Wyniki 2017

Łódź Park Tour 16.02.2017

Końcowe wyniki zawodów                                                 2017-02-16 20:00:12
                                   Łódź Park Tour - e3
===PRO SPORT Piotr Paszynski================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-K      1.3km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Rafalska Daria i ska     MKS Metalowiec Lódz  E17            17.32  +      0.00
    Kwiatkowska Paulina      Indywidualnie        IND        NKl               
    Szulc Ewelina            Indywidualnie        IND        NKl               
    Podczaska Agata          XXXII LO Lódz        L32        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Pocz-M      1.3km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rafalski Bartosz         MKS Metalowiec Lódz  E17            10.28  +      0.00
  2.Rzenca Tomasz            UKS Orientus Lódz    E75            12.40  +      2.12
  3.Szymczak Jakub           Indywidualnie        IND            12.44  +      2.16
  4.Laczek Janek             MKS Metalowiec Lódz  E17            12.50  +      2.22
  5.Krempinski Franek        UKS Azymut Pabianice E71            12.59  +      2.31
  6.Dudek Filip              Rodzinna Grupa Rower RGR            13.05  +      2.37
  7.Ziólkiewicz Jan          UKS Orientus Lódz    E75            13.06  +      2.38
  8.Kazmierski Oliwier       MKS Metalowiec Lódz  E17            14.18  +      3.50
  9.Gasiorowski Bartlomiej   MKS Metalowiec Lódz  E17            14.21  +      3.53
 10.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            14.39  +      4.11
 11.Marcjanek Filip          UKS Orientus Lódz    E75            16.15  +      5.47
 12.Wisniewski Kuba          UKS Azymut Pabianice E71            16.50  +      6.22
 13.Mlynarczyk Maksymilian   UKS Orientus Lódz    E75            18.26  +      7.58
 14.Jastrzebski Krzysztof    Nocny Jastrzab       JAS            23.53  +     13.25
    Pietrzak Daniel          SP 189 Lódz          189        NKl               
    Zabuski Jakub            MKS Metalowiec Lódz  E17        NKl               
    Banasiak Robert          Indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-K      4.3km    0m 29k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Królik Kinga             UKS Azymut Pabianice E71            21.53  +      0.00
  2.Stankiewicz Agata        UKS Orientus Lódz    E75            22.29  +      0.36
  3.Gwózdz Ewa               UKS Orientus Lódz    E75            22.36  +      0.43
  4.Ewiak Natalia            UKS Orientus Lódz    E75            24.02  +      2.09
  5.Siess Malgorzata         UKS Azymut Pabianice E71            25.12  +      3.19
  6.Wiecha Dominika          UKS Orientus Lódz    E75            26.01  +      4.08
  7.Block Amelka             UKS Orientus Lódz    E75            26.34  +      4.41
  8.Fortuniak Weronika       UKS Orientus Lódz    E75            26.40  +      4.47
  9.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71            28.50  +      6.57
 10.Nikitczenko Natasza      UKS Orientus Lódz    E75            29.42  +      7.49
 11.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            31.45  +      9.52
 12.Fastyn Katarzyna         UKS Orientus Lódz    E75            35.55  +     14.02
 
Końcowe wyniki zawodów: Prof-M      4.3km    0m 29k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pawlak Bartosz           WKS Grunwald Poznan  P69            17.15  +      0.00
  2.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71            19.27  +      2.12
  3.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71            19.28  +      2.13
  4.Paszynski Piotr          UKS Orientus Lódz    E75            19.51  +      2.36
  5.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71            20.46  +      3.31
  6.Zuchmanski Przemyslaw    UKS Orientus Lódz    E75            21.37  +      4.22
  7.Zajac Dawid              UKS Azymut Pabianice E71            22.33  +      5.18
  8.Gryzio Lukasz            UKS Azymut Pabianice E71            23.00  +      5.45
  9.Plóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71            23.44  +      6.29
 10.Krempinski Piotr         UKS Azymut Pabianice E71            23.57  +      6.42
 11.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            26.02  +      8.47
 12.Wiklak Adam              Indywidualnie        IND            27.00  +      9.45
 13.Zajaczkowski Mikolaj     UKS Orientus Lódz    E75            27.01  +      9.46
 14.Buchnajzer Mariusz       CX80 Kalisz          CX8            27.04  +      9.49
 15.Kalisiak Dawid           UKS Azymut Pabianice E71            27.33  +     10.18
 16.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71            27.59  +     10.44
 17.Rzenca Piotr             UKS Orientus Lódz    E75            29.54  +     12.39
 18.Sztranek Pawel           UKS Azymut Pabianice E71            32.00  +     14.45
 19.Fastyn Marcin            MKS Metalowiec Lódz  E17            39.30  +     22.15
 20.Mordaka Mariusz          UKS Orientus Lódz    E75            45.04  +     27.49
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        1.3km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pogoda Wojtek            UKS Orientus Lódz    E75        0b.PK 12.37         
  2.Pietrzak, Kuchciak       SP 189 Lódz          189        0b.PK 13.48         
  3.Marcjanek Dominik        UKS Orientus Lódz    E75        0b.PK 15.15         
  4.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 15.31         
  5.Kazmierski Kryspin       MKS Metalowiec Lódz  E17        0b.PK 16.06         
  6.Bek Pola                 Indywidualnie        IND        0b.PK 16.27         
  7.Jonas Julian             Indywidualnie        IND        0b.PK 16.58         
  8.Miller Marcin Tomek EmilkaIndywidualnie        IND        0b.PK 20.35         
  9.Ciupa Janek              UKS Orientus Lódz    E75        0b.PK 20.51         
 10.Mazur Marta i Matylda    UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 35.05         
 11.Kapuscinski Filip i MichalSP 189 Lódz          189        1b.PK 14.49         
 12.Kierzek Igor, Czarnecki KSP 189 Lódz          189        1b.PK 15.16         
    Bartos Ryszard           UKS Orientus Lódz    E75        NKl               
    Klimkiewicz Anna i KrzysztofIndywidualnie        IND        NKl               
    Stolarska J. Radke A.    Indywidualnie        IND        NKl               
    Wojnar Hanna             Indywidualnie        IND        NKl               
    Przybylska Iga           Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
    Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-K      3.0km    0m 24k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Zuzanna           UKS Orientus Lódz    E75            17.44  +      0.00
  2.Biniecka Malgorzata      UKS Azymut Pabianice E71            19.58  +      2.14
  3.Winczewska Katarzyna     UKS Orientus Lódz    E75            20.46  +      3.02
  4.Krempinska Julia         UKS Azymut Pabianice E71            21.08  +      3.24
  5.Kolodziejczyk Marta      UKS Azymut Pabianice E71            21.37  +      3.53
  6.Hillebrand Uta           UKS Orientus Lódz    E75            22.47  +      5.03
  7.Doren Wiktoria           UKS Orientus Lódz    E75            24.31  +      6.47
  8.Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec Lódz  E17            24.48  +      7.04
  9.Berlinska Paulina        UKS Orientus Lódz    E75            25.33  +      7.49
 10.Gielec Julia             UKS Orientus Lódz    E75            25.37  +      7.53
 11.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            27.17  +      9.33
 12.Mordaka Magdalena        Indywidualnie        IND            27.36  +      9.52
 13.Witkowska Natalia        XXXII LO Lódz        L32            28.36  +     10.52
 14.Rosiak Ewelina           XXXII LO Lódz        L32            28.46  +     11.02
 15.Rosiak Adrianna          XXXII LO Lódz        L32            29.27  +     11.43
 16.Stepien-Dudek Malgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR            29.30  +     11.46
 17.Deredos Nina             UKS Orientus Lódz    E75            30.31  +     12.47
 18.Pielech-Przybylska KatarzynaRodzinna Grupa Rower RGR            32.21  +     14.37
 19.Wiercinska Anna          MKS Metalowiec Lódz  E17            33.47  +     16.03
 20.Student Karolina         Indywidualnie        IND            35.12  +     17.28
 21.Rafalska Anna            MKS Metalowiec Lódz  E17            36.50  +     19.06
 22.Orlik Paulina            Indywidualnie        IND            45.10  +     27.26
 23.Wiklak Gabriela, Szczesniak AnnaIndywidualnie        IND            48.13  +     30.29
    Pudlarz Agnieszka        Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
    Kepinska Katarzyna       MKS Metalowiec Lódz  E17        DNF               
    Gola Martyna             UKS Orientus Lódz    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Zuch-M      3.0km    0m 24k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Deredos Bruno            UKS Orientus Lódz    E75            15.34  +      0.00
  2.Gasiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E71            15.55  +      0.21
  3.Slomczynski Ignacy       UKS Orientus Lódz    E75            17.30  +      1.56
  4.Bek Michal               Indywidualnie        IND            17.38  +      2.04
  5.Bartos Zbigniew          UKS Orientus Lódz    E75            17.59  +      2.25
  6.Mlynarczyk Piotr         UKS Orientus Lódz    E75            18.33  +      2.59
  7.Bartos Grzegorz          UKS Orientus Lódz    E75            18.54  +      3.20
  8.Lisiak Adam              UKS Orientus Lódz    E75            19.13  +      3.39
  9.Slomczynski Robert       UKS Orientus Lódz    E75            20.24  +      4.50
 10.Nowak Michal             UKS Orientus Lódz    E75            21.14  +      5.40
 11.Wiercinski Piotr         MKS Metalowiec Lódz  E17            21.49  +      6.15
 12.Lisiak Pawel             UKS Orientus Lódz    E75            21.50  +      6.16
 13.Gula Tomek               NZOZ Multimed        MUL            22.16  +      6.42
 14.Zielonka Emil            Indywidualnie        IND            22.37  +      7.03
 15.Ziólkiewicz Krzysztof    UKS Orientus Lódz    E75            23.29  +      7.55
 16.Szurgot Przemyslaw       Indywidualnie        IND            23.36  +      8.02
 17.Nowak Pawel              Indywidualnie        IND            23.59  +      8.25
 18.Zielonka Rafal           Indywidualnie        IND            24.17  +      8.43
 19.Deredos Andrzej          UKS Orientus Lódz    E75            24.21  +      8.47
 20.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            24.40  +      9.06
 21.Deszcz Stanislaw         MKS Metalowiec Lódz  E17            24.49  +      9.15
 22.Bartos Maciej            UKS Orientus Lódz    E75            26.23  +     10.49
 23.Dudek Michal             Rodzinna Grupa Rower RGR            26.50  +     11.16
 24.Pietrzyk Michal          UKS Orientus Lódz    E75            27.03  +     11.29
 25.Wilgocki Tomasz          Indywidualnie        IND            27.26  +     11.52
 26.Deszcz Michal            MKS Metalowiec Lódz  E17            27.33  +     11.59
 27.Ciupa Marcin             UKS Orientus Lódz    E75            29.49  +     14.15
 28.Mazurek Krzysztof        MKS Metalowiec Lódz  E17            30.35  +     15.01
 29.Sowa Maciej              Szakale Balut Lódz   SBL            35.00  +     19.26
 30.Horbik Michal            Indywidualnie        IND            44.54  +     29.20
    Wojnar Pawel             Indywidualnie        IND        DNF               
    Kowalewski Dominik       Szakale Balut Lódz   SBL        DNF     

Dodaj komentarz

Kliknij aby wysłać komentarz

Pomagają nam

 Aflofarm   
 
Nordcamp
 
Corin
 
Medax 
 
Koliber 
 
Salco kąpiel solankowa 
 
Wc serwis Łódź  
 
Promok 
 
Fundacja Pabianice 
 
Starostwo Pabianice 

Polecamy

Portal o biegach na orientację
Polski zwiazek orientacji spotowej