Wyniki 2017

Łódź Park Tour 16.03.2017

Końcowe wyniki zawodów                                             2017-03-16 20:12:40
                                Łódź Park Tour - FINAŁ
===PRO SPORT Piotr Paszynski============================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      1.4km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Rosiak Dorota            Indywidualnie        IND            17.52  +      0.00
  2.Rafalska Daria           MKS Metalowiec Łódź  E17            18.01  +      0.09
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      1.4km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Szymczak Jakub           Indywidualnie        IND             9.28  +      0.00
  2.Rafalski Bartosz         MKS Metalowiec Łódź  E17            10.05  +      0.37
  3.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            10.55  +      1.27
  4.Krempiński Franek        UKS Azymut Pabianice E71            11.06  +      1.38
  5.Wiśniewski Kuba          UKS Azymut Pabianice E71            14.34  +      5.06
  6.Gąsiorowski Bartek       MKS Metalowiec Łódź  E17            15.07  +      5.39
  7.Dudek Filip              Rodzinna Grupa Rower RGR            15.17  +      5.49
  8.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75            19.13  +      9.45
  9.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E75            33.03  +     23.35
 10.Jastrzębski Krzysztof    NOCNY JASTRZĄB       NOC            38.25  +     28.57
    Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Zabuski Jakub            MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      2.9km    0m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71            25.23  +      0.00
  2.Ewiak Natalia            UKS Orientuś Łódź    E75            25.41  +      0.18
  3.Block Amelka             UKS Orientuś Łódź    E75            25.43  +      0.20
  4.Fortuniak Weronika       UKS Orientuś Łódź    E75            27.42  +      2.19
  5.Wiecha Dominika          UKS Orientuś Łódź    E75            28.36  +      3.13
  6.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71            30.11  +      4.48
  7.Siess Małgorzata         UKS Azymut Pabianice E71            30.18  +      4.55
  8.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuś Łódź    E75            30.54  +      5.31
  9.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            31.18  +      5.55
 10.Fastyn Katarzyna         UKS Orientuś Łódź    E75            33.33  +      8.10
 11.Dyzio Kasia              WKS Wawel Kraków     K30            34.22  +      8.59
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      2.9km    0m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Junior Piotr      UKS Orientuś Łódź    E75            19.39  +      0.00
  2.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            20.11  +      0.32
  3.Kalisiak Dawid           UKS Azymut Pabianice E71            20.13  +      0.34
  4.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71            20.55  +      1.16
  5.Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            20.58  +      1.19
  6.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71            21.23  +      1.44
  6.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75            21.23  +      1.44
  8.Paszyński Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75            21.46  +      2.07
  9.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            23.14  +      3.35
 10.Zajączkowski Mikołaj     UKS Orientuś Łódź    E75            24.05  +      4.26
 11.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            25.11  +      5.32
 12.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E71            26.23  +      6.44
 13.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            28.05  +      8.26
 14.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            30.40  +     11.01
 15.Gula Tomek               NZOZ Multimed        MUL            31.16  +     11.37
 16.Fastyn Marcin            MKS Metalowiec Łódź  E17            44.32  +     24.53
    Wiklak Adam              Indywidualnie        IND        NKl               
    Fijałkowski Mateusz      MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.4km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ciupa Jan                UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 12.47         
  2.Pogoda Wojtek            UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 13.45         
  3.Bek Pola                 Indywidualnie        IND        0b.PK 13.48         
  4.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 15.08         
  5.Krepczyński Franek       IT Orient            ITO        0b.PK 16.33         
  6.Jonas Julian             Indywidualnie        IND        0b.PK 16.35         
  7.Przybylska Iga           Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 19.42         
  8.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 20.01         
  9.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 20.26         
 10.Miller Marcin, Emilka i TomekIndywidualnie        IND        0b.PK 20.40         
 11.Brzeszkiewicz Pola i MichałZwinne Lwy Gryfindor ZLG        0b.PK 21.55         
 12.Krepczyńska Hania        IT Orient            ITO        0b.PK 25.01         
    Pogoda Wojtek            UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      2.3km    0m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            19.10  +      0.00
  2.Gielec Zuzanna           UKS Orientuś Łódź    E75            19.38  +      0.28
  3.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            21.10  +      2.00
  4.Hillebrand Uta           UKS Orientuś Łódź    E75            21.45  +      2.35
  5.Kołodziejczyk Marta      UKS Azymut Pabianice E71            22.37  +      3.27
  6.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            25.43  +      6.33
  7.Rosiak Ewelina           XXXII LO             L32            26.05  +      6.55
  8.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E75            26.19  +      7.09
  9.Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E75            26.45  +      7.35
 10.Gola Martyna             UKS Orientuś Łódź    E75            26.56  +      7.46
 11.Berlińska Paulina        UKS Orientuś Łódź    E75            27.01  +      7.51
 12.Wiklak Gabriela          Indywidualnie        IND            30.04  +     10.54
 13.Rosiak Adrianna          XXXII LO             L32            30.57  +     11.47
 14.Student Karolina         Indywidualnie        IND            31.57  +     12.47
 15.Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR            33.50  +     14.40
 16.Wiercińska Anna          MKS Metalowiec Łódź  E17            36.04  +     16.54
 17.Pielech-Przybylska KatarzynaRodzinna Grupa Rower RGR            36.11  +     17.01
 18.Orlik Paulina            Indywidualnie        IND            39.05  +     19.55
 19.Lisiak Elżbieta          Indywidualnie        IND            50.03  +     30.53
    Rafalska Anna            MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
    Deredos Nina             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Fiuk Magdalena           Indywidualnie        IND        DNF               
    Pudlarz Agnieszka        Rodzinna Grupa Rower RGR        DNF               
    Winczewska Kasia         UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      2.3km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            15.56  +      0.00
  2.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75            16.03  +      0.07
  3.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            17.57  +      2.01
  4.Bek Michał               Indywidualnie        IND            18.04  +      2.08
  5.Bartos Grzegorz          UKS Orientuś Łódź    E75            18.16  +      2.20
  6.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71            19.13  +      3.17
  7.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            19.25  +      3.29
  8.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            19.46  +      3.50
  9.Zielonka Rafał           Indywidualnie        IND            22.43  +      6.47
 10.Nowak Paweł              Indywidualnie        IND            22.46  +      6.50
 11.Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E75            23.20  +      7.24
 12.Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75            23.40  +      7.44
 13.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E17            23.51  +      7.55
 14.Deredos Andrzej          UKS Orientuś Łódź    E75            23.58  +      8.02
 15.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17            24.10  +      8.14
 16.Pietrzak Michał          UKS Orientuś Łódź    E75            27.41  +     11.45
 17.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            28.41  +     12.45
 18.Weinberg Kamil           Indywidualnie        IND            32.21  +     16.25
    Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Mazurek Krzysztof        MKS Metalowiec Łódź  E17        NKl               
    Deszcz Michał            MKS Metalowiec Łódź  E17        DNF               
    Szurgot Przemysław       Indywidualnie        IND        DNF    

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej