Bieg na Orientację

Jan Sztranek z dwoma złotymi medalami Pucharu Najmłodszych

W dniach 16-18 czerwca w Warszawie odbył się 36. Puchar Najmłodszych w Biegu na Orientację. Są to nieoficjalne Mistrzostwa Polski dzieci do lat 14.

W Warszawie świetnie poradził sobie Jan Sztranek, który zdominował kategorię M14. W piątek wygrał on bieg sprinterski, natomiast w sobotę powtórzył swój wyczyn na dystansie klasycznym. Także złoto na sprincie wywalczył Franek Krempiński (kat. M10), brązowy medal zdobyła natomiast Marta Kołodziejczyk (K14). O medal otarł się brat Janka – Maciej Sztranek (M11), który był 4 w sprincie oraz 5 w biegu klasycznym. 5 miejsce podczas sprintu zajął z kolei Jakub Wiśniewski (M10).

W niedzielę podczas biegu sztafetowego nasz team w kat. M12 w składzie Maciej Sztranek, Jakub Wiśniewski, Franek Krempiński uplasował się na 5 pozycji.

Wielkie brawa dla naszych najmłodszych zawodników!