orientuś Łódź    E753930        59.37  +     11.37
  4.Żesławski Wojciech              WKS Wawel Kraków     K30            63.29  +     15.29
  5.Domagała Andrzej                UKS Grom Sokolniki   E11            75.15  +     27.15
  6.Tłokiński Adam                  MKS Metalowiec Łódź  E1702835       85.20  +     37.20
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         5.5km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Słomczyński Robert              UKS Orientuś Łódź    E753001        46.19  +      0.00
  2.Olas Jacek                      UKS Orientuś Łódź    E75422         48.18  +      1.59
  3.Sztranek Paweł                  UKS Azymut Pabianice E71            48.51  +      2.32
  4.Wdowiak Robert                  Rodzinna Grupa Rower RGR            51.22  +      5.03
  5.Bartos Maciej                   UKS Orientuś Łódź    E75            52.05  +      5.46
  6.Rzeńca Piotr                    UKS Orientuś Łódź    E752438        53.13  +      6.54
  7.Deszcz Stanisław                MKS Metalowiec Łódź  E1702638       64.12  +     17.53
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         5.4km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ziółkiewicz Krzysztof           UKS Orientuś Łódź    E753986        43.58  +      0.00
  2.Deredos Andrzej                 UKS Orientuś Łódź    E753247        47.34  +      3.36
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         4.5km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lewandowski Krzysztof           UKS Orientuś Łódź    E75367         65.13  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M60         3.9km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wierciński Piotr                MKS Metalowiec Łódź  E1701105       44.54  +      0.00
  2.Mazurek Krzysztof               MKS Metalowiec Łódź  E1701982       64.03  +     19.09
 
Końcowe wyniki zawodów: M-OPEN      2.6km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Łącki Łukasz                    UKS OSiR Góra Kalwar W81            28.30  +      0.00
  2.Kurzyński Wojciech              LO nr 1 w Kępnie     LOK            34.27  +      5.57
 
Końcowe wyniki zawodów: T           2.6km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tomczyk, Sztukowska, Rutkowska  Gimnazjum Wieruszów  GWI            55.40  +      0.00
  2.Taras Marta i Małgorzata        Gimnazjum Wieruszów  GWI            61.05  +      5.25
  3.Josek, Żłobiński, Zawada        Gimnazjum Wieruszów  GWI            61.27  +      5.47
    Śniady Mania, Gwiazdowski       Gimnazjum Wieruszów  GWI        NKl               
    Szczerbuk, Kik, Pachelska       SP Pieczyska         SPP        NKl               

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej